Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Juz wysłałem Adiemu na serwer zaraz wstawi plik do sciągnięcia
  2. Chłopaki tak do pół godzinki będą zdjecia na serwerze to damy znać jak coś
  3. Cuber jest duzo innych filmików jak jechalismy takze lajcik
  4. Chłopaki po wczesniejszej konsultacji z uczestnikami zapodaję filmik jak wracalismy w kolumnie z Wisły:) http://www.youtube.com/watch?v=Il0ziIbUuOU JEST KRAKÓW JEST ZABAWA :>
  5. Szuder i reszta teamu rzeszowskiego dzięki za impre :th:
  6. Powitać f*ck, ja też zdycham po mega zajefajnej imprezce
  7. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  8. Piotr gratki :th:
  9. Nie wszyscy Max Ja do roboty na nocke jade to nie dałem rady podbić. A czemu nie masz?
  10. wszystkim. hehe widze ze klubowo po sobie dzis jechaliscie
  11. Ok panowie miłej nocki.
  12. Sokół bo głowa zaraz Cię będzie bolała
  13. U nas wszystkie poszły i myslałem ze u was zostały jakie, nie? Niestety.. ykk gratki otworzyłeś 300tną stronke A co wy tak wsuwacie te ziemnioki
  14. U nas wszystkie poszły i myslałem ze u was zostały jakie, nie?
  15. ykk a po ile macie
  16. ykk my nie sadzimy kartofli
  17. U mnie na osiedlu jest Biedronka, 2 Żabki, Lewiatan, Plus, Avita
  18. Pablo co Ty tak kraczesz ? aaaaa juz wiem kolega CI pwoiedział rozkracz sie ...KRAKCHEMIA :gwizdanie:
  19. KRA KRA KRA... :gwizdanie:
  20. Bez BIG [br]Dopisany: 29 Luty 2008, 23:59 _________________________________________________
  21. BIAŁA... co było dalej :gwizdanie:
  22. Trzeniu :th: za podany komentarz Również popieram.
  23. Tukan gratki za modyfikacje :th: W sumie troche czekałes i wydałes kaski ale efekt Ci wynagrodzi :> Teraz nic nie zostało tylko łykac kilometry RS sem
  24. Jak się szybko jeździ to tak się to kończy, ale szkoda chłopa, a jeszcze bardziej J.Zabiegi. [*] Dokładnie prędkosc robi swoje. podobno jechał cos koło 200km/h ale na tym fragmencie trasy nawet przy 100km/h jest niebezpiecznie bo jest tam wielka hopa, wiem bo jechałem tamtędy kiedyś. Ale tak czy nie. przykra sprawa
  25. 3majmy kciuki zeby wyszedł z tego ;( http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=9710101&rfbawp=1204292328.221

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.