Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Ale sie usmiałem z końcowki jak zapodałeś "jak anioła głos" z naszym kolegą Ogólnie fajnie Ci to wyszło :th:
  2. Pablo aleś Ty jest na czasie , ten filmik ma z rok jak nie z dwa lata ale walka Nie ważne ile ma, ważne ze jest dobry cyrk
  3. Powitać http://www.menele.tv/Walka-Zuli,10f.html
  4. No no, panowie co taka cisza :gwizdanie:
  5. niezły wypas Adam jeszcze się nie najezdził nową A4ką a już sie przymierza do tego czegoś
  6. Mi tez leżą srednio, lepsze są te co masz teraz Jeśli chcesz zakładać fele nie od Audi to looknij na gamę felg OZ :th:
  7. A starzy spamerzy tylko czuwają :gwizdanie:
  8. No to będziesz mieć teraz piękne widoki z firmy
  9. Widze ze było grubo :polew: Oka miłej nocki
  10. A co mu sie stało? Nic tylko pozazdrościć takiej imprezki :th:
  11. No chłopaki tam juz pewnie leżą i szafy rozwalają
  12. Tukan mówisz pierwsza? a mówiłeś coś o dwumasie , sprzęgle , skrzyni... :gwizdanie: żartowałem Pablo mi wczoraj powiedział żebym napisał coś takiego na forum bo Rubio się nic nie odzywa i co ? I miał racje witaj Rubio Dokładnie, zawsze trzeba wymyslić sposób aby nasi koledzy częściej sie wypowiadali na forum, Rubio i nowy kolega Adamevo :th:
  13. No no Kamil, kozacko :th: Trzeniu :th: za odwiedzinki w pracy Bawcie się dobrze u Młodego
  14. Pogadali :polew:
  15. U nas zawsze trzeba do konca zostac bo dopiero pod koniec są same niespodzianki
  16. No no Lambo daje radę Trzeba było ją wyrezać na prostej na Bora
  17. Oczywiście że 1! :th:
  18. Ok panowie ja sie pisze na spotnana o 18:30-19:00 bo w Niedziele mnie nie będzie Kolega też podjedzie nową A4 to wszyscy oblookają To jak panowie w Plazie spot?? Cuber nie zapodawaj fotek tylko zobaczymy na spocie, wtedy wiecej przyjedzie osób oblookać z ciekawosci
  19. U mnie tak samo jak pisał kolega micek w trasie przewaznie temperatura 70-80 stopni, natomiast miasto zawsze w granicach 90 stopni, nie więcej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.