Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Panowie poczytajcie http://portalwiedzy.onet.pl/101369,1,0,0,galeria_media.html
  2. Ja mam Plusa od 4 lat i nie narzekam, jeśli chodzi o zasięg to bez dwoch zdań ma najlepszy a co do minut to mam 30 godzin miesięcznie i 500sms za free ale tylko do swoich Choć wczoraj przeniosłem sie na kartę na orange bo jednak większość osób ma w tej sieci i eski po groszu to niezła zabawa
  3. Szkoda ze mnie znów ominie fajny spot
  4. jaki zdrajca, cały czas z tymi samymi ludźmi Ale przecież ty zawsze byłeś zielony i dalej nie mogę sie przyzwyczaić do fioletu :>[br]Dopisany: 06 Sierpień 2008, 00:38 _________________________________________________ No co się dziwisz takiej Bemki jeszcze nikt nie widział
  5. Mają zajawki chłopy [br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 18:37 _________________________________________________To jest dobre http://plax2.wrzuta.pl/film/qtRJndF6M9/imaginacja_prawdziwe_zjeby Co za zjeby
  6. O w mordę myslałem ze jestem w dziale Newbie Witam wszystkich żeby nie było : cuber, jarko, tytus, lukaszr, trueogre, waskipl, ykk, flyer, trzeniu, irko
  7. Taka nastała moda
  8. PIMPów? A co to jest? A daj spokój
  9. No cóż, co tu dużo mówić
  10. Trzeniu wielkie graty za nowy design W realu furka "daję radę"
  11. Piotrek twoja Audika robi teraz naprawdę niezłe wrażenie
  12. Piotrek najlepszego Witaj Panowie CUBROWÓZ ma nowego własciciela ;( ;( ;( Cuber to kiedy będzie nowy Cubrowóz :>
  13. Ale pierd.. (co poniektórzy) głupoty...
  14. Za duże pieniądze pewnie lub jakiś pazdzioch
  15. Na razie nie. Wolę B5
  16. Panowie co myślicie o tej http://moto.allegro.pl/item400164076_audi_a4_orginal_s_line.html Ciekawa ale gość trochę dużo chce.
  17. Mam przedłużony urlop Jutro wpadnij to porezamy głośniki A tak po za tym to wszystkim.
  18. Zawsze ktoś czuwa
  19. Pablo, wszyscy wiedzą że przed Tobą sie nie jezdzi Taa tylko odważni jeżdzą Pózniej byli przede mną jak pojechali w strone M1 :gwizdanie: Pablo, wszyscy wiedzą że przed Tobą sie nie jezdzi :polew: Pablo ma nowe radio :gwizdanie: Taki mnie już nie interesuje, już wyszedł nowy model
  20. Dzięki za spota panowie Co was się tylu na Bora Komorowskiego znalazło, nie mogliście mnie dogonić? Miny ludzi na przystanku na Wiślickiej bezcenne Tukan dzięki za odwiedziny
  21. PABLO odpowiedział(a) na Yelo temat w Lifestyle i Hydepark
    Pogratulować tylko Piquet'owi za 2 miejsce
  22. f*ck ale ten wyścig F1 był zakręcony Porażka
  23. PABLO odpowiedział(a) na Yelo temat w Lifestyle i Hydepark
    Ale końcówka już nie taka cudowna, właśnie Raikkonen wyprzedził Kubicę a Hamilton wrócił na 1 miejsce po tankowaniu Na dodatek Heidfeld wykorzystał wjazd safety car'a i jest w czołówce a był 13.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.