Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeśli było to sorki http://www.youtube.com/watch?v=uZhoqWMz_Cg
  2. A ja czytam i czytam nie moge doczytac bo tyle jest postów na temat twojej A4ki. Nowak-zg prosze równiez o priva natemat ceny skóry, bo mysle nad podobną w niedalekiej przyszłosci
  3. Grill na pierwszy ogień do wymiany, zapodaj ori lub np Kamei Z tyłu lampy załóż po 2 lifcie lub takie http://moto.allegro.pl/item296155323_lampy_tylne_nowe_audi_a4_led_chrome_diody_.html oczywiscie zależy jakie masz podejcie do tuningu ale mysle ze takie na jasnym designie bardzo dobrze powinny wyglądać :> Przednie lampy jak juz takie to tylko FK bo te co masz to odradzam, ja osobiscie polecam po 2 lifcie Valeo + ksenon Ładne 17' fele + gleba i bedzie koX Dokładki polakieruj. Ogólnie ładna :th:
  4. Kup jej odjazdową bieliznę napewno sie ucieszy i oczywiscie ile ma lat= tyle róż
  5. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://pl.youtube.com/watch?v=eIpysEyLfrk http://pl.youtube.com/watch?v=W9laFXvPgCU&feature=related :polew:
  6. Piękna S4 Czarne fele naprawde kozacko sie prezentują :th: Ile Ci ona pali tak po miescie
  7. Panowie gramy dzis sparing bo zapowiada sie niezła batalia :> Start około 23:00[br]Dopisany: 01 Styczeń 2008, 22:15 _________________________________________________Chłopaki jeśli są chętni to zapraszamy na sparing w Medala ok 22:30-23:00
  8. Jak przeczyścisz to daj znać czy będą zmiany bo ja też nie długo muszę z tym zrobić.
  9. Tak jak kolega wyżej powiedział taka listwa najlepiej wygląda na ciemnym kolorze (czarny,granat). Widziałem nie dawno czarną A4 B5 na chromowych ramkach wokół szyb i miał również tą listwę. Efekt moim zdaniem bardzo dobry ale tylko na ciemnej A4
  10. Ogólnie dla mnie jak miał bym robic tego typu rzeczy to juz wolałbym zrobić na wygląd jak jest w RS4.
  11. Przykra sprawa, ja tez miałem tuż przed wigilia wypadek ;( Ale najwazniejsze że nic sie wam nie stało i to sie liczy!!! Oczywiscie kazdy ze swojego błędu moze spowodowac wypadek ja niestety tak uczyniłem (warunki na drodze i prędkośc) ale jezeli ma sie kilka promilów we krwii to juz przesada!!!!!!!! Dla takich osób powinny byc surowe kary, nie mówiąc o natychmiastowym zabraniu prawka. Zyczę jak najszybszego powrotu do zdrowia całej rodziny.
  12. Te okleiny to całkiem niezły pomysł tylko jaka cena, pre_pl ja tez tego ciekawy jestem ile to kosztuje. Chociaż wiadomo takie gadzety ala Carbon nie wszystkim podchodzą ale ciekawy pomysł
  13. Fabianooo a dawałeś przepustnice do czyszczenia to tez moze byc przyczyna jezeli jest zabrudzona. Przepływomierz??
  14. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.milanos.pl/video.php?cat=1&id=3882
  15. Dzięki za gre chłopaki, dobra nawalanka była :th: Adecneo na następny raz pisz do nas na gg jak bys nie mógł wejsc, napewno dało sie ponieważ nie grało wiecej niz 10 osób.
  16. Panowie ktos chetny dzis na sparing w medala za 15 minut zaczynamy jak cos:)
  17. Ładna audiczka ze słusznym silnikiem :> Fele większe, gleba i bedzie git Bardzo ładnie wyglądają te lampy Valeo i po nowym roku tez je planuje kupic
  18. Dzieki panowie za gre, naprawde dzis była ostra strzelanka :> Szkoda ze Trzeniu tak szybko wyleciał, a szkoda bo z nim zawsze jest dobry fight
  19. Panowie gramy dzis koło 22:30 -23:00 także chętnych zapraszam na zadyme :>
  20. Było cacy :> Chociaz na ostatniej mapie Trzeniu do szału mnie doprowadzał z tymi jego zagrywkami
  21. Panowie jak cos to zaczynamy dzis o 22:30 partyjke w medala, zapraszam.
  22. Do nieba choinki, wódki trzy skrzynki, prezentów kupe, rózgi na dupe, zajebist.ego wskoku do 2008 roku, a po sylwestrowym balu dużo imprez, sexu, szmalu!
  23. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Mają zajawki
  24. To moze załozymy osobny temat o drwalach Ale tak na serio to bardzo ładnie prezentuje się twój avancik. Pięknie leżą te fele i tak jak kolega pisał wyżej mógł byś zdjąć ten znaczek 1.9tdi to ludzie będą myśleć ze masz potwora pod machą . Ogólnie :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.