Treść opublikowana przez PABLO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Juz wysłałem Adiemu na serwer zaraz wstawi plik do sciągnięcia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chłopaki tak do pół godzinki będą zdjecia na serwerze to damy znać jak coś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber jest duzo innych filmików jak jechalismy takze lajcik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chłopaki po wczesniejszej konsultacji z uczestnikami zapodaję filmik jak wracalismy w kolumnie z Wisły:) http://www.youtube.com/watch?v=Il0ziIbUuOU JEST KRAKÓW JEST ZABAWA :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Szuder i reszta teamu rzeszowskiego dzięki za impre :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać f*ck, ja też zdycham po mega zajefajnej imprezce
-
Strefa Śmiechu
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Piotr gratki :th:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie wszyscy Max Ja do roboty na nocke jade to nie dałem rady podbić. A czemu nie masz?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkim. hehe widze ze klubowo po sobie dzis jechaliscie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ok panowie miłej nocki.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sokół bo głowa zaraz Cię będzie bolała- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
U nas wszystkie poszły i myslałem ze u was zostały jakie, nie? Niestety.. ykk gratki otworzyłeś 300tną stronke A co wy tak wsuwacie te ziemnioki- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
U nas wszystkie poszły i myslałem ze u was zostały jakie, nie?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ykk a po ile macie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ykk my nie sadzimy kartofli- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
U mnie na osiedlu jest Biedronka, 2 Żabki, Lewiatan, Plus, Avita- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo co Ty tak kraczesz ? aaaaa juz wiem kolega CI pwoiedział rozkracz sie ...KRAKCHEMIA :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KRA KRA KRA... :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bez BIG [br]Dopisany: 29 Luty 2008, 23:59 _________________________________________________- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
BIAŁA... co było dalej :gwizdanie:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniu :th: za podany komentarz Również popieram.- [B5 AJM] FMIC,t130,PD130,Chip by CompSport
Tukan gratki za modyfikacje :th: W sumie troche czekałes i wydałes kaski ale efekt Ci wynagrodzi :> Teraz nic nie zostało tylko łykac kilometry RS sem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak się szybko jeździ to tak się to kończy, ale szkoda chłopa, a jeszcze bardziej J.Zabiegi. [*] Dokładnie prędkosc robi swoje. podobno jechał cos koło 200km/h ale na tym fragmencie trasy nawet przy 100km/h jest niebezpiecznie bo jest tam wielka hopa, wiem bo jechałem tamtędy kiedyś. Ale tak czy nie. przykra sprawa- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
3majmy kciuki zeby wyszedł z tego ;( http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=9710101&rfbawp=1204292328.221 - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!