Treść opublikowana przez PABLO
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Panowie startujemy dzis o 23:00?? :>
-
[B5 ARG 1,8]nowe zdjecia moze komus sie spodoba :D nowe zdjecia lamp przod
Bardzo ładna A4, podjęte zmiany przez ciebie tylko pokazują jak można łatwo odmłodzić B5 Szczególnie bardzo mi sie spodobały ramki i nakładki na lusterka od razu audiczka nabrała wyglądu. Jedynie co mi nie podeszło to przednie sreberko na zderzaku ale to kwestia gustu. Ogólnie super A4 :> P.S. Dużo było roboty z ramkami wokół szyb??
-
Cubrowóz Konkurs Vt - ankieta jeszcze raz....
Dla mnie sokolnh1 no.1 :th:
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Fajnie szykuje sie fajny sparing
-
Jakie plany Sylwestrowe?
Ja z drugą połówką okolice Krakowa. Ale jeszcze na 100% nie jest pewne.
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Panowie gramy dzis bo jest troche osób chętnych na sparing
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Startujemy dzisiaj
-
ZLOT ZIMOWY - WISŁA 7-8-9.03.2008r - WPŁATA CAŁEJ SUMY!
Ja tez sie pisze, co do drugiej połowy to na 90% na tak. Takze prosze zapisac X2 I oczywiscie pokój 2 osobowy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Widzę ze zlocik udany Następnym razem Kraków przyjedzie w większym gronie, macie to jak w banku. Pozdrawiam.
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
MAX :oklaski: za pomysła Kolego wyżej dokładnie to ma być Allied Assault, bo nie wiem jak na tym co zapodałeś.
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
Miałem szczeście juz kilka razy widzieć i przebadać to cudo w realu. CUBER :th: [no to odgrzałeś kotleta. Cuber narazie zamykam. jak będą jakieś nowe zmiany to krzycz.]
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Śliczna B6! Właściwy kolorek i ta opcja, poprostu marzenie. Miałem to szczeście ją przebadać w srodku, bajka
-
A4 Assistance
Witam. Dane poszły i czekam na wpis :th: Pozdrawiam
-
(1,8T AEB 1997) Pytanie do praktyków o odczuwalne różnice w świecach
Ja też jezdze na swiecach NGK od Kwietnia i rewelka. Polecam.
-
[B6 BFB] Jaki wlac olej
Ja tez jezdze na Mobilu i nie narzekam, jest :th:
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Piękne lampki, naprawde koX! Dobrze ze je nie sprzedałes bo audiczka pieknie sie prezentuje na nich. ONLY LED Kolego mam dziwne uczucie że chcesz sobie ponabijać trochę postów - alv
-
Jaki płyn do wspomagania A4 B8: FEBI M6162 czy M6161?
Ja wymieniłem miesiąc temu płyn, a raczej dolałem nowy M 6162. Wczesniej jak byłem w innej hurowni to chłop chciał mi wkleic półsyntetyka, gosc naprawde sie nie znał skoro wyraznie pisze na zbiorniczku ze zielony,mineralny. 1 litr w Intercarsie 30 zł.
-
Historia naszych nicków
Hehe naprawde fajne nie które historie Ja mam od imienia Paweł, tak to juz zostało
-
[B5 AFN] Lampy z B6
Ja bym sie nie zabierał za przeróbkę lamp z B6, lepiej po II lifcie zapodaj jak Ci sie oczywiscie podobaja
-
Xenon do lamp firmy Sonar
Ja tez tak planuje zrobic, najpierw ringi FK a pozniej sie pomysli co z ksenonami
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Gdzie takie mozna kupic
-
[B5 AWT]Mój Messershmitt.....!!!!!Czyli A4 The Best
Ładna Audiczka. Zapodaj zmiany wymienione wyżej przez kolegów i bedzie koX. Zmieniałeś coś w silniku
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Ja raczej na 90% sie pisze. Bardziej wydaje mi sie ze 24 bedzie lepsza datą bo wtedy wiecej osób bedzie miało czas sie dostosowac do spota. Dobrze sie zapowiada :a4fan:
-
[B5 APT] Moje Czarne A4 >> Nowa Zabawka !!!!
Ładniutka Kolorek własciwy, fele spox i grill taki jak u mnie :> Tylko az się prosi aby przyciemnić szyby. Ogółem :th:
-
[B6 AWX] Czarny sedan - Przyciemniać czy nie?
Bardzo dobry pomysł, mój kumpel ma białego passata B5 i wszystkie szyby przyciemnił oczywiscie oprócz przedniej i wygląda :th: Tak samo biała A4 wyglądała by :> Ja mysle na wiosne przyciemnić szyby bo aż sie prosi