Treść opublikowana przez PABLO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gzrybol jak dasz rade do podbij na najblizszego spota to oblookam jak to wygląda bo też myślałem o tych ramkach :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakoś tego nie zauważyłem ze po pracy Kurde jakas tragedia z samolotem u nas
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale Murzynek ma dobry dzis humorek gzrybol zawsze mozesz sie pochwalić fotkami jak to wygląda :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Giercujemy co dzis w medala
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Start koło 22:30 - 23:00 chętni??
-
[B5 ABC] audi a 4 1995 rok
Słuszny wybór :th: Napisz jaką masz opcję i zrób jeszcze inne fotki. I ten silnik :> :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mad MAX podbij na ul. Kamieńskiego 53 lub zadzwon (12) 265-02-35 masz tam firme EBC BRAKES http://www.ebcbrakes.pl/ napewno cos znajdziesz :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Własnie przed chwilą zauwazyłem nowe fotki :> Ok ja zmykam ogladac meczyk z Radwańską bo idzie teraz na Eurosporcie. Dobrej nocy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja w Niedziele sie dorzucę [br]Dopisany: 22 Styczeń 2008, 23:59 _________________________________________________Co już tu tak pusto
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Murzyn te też kobitki dają rade tak jak z call on me http://www.smog.pl/wideo/15771/pilkarki/ :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nadchodzi wielkimi krokami...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ROB ale żeś walnął postem w strefie smiechu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: Ale trzeba przyznac za oryginalność bo czegoś takiego jeszcze nie widziałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to napewno sie wam spodoba :> jak ktos nie zna niemieckiego to macie w PL http://www.youtube.com/watch?v=n5HGgIeGo98 :dance:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A u mnie hula ula la
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko bez połamania nóg proszę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Też chciał bym podbic na piłe ale bida z nędzą ze zdrowiem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ooo to będziemy mieć drugiego tatusia na krakowskich :> Wpadaj, wpadaj.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witamy nowego kolege, tak jak Murzyn napisał spoty co tydzien w gal. Kazimierz o godz. 17:00 na górze parkingu wielopoziomego(niebieska część). Zapraszamy :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mogę się zapisać ale tylko na white
-
[B5 ADR] lampy przód FK do roczniików 99-01- pytanie
Trzeba przyznać ze końcowy efekt jest :th: Ja też byłem kiedys przekonany do ringów FK ale jednak postawiłem na te http://moto.allegro.pl/item284293356_reflektor_audi_a4_soczewka_reflektory.html msc79 jak byś założył hidy to zarzuć fotkami bo ciekam jestem efektu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z pamiętnika studentki: 1 rok- nikomu 2 rok- jemu i tylko jemu 3 rok- jemu i kolegom 4 rok - każdemu 5 rok- komu, komu!? Dlaczego w Rumunii nie ma łabędzi? - Bo dzieci szybciej dopływają do chleba.
-
Strefa Śmiechu
Z pamiętnika studentki: 1 rok- nikomu 2 rok- jemu i tylko jemu 3 rok- jemu i kolegom 4 rok - każdemu 5 rok- komu, komu!?