Treść opublikowana przez PABLO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zaraz sie zacznie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Yoo pany. Kurde ale mamy pogode to jak cos to na daszku robimy spota ThemOn wez vaga Dobra trzeba jechac umysc furke bo wygląda jak bym z Syberii przyjechał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wiesz Murzyn jak bym wiedział wczesniej to zebrało by sie ekipe i bysmy podbili. Dobra pany spadam do pracy. Miłej nocki.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak memorial o 10:00 ma jechac cała kolumna a pozniej od najwyższego nr beda startowac. Bedzie cała paczka z gory Hołek, Kuzaj i reszta. Dzis jak robili testy na lotnisku koło Geanta :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkim chłopaki. Panowie znacie moze goscia od tej S6tki na krakowskich?? Ostatnio ją widziałem na centralnej Dzis jeszcze widziałęm na żywo na nowochuckiej obok selgrosa Ferrari F430!!! Jak to ryczy to masakra :> Za nim jeszcze Kuzaj jechał swoja Subarką. Panowie wybiera sie ktos jutro na memorial do wieliczki bo bedzie ładne sciaganko?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mieliscie dobry ubaw, hehe. Dobranoc wszystkim.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tez dobre ale najwazniejsza jest dobra zabawa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dla sokoła
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.youtube.com/watch?v=qBGD2H1B14Q&feature=related Aaajaj maj maciski :dance: :dance: :polew: :polew:
- Strefa Śmiechu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie mamy nowy kawałek do Wisły Leże i kwicze :polew:
-
Do wszystkich jadących do Wisły - prośba od wodzireja :D
Rex :th: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak Ogre odpali gadacza to pozieje ogniem :polew: Grzesiu wie o co chodzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkim. Kurde fajnie sobie żyja te białe pokemony Najlepszy jest moment w 2:09 sekundzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Artur juz 3 bramki zaliczył
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I mamy przerwe. Oj wpadną bramki jeszcze :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ile gruby dziś puści w Celtiku?? Ja stawiam ze 2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
longinus gratki :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Byłem na spocie swoją A4...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Myslałem ze bede pierwszy a tu pan AŁDI KŁATRO DWA I PUŁ FAŁ SZEŚĆ i sokół sie przywitali wczesniej wszystkim i dobranoc
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
boli..... ;( idź kurfa do lekarza, lepiej teraz dowiedzieć się że jest ok niż potem..... sam wiesz jak jest. później cię do kobierzyna zamkną prawko wezmą i kto na spoty będzie jeździł :gwizdanie: przeniesiemy spoty do kobierzyna Wtedy to juz byłby cyrk na kółkach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ten znowu zaczyna ... zaraz się zacznie od nowa zadyma .... a przecież wiadomo że Wisła jest najlepsza :decayed: Trzeniu nie zajmuj tyle strony bo mam bioło przed oczyma
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wieczór panom Eee tylko za dzien naspamowaliscie 7 stron takze niezle myslałem ze bedzie drugie tyle CUBER i MAX kocham czytac wasze sprzeczki Cracovia vs Wisła
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No zapodaj bo za duzo stron juz na spamowane zeby szukac gdzie to było.[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 00:07 _________________________________________________ Buhahaha to tylko popromienni odmiency hehehehe Ale o co chodzi :decayed: :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba to ryba do zwisły trzeba wziasc jakieś bejsboole Wezmiemy KOSCI :polew: :polew: