Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Ja tankuje na shellu 98 V-Power lub BP 98 Premium i jest wielka róznica w porównaniu np. z paliwem z carrefoura, niby maja najtansze ale porażka. A mój znajomy zawsze tankuje V-Power Racing bo twierdzi ze ma 100 oktanów i przybywa mu kucyków. Basta
  2. http://pl.youtube.com/watch?v=ZCYaw5tGYAs Pogadali
  3. Szykujemy dziś małą batalie w medala, jak cos to zapraszamy na serwer koło 22:30 - 23:00
  4. No racja, dobra jest hala 3 lata temu ją wybudowali, ja nie miał bym nic przeciwko bo 5 metrów obok mnie [br]Dopisany: 21 Styczeń 2008, 14:50 _________________________________________________ My również witamy
  5. Cuberku zaliczki juz wszystki poszły, przynajmniej od nas :>
  6. Ale wstyd przed romanem
  7. Cześć wszystkim. Wracamy do normalności. Przynajmniej na forum...
  8. Składam wyrazy ubolewania Ja też przez to przechodziłem... ;(
  9. Ja tez nadal jestem w szoku
  10. M jak menda stojąca przy warszawskiej :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  11. Poczytajcie sobie, chłop miażdzy http://biznes.onet.pl/1,12,11,39451939,107274379,4460851,0,forum2.html
  12. btw. pablo fura juz sprawna? Po Niedzieli będzie juz gotowa i nie jest u zadnego amatora to był żart o widzisz themon, już sie nauczył, już nie jest amatorem robił testy na Pabla Aucie...... Kurw*a ja bym mu dał tylko ruszyć [br]Dopisany: 20 Styczeń 2008, 21:32 _________________________________________________ Ale czy my sie juz poznalismy
  13. btw. pablo fura juz sprawna? Po Niedzieli będzie juz gotowa i nie jest u zadnego amatora to był żart
  14. Ja was wszystkich nie znam i próbuje was grzecznie poznać :polew: [br]Dopisany: 20 Styczeń 2008, 21:09 _________________________________________________ jaki kolega? O co kaman Trzeniu?? Ty też masz gorączke Kim Ty jesteś człowieku? znamy się? Ale jak myslisz chyba dasz mi okazję Cie poznać
  15. jaki kolega? O co kaman Trzeniu?? Ty też masz gorączke
  16. 24 wiadomości, za co te grzechy Ładnie mnie ucięli
  17. A gdzie nasz kolega Trzeniu???
  18. KOŚĆI kości wszystkie zbieramy dla ciebie Pablo, nie martw się to nie konkurencja, gekony jedzą świerszcze, mączniki i inne paskudzctwa Pablo nie martw sie Ciebie nie zjedzą No jak trueogre zapoda sobie Anakonde to nikt na spota nie przyjedzie
  19. KOŚĆI :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: qr.wa ale zes dopier.dolił :polew: :polew: :polew: :polew: :naughty: :polew:
  20. Czesc wszystkim jestem PABLO GT z krk. Co prawda miałem nie dawno małą krakse ale postaram sie podbic do was na najbliższy spot jak wylecze A4ke. Diękuje za zrozumienie.
  21. 115zł Tylko paliwo. 144zł Czas + paliwo. Ale niedługo zapewne to się zmieni w większe koszta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.