Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Yoo pany. Kurde ale mamy pogode to jak cos to na daszku robimy spota ThemOn wez vaga Dobra trzeba jechac umysc furke bo wygląda jak bym z Syberii przyjechał
  2. Wiesz Murzyn jak bym wiedział wczesniej to zebrało by sie ekipe i bysmy podbili. Dobra pany spadam do pracy. Miłej nocki.
  3. Tak memorial o 10:00 ma jechac cała kolumna a pozniej od najwyższego nr beda startowac. Bedzie cała paczka z gory Hołek, Kuzaj i reszta. Dzis jak robili testy na lotnisku koło Geanta :>
  4. wszystkim chłopaki. Panowie znacie moze goscia od tej S6tki na krakowskich?? Ostatnio ją widziałem na centralnej Dzis jeszcze widziałęm na żywo na nowochuckiej obok selgrosa Ferrari F430!!! Jak to ryczy to masakra :> Za nim jeszcze Kuzaj jechał swoja Subarką. Panowie wybiera sie ktos jutro na memorial do wieliczki bo bedzie ładne sciaganko?
  5. Mieliscie dobry ubaw, hehe. Dobranoc wszystkim.
  6. Tez dobre ale najwazniejsza jest dobra zabawa
  7. http://www.youtube.com/watch?v=qBGD2H1B14Q&feature=related Aaajaj maj maciski :dance: :dance: :polew: :polew:
  8. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    :polew:
  9. Panowie mamy nowy kawałek do Wisły Leże i kwicze :polew:
  10. Jak Ogre odpali gadacza to pozieje ogniem :polew: Grzesiu wie o co chodzi
  11. wszystkim. Kurde fajnie sobie żyja te białe pokemony Najlepszy jest moment w 2:09 sekundzie
  12. Artur juz 3 bramki zaliczył
  13. I mamy przerwe. Oj wpadną bramki jeszcze :>
  14. Ile gruby dziś puści w Celtiku?? Ja stawiam ze 2
  15. longinus gratki :th:
  16. Byłem na spocie swoją A4...
  17. Myslałem ze bede pierwszy a tu pan AŁDI KŁATRO DWA I PUŁ FAŁ SZEŚĆ i sokół sie przywitali wczesniej wszystkim i dobranoc
  18. boli..... ;( idź kurfa do lekarza, lepiej teraz dowiedzieć się że jest ok niż potem..... sam wiesz jak jest. później cię do kobierzyna zamkną prawko wezmą i kto na spoty będzie jeździł :gwizdanie: przeniesiemy spoty do kobierzyna Wtedy to juz byłby cyrk na kółkach
  19. ten znowu zaczyna ... zaraz się zacznie od nowa zadyma .... a przecież wiadomo że Wisła jest najlepsza :decayed: Trzeniu nie zajmuj tyle strony bo mam bioło przed oczyma
  20. Wieczór panom Eee tylko za dzien naspamowaliscie 7 stron takze niezle myslałem ze bedzie drugie tyle CUBER i MAX kocham czytac wasze sprzeczki Cracovia vs Wisła
  21. No zapodaj bo za duzo stron juz na spamowane zeby szukac gdzie to było.[br]Dopisany: 18 Luty 2008, 00:07 _________________________________________________ Buhahaha to tylko popromienni odmiency hehehehe Ale o co chodzi :decayed: :gwizdanie:
  22. chyba to ryba do zwisły trzeba wziasc jakieś bejsboole Wezmiemy KOSCI :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.