Treść opublikowana przez PABLO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zaraz bedzie :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za***isty temat Cuber, Pablo, Themon, Mad_MAX vel Królewicz , Trueogre, adikrakow, sokolnh wrzucać foty Waszych Księżniczek No ciekawy pomysł :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czekamy na efekty rezanka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pogadaj z sokołem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No tak bo to w sumie nie jego wina, chociaz troche zapierdzielał ale tamten slimak przesadził na takiej drodze.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobrze, że to motor, a nie tir, bo gościa już by nie było na naszych drogach No ale szkoda tego zabytku...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://video.interia.pl/obejrzyj,film,91521,sortuj,p,st,24H,pozycja,1,Kierowca_idiota I co tu pisac
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Panowie chętni dzis na batalie w medala??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witamy :> Spoty mamy co Niedziele w galerii kazimierz o 17:00 na parkingu wielopoziomowym (niebieska część) wpadaj bo chłopaki będą mieć vaga to Ci przeprogramują :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No szkoda
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
już nie bądź taki skromny Wszyscy posiadacze A4ek są skromni :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe, u mnie to tak za bardzo nie ma co podziwiac, czysta seria no chyba tylko poza chromami w około szyb i relingami. A tak poza tym to autko z polskiego salonu pewnie niewiele tu takich Oj chyba nie wielu, przynajmniej ja nie znam:) mtytus pamietaj, wazne ze to A4 :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobry patnent tylko nie za bardzo mi sie chce worek z monetami taskac do KFC Zapomnieliście ze macie skarbnika
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
PANOWIE ALE ODWALACIE DZIŚ JAJCARSKĄ KARUZELE Kurewa jasna po nocce 8 stron czytałem a teraz po paru godzinach kimanka kolejne 10 stron odwalone. Dajcie już bieg jałowy [br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 18:24 _________________________________________________ Cosik mi sie wydaje ze nie długo będzie na spocie więcej avancików niz sedanów... Ja nic nie mówie :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry wszystkim Trzeniu nosz kurna chata, większymi literami sie nie da A co was tak wczoraj wzięło na kilka minispotów [br]Dopisany: 31 Styczeń 2008, 10:09 _________________________________________________ Już został następny nagrany tylko tym razem chłopy z laskami grają na bilardzie i też przy fajnej muzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
CUBER to dobrze ze planujesz w Niedziele oficjalna prezentację body kitu, ja też zaprezentuję juz wyleczone A4 Dobra panowie ja uciekam na nocke do pracy, miłego klikania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe, i kogo Ty sie pytasz zobacz sobie liste obecności O KUR*WA :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jaka cisza ja jestem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ło jej ale sie rozpisaliście dzisiaj, kurde dopiero skonczyłem czytac te 8 stron Ja było na meczyku??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
CUBER lubi zaskakiwać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no no ale myslałem ze o bicie do vipa bo ostatnio ktos tam sie pocioł o to i myslałem ze mam pierwsze ostrzezenie [br]Dopisany: 28 Styczeń 2008, 20:45 _________________________________________________no chyba ze mam racje Nie nam to jest dane dawac :D No jak bysmy mogli to juz by była komedia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a o jakie ostrzezenie ci chodzi ?? A no wiesz jak za dużo nabroisz to dostaniesz ostrzeżenie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No fajnie 180km/h z pustą przyczepką Dobrze ze niebieskich nie spotkałeś.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobranoc. Miłej nocki...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mega13 ładna ta A6 :th: Myślałeś o zmianie kierownicy bo przydała by mi się taka [br]Dopisany: 27 Styczeń 2008, 22:30 _________________________________________________Ja mam 230k i na razie wystarczy