Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. gzrybol jak dasz rade do podbij na najblizszego spota to oblookam jak to wygląda bo też myślałem o tych ramkach :>
  2. Jakoś tego nie zauważyłem ze po pracy Kurde jakas tragedia z samolotem u nas
  3. Ale Murzynek ma dobry dzis humorek gzrybol zawsze mozesz sie pochwalić fotkami jak to wygląda :naughty:
  4. Giercujemy co dzis w medala
  5. Start koło 22:30 - 23:00 chętni??
  6. Słuszny wybór :th: Napisz jaką masz opcję i zrób jeszcze inne fotki. I ten silnik :> :th:
  7. Mad MAX podbij na ul. Kamieńskiego 53 lub zadzwon (12) 265-02-35 masz tam firme EBC BRAKES http://www.ebcbrakes.pl/ napewno cos znajdziesz :th:
  8. Własnie przed chwilą zauwazyłem nowe fotki :> Ok ja zmykam ogladac meczyk z Radwańską bo idzie teraz na Eurosporcie. Dobrej nocy.
  9. Ja w Niedziele sie dorzucę [br]Dopisany: 22 Styczeń 2008, 23:59 _________________________________________________Co już tu tak pusto
  10. Murzyn te też kobitki dają rade tak jak z call on me http://www.smog.pl/wideo/15771/pilkarki/ :>
  11. Nadchodzi wielkimi krokami...
  12. ROB ale żeś walnął postem w strefie smiechu
  13. :polew: Ale trzeba przyznac za oryginalność bo czegoś takiego jeszcze nie widziałem
  14. No to napewno sie wam spodoba :> jak ktos nie zna niemieckiego to macie w PL http://www.youtube.com/watch?v=n5HGgIeGo98 :dance:
  15. A u mnie hula ula la
  16. Tylko bez połamania nóg proszę
  17. :polew: :polew: :polew: :polew:
  18. Też chciał bym podbic na piłe ale bida z nędzą ze zdrowiem
  19. Ooo to będziemy mieć drugiego tatusia na krakowskich :> Wpadaj, wpadaj.
  20. Witamy nowego kolege, tak jak Murzyn napisał spoty co tydzien w gal. Kazimierz o godz. 17:00 na górze parkingu wielopoziomego(niebieska część). Zapraszamy :th:
  21. Mogę się zapisać ale tylko na white
  22. Trzeba przyznać ze końcowy efekt jest :th: Ja też byłem kiedys przekonany do ringów FK ale jednak postawiłem na te http://moto.allegro.pl/item284293356_reflektor_audi_a4_soczewka_reflektory.html msc79 jak byś założył hidy to zarzuć fotkami bo ciekam jestem efektu
  23. Z pamiętnika studentki: 1 rok- nikomu 2 rok- jemu i tylko jemu 3 rok- jemu i kolegom 4 rok - każdemu 5 rok- komu, komu!? Dlaczego w Rumunii nie ma łabędzi? - Bo dzieci szybciej dopływają do chleba.
  24. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Z pamiętnika studentki: 1 rok- nikomu 2 rok- jemu i tylko jemu 3 rok- jemu i kolegom 4 rok - każdemu 5 rok- komu, komu!?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.