Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Zes pierd*lnoł Chcesz to Ci załatwie na fakture
  2. Po co jeszcze bym Cię zestrzelił jak fruwającą kaczke
  3. Panowie ale daliscie dzis po piz:*dzie :polew: Nie mogłem tego skonczyć czytać
  4. http://pl.youtube.com/watch?v=b24ddxV0SuI
  5. No no filmik jest Niezłe mają jazdy, oczywiscie nie było by widowiska bez RS4rek
  6. to by Wesoło było Taaa pewnie jedyne co byśmy robili na spocie to się witali a pozniej zegnali bo juz była by pora sie pozegnac po tak długim witaniu
  7. :polew: Widze ze w koncu ruszył nasz klimacik i znowu nie moge wszystkiego naraz przeczytac
  8. Cześć Max, kope lat
  9. rtocki najwazniejsze ze tobie sie nic nie stało i są takie małe szkody Panowie jutro spot o stałej godzinie??
  10. No no rtocki nie popisałeś sie Jak patrzy sie na takie zdjęcia to od razu przypominają się własne wyczyny... Co do częsci zaglądnij na rybitwy obok giełdy masz szrot po drugiej stronie ulicy lub ewentualnie na zabłociu na ulicy Dekerta też chłop ma tanie częsci Jakbys chciał lampe to mogę Ci sprzedac.
  11. Ale o co chodzi? [br]Dopisany: 02 Maj 2008, 23:22 _________________________________________________ Fakt faktem ze sie ostatnio cos urwał dawny klimat naszego forum ale mysle ze nie długo wszystko wróci Jarko do normy
  12. Dzięki panowie za bilarda
  13. Co do spota to niezły pomysł na grilla, ja sie pisze oczywiście
  14. Oczywiście plan jest Tylko musimy się zgadać zeby wszyscy mieli czas i byli w jednym kawałku [br]Dopisany: 29 Kwiecień 2008, 00:30 _________________________________________________Panowie widzieliście? http://moto.allegro.pl/item354674472_audi_rs4_sedan_2_5_tdi_quattro.html
  15. A co wy robiliście, ja wiem ze na spocie wszystko jest mozliwe
  16. all. Widze ze wczoraj mieliscie dobry ubaw na spocie
  17. Panowie ciekawa stronka z ciekawym filmem i jeszcze ciekawszym samochodem http://www.iron-man.pl/?gclid=CJD2n5jo9JICFQILuwod-24_EA
  18. Cuber 100lat!!! Themon następne 100lat!!! I oczywiscie wymarzonych A4rek
  19. http://www.joemonster.org/filmy/2651/Co-ty-wiesz-o-tuningu :polew: A tak poza tym
  20. Cuber ja zawsze jestem i czuwam Dobrej nocy...
  21. waskipl, miodzio :th:
  22. http://wptv.wp.pl/wid,9858351,news.html?rfbawp=1208296137.072&ticaid=15b7f :polew:
  23. Można się wybrać :>
  24. Dawaj nowy wątek i rób listę chętnych Jak coś to się pisze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.