Treść opublikowana przez PABLO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witamy O widze ze kolega ma ten sam silnik co ja :> Spot dzis będzie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziś oglądałem na AGH-u i niezłe halo było jak Robert zdobył Pole position :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja jeśli szybko wrócę z giełdy to podjadę oblookać zlot. W sumie dzis wieczorem audiczkę pucowałem to też można podjechać :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie wybieracie sie moze jutro na: 5 kwietnia Kraków* Tuning Zlot * Memoriał JP II Kraków - Łagiewniki parking ul. Motarskiego przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego godz. 10.00 z a p r a s z a m y wszystkie kluby i miłośników motoryzacji na Tuning Zlot poświęcony pamięci Ojca Świętego Jana Pawła II Plan zlotu: 10.00 spotkanie na parkingu 11.00 msza święta, złożenie kwiatów od uczestników Zlotu 12.00 konkursy w kategorii: gleba, najładniejsze auto Zlotu, najlepszy układ wydechowy, najlepszy system car audio 14.00 rozdanie dyplomów i certyfikatów uczestnictwa,zakończenie 10.00 – 14.00 zachęcamy do honorowego oddania krwi Jeśli juz był temat to sorki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać Sokół wymiata :th: Kamil postojówki dają rade efekt jest super, jak bede miec czas to zapodam fotke
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobrze nam znane filmiki RSy miażdzą :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
lookajcie http://pl.youtube.com/watch?v=WrLHxHd16ZE http://pl.youtube.com/watch?v=OSxcfDyZBJc&NR=1
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Max nie martw sie, najwyzej przegoni sie ludzi Ja teraz jade audice wypucować.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sokół :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mogę Ci podrzucić ze 20 odcinków TopGeara rtocki jak bys dał rade to przywiez w Niedziele równiez dla mnie serie TopGear
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sorry troche mnie nie było to nie jestem na bieżąco. Tylko ciekaw jestem jak mnie przywitaja koledzy od golfów bo kiedys podbiłem na ich spota i troszkę im zagrałem V6stką przed nosem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
1. Sokół 2. Cuber 3. Themon 4. Ozi 5. Jarko 6. TrueOgre 7. Trzeniek 8. Mtytus 9. rtocki 10. Marek27 11. Mad_MAX 12. Młody-Audi KNS + MAKU KNS dlatego razem bo jednym Audikiem przyjeźdzają 13. Adikrakow 14.Tukan 15.Pablo GT 16. 17. 18. 19. 20. Dla mnie jeszcze nie jest zamknięta
-
[ALL] [B7 2.0 TDI AVANT] przedstawiam moje nowe cacuszko
Fotki nie oddają tego uroku jak wygląda w realu marek27 :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale u nas robi sie kolorowo Sokół :th: Wesołych świąt.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przy kompie sa tylko na forum nie mają siły wejsć, za mało redbuli było
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: A taki milutki i spokojny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spocika i pomoc w hidach. Jutro wieczorem będą filmiki z ogierkiem w roli głównej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pwitać Jak zdąze wytrzezwieć to podbije na spota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak urośnie będzie taki :> http://www.internationalkennel.com/images/yorkshire-terrier.jpg Ee to nie ma sie czym przejmować Dobra panowie trzeba mykać na miasto co nieco i
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniu piesio naprawdę słodki. Tylko uwazaj bo jak urośnie to zeby Cie nie zjadł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powitać wszystkich Oj widzę ze sie troszkę pozmieniało... Postaram sie też przyjechac w Niedziele na spota bo moja furka również wymaga zvagowania.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widzisz Cuber Ciebie też chcą wciągnąć w te gierki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber przykra sprawa Sokolnh jak ja robiłem z Cubrem to ty wiesz gdzie byłeś... :decayed:
-
Wrazenia po II urodzinach Klubu :)
Ja również podziekuje za impre. Podziekowania na schillera i jego dziewczyny za organizację. Do następnego zlotu :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niektóre fotki miażdzą