Treść opublikowana przez PABLO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja pierd*ole jak gradem napierdziela, masakra oby tylko nie było zadnyh śladów na A4 ;( Drzewa chce wyrwać. MASAKRAAAA!!! Fotka jak gradem grało
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
myślą że bedą na nie wyrywać babeczki ale wszyscy wiemy, ze wystarczą białe pumy Jak tak Ci sie podobają to won do sklepu [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2008, 14:44 _________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=pgTC61BHdag&feature=related Popis R8ką
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i co oni w tym widzą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spocik był jak kazdy Fotki z tytusem miazdzą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak na możliwości bolidu jakie dzisiaj miał to niezły wynik. Heidfeld był 13 i stracił ponad 60 s do zwycięzcy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no u mnie też coś stuka, także pakujemy do bagażnika pabla i niech słucha [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 21:40 _________________________________________________jebane ruski wrrrrrrr..... Truegre ja wiem ze lubisz siedzieć i rezać w bagaznikach ale mnie nie mieszaj w swoje sprawy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kebaby grają dalej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zaraz się okaże
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nara Kebaby Ale jaja No to mamy karne :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Waski kiera naprawdę Panowie słyszeliście? http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,5327980,Policja_poszukuje_kierowcy_tira__ktory_smiertelnie.html?skad=rss Sokolnh pisałeś ze w 45 sek? Ja tu widze 32s http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article193767/Zobacz_jak_okradli_jubilera_w_Krakowie.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Było Czekamy na fotki :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dajesz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo jak czytasz forum co ? juz było kilka stron temu o tym A faktycznie było coś o tym Sokolnh przecież mowiłem zebyś cicho o tym mowił :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Akcja to dopiero była 2 dni temu w M1, poszło 300tys. w 45 sek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widziałem, hehe
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Turkisz :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kurcze a miały być karne, hehe :kox:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry pomysł z tą paczką :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie wystarczy tych kłótni i wpadajcie jutro i pojutrze do Media Markt II, zapraszam do Solvay Park na pokaz Car Audio, demo cary Firmy Alpine i nie tylko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://img118.imageshack.us/img118/4959/screenhr2.png Jeb*any łysy angol
-
[A4 B5] Audi a4 '99 r. 1,9 TDi 115 KM
Śliczna co tu wiecej pisac :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jutro mnie nie ma w pracy także jak cos to w przychodni pogadamy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jaka długosc?? [br]Dopisany: Czerwiec 11, 2008, 09:07:09 Ale zadajesz pytania... Ma być dobra :th: ale bez przesady z długością Jarko kupuj Floride bo nie ma sensu dopłacać za Georgie, ta druga ma lepszy zasięgo około 2-3 km takze zupełnie tego nie zauważysz, wiem co dobrze się sprzedaję, także nie ma sensu dalej męczyć tematu Pablo, ale ja niechcę tego co się dobrze sprzedaje, tylko to co jest dobre Oki, zapytam jeszcze Pana w sklepie i uzupełnie o wiedzę zdobytą od Was :th: Dzięki za pomoc Jarko podjedz do mnie do MM to pogadamy i Ci wszystko wytłumaczę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jaka długosc?? [br]Dopisany: Czerwiec 11, 2008, 09:07:09 Ale zadajesz pytania... Ma być dobra :th: ale bez przesady z długością Jarko kupuj Floride bo nie ma sensu dopłacać za Georgie, ta druga ma lepszy zasięg o około 2-3 km takze zupełnie tego nie zauważysz, wiem co dobrze się sprzedaję, także nie ma sensu dalej męczyć tematu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Ale dzis sie naspamowało widzę, wiecej nie mieliscie o czym pier... Truogre dzięki za odwiedziny z dziewczyną