Treść opublikowana przez PABLO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie wybiera się ktoś 26.07.08 :naughty: Będzie jazda na Al.3 Maja http://www.allegropower.pl/go.live.php/PL-H4/atrakcje.html
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Kasa poszła (1 osoba)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co do tych lusterek to zostawmy temat bez komentarza bo szkoda gadać, M3 look górą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Działo sie co ciekawego oprócz tego paliwa? Trzeniu dzięki za odwiedziny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie udanego jutro spota i grillowania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jak zamówię powoli to już nie? Nie bądz taki dowcipny bo nie wyglądasz [br]Dopisany: 11 Lipiec 2008, 22:47 _________________________________________________ Pewnie widziałeś ale naprawdę te lampy robią wrażenie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Piotrek zamawiaj szybko bo będzie kozak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak sobie :gwizdanie: a tak powaznie to całkiem niezła dokładnie Jarko ma kubeczki dla reszty , pewnie rozda na spocie w Niedziele Jak coś to odbiorę na nastepnym spocie bo teraz mnie nie będzie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Lepiej nie zaczynajmy Trzeniu bo jeszcze bana dostaniesz od naszego Vipa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty mi powiedz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakby się lejce pomieszały to byś się już dusił Odetkałeś się już
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ee co wam sie lejce pomieszały
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://pl.youtube.com/watch?v=AqIeNALC9rI Prze kolo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
miron 78 audika robi wrazenie a szczególnie fele :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: No nasz kolega z forum od B7mki dawał popalic
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cholera Kubica wyleciał z toru a awansował z 10 na 3 miejsce i byłby liderem w mistrzostwach Do spontana
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
miron 78 wpadaj, będzie jak zawsze stara paczka Panowie wybiera sie ktos jutro przed spotem?? http://www.rmfmaxxx.pl/index.html?art=news&nr=6288
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No strasznie sie popisali co nie którzy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sorry żle skojarzyłem Oki miłego klikania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie dziękuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A tak po za tym jak było na meczyku? a kto pyta? :gwizdanie: Ty wiesz kto i co
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A tak po za tym jak było na meczyku?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O w morde :kox:
-
[B7 BPG] Audi A4 B7 TFSI 200 KM S-LINE nowe fot.str.4
Więc to jest kolejny post, za którego zmieniam swoj podpis. Garmin już nie jest moim ulubieńcem...Garmin jest moim bożyszczem :kox: :kox: Powiem Wam, że naprawde zastanawiam się czy nie kasować tego typu wpisów, żeby nowi uzytkownicy forum nie czytali takich herezji.... :naughty: :naughty: :naughty: Na razie nie kasuj, może nasz nowy kolega zmieni tok myślenia i będzie już pisał rozsądne posty
-
[B5 ALG] Audi A4 2,8 V6 30v quattro 98'
Bardzo ładna sztuka Zarzuć ładne fele 17" i lampy po lifcie a będzie miodzio Silnik :th: