Treść opublikowana przez PABLO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeba się przyzwyczajać, ja już daje rade z tym żyć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wiem wiem, Jarko. Jak na spocie działo sie coś ciekawego? Widze ze nowy kolega był
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Hehe myslałem ze bedzie troche czytania a tu bida dziś.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ok pany. Dobrej nocki i klikania ale wystarczy tego na dzis
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I tak o to skonczyła się powiesc pisana przez panów moderatorów Czytał: Lucjan Szołajski. :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale inne są zadowolone a nie inni ?? :polew: :polew: Czy my o czyms jeszcze nie wiemy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nawigacja i nie ma problemu oj oj oj akurat tobie chyba się popsuła bo błądzisz chłopie...S. sie skarżyła.... :polew: Poziu nie drażnij moda :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to się zaczyna
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dorobiłem Ci w photoshopie Wiesz Sokol, rozczarowałes mnie Takiego (srodkowy palec) Panowie lookajcie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
PANOWIE A GDZIE PABLO???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Eee Zes zaszalał Sokołowy :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkim Trueogre i Trzeniu dzięki za odwiedziny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki Diego [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2008, 21:53 _________________________________________________Jutro mnie nie będzie to teraz sobie pozwole: waskipl wszystkiego naj naj i B8 RS4 w Avancie jak wyjdzie :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie co tam jakiś fristalo http://pl.youtube.com/watch?v=gGc9Ace466M Leże i kwiczę :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkich. Max czasem mnie rozp*****lają twoje przywitanka Co dziś tak mało spamu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No a wygląda jak mojego kuzyna a3 z dużym grill-em(A3 z 2001r) nie to auto i nie ten grill I nie te pieniądze [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 23:44 _________________________________________________Miłej nocki i klikania, ja spadam kimać.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobra pany ja uciekam z forum bo siedzę u znajomych i co nieco Trzeba meczyk dalej oglądac MU-ROMA 0-0 De Rossi pazdzioch jeden karnego nie strzelił. Jeszcze raz dzięki wszystkim za życzonka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kamil, RTV AUDIO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
filmy porno Chciałbyś Trzeniu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W Niedziele mnie nie będzie bo mam weekend pracujący ale na następnym spcocie będę to zrobimy grilla
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zakopianka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://get4b.wrzuta.pl/audio/v0ZSdgyXp9/feel_-_jak_aniola_glos_dj_marquees_remix :dance:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cześć Piotrek. Jak było w wawie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze raz dzięki za życzonka Imprezka będzie ale nie dziś bo od jutra zaczynam nową pracę w Media Markcie także sorki ale coś sie pózniej wymyśli. Panowie dziś skillowałem się z B8 2.0TDI na Bora Komorowskiego, mniej więcej do 110 km/h szliśmy łeb w łeb dopiero na trójce mu zacząłem odjeżdzać ale powiem wam ze jestem w szoku jak ten silnik chodzi :>[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 16:41 _________________________________________________ Dobry pomysł :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber jak lookam na te fotki z tym xenonem to od razu kojarzy mi sie rynek nocą (promienie w kosmos) Efekt Dzięki panowie za życzonka