Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. szogun555 w fotosiku jak klikniesz na zdjecie to masz na dole "Pobierz pozostałe kody" i tam właśnie masz wszystkie linki ktore Cię interesują, kopiujesz pozniej linka i problem z głowy A co do twojej B7mki to sliczny S-line, szybki przyciemnij tak jak mówisz, mały spojlerek, większa fela , mały virusik i będzie jeszcze większy :kox:
  2. poco ? i tak będzie kijowo.......................... No właśnie po co robić sobie nadzieje
  3. a to ten twój kolega ?? to też prawda :polew:a tak poza tym witam Tak to był on. A nie widziałeś go na spocie Co prawda czesto nie jezdzi na spoty ale juz był kilka razy
  4. To był pewnie Adamevo
  5. Co tu dużo mówić, przykra sprawa
  6. Po prostu szkoda gościa (wysiłku i pieniędzy) W sumie nie jest to najlepszy pomysł dawać fotki takiej furki na NK bo zawsze znajdą się jacyś zazdrośni skurw* ;(
  7. Ja tam wolę nie wiedzieć kto mu to zrobił... Lipa jak fiks _________________________________________________ Pablo, graty decyzji fajnie że jedziesz na zlot
  8. Chcesz bilet? :naughty: Ja z balkonu posłucham i zobacze to pier* wydawać 150 zł na bileta :polew:
  9. No w sumie jak juz tyle włozyłeś do A4ki to musisz sie powaznie zastanowić nad sprzedażą, chyba ze tak jak mowiłem dają zadowalającą kaske
  10. Wysoko mierzysz Dajesz B8 Nie ważne czy golasa czy wypasa wazne ze będzie B8 Najwyzej pozniej się wyreza brakujące rzeczy
  11. Waski S4 dajesz :evil:
  12. Jak dobrą daje kasę i chcesz sprzedać to nie zastanawiaj się
  13. Panowie wczoraj pytałem sie czy jest ktos chętny wybrać się http://www.allegropower.pl/go.live.php/PL-H4/atrakcje.html
  14. Ee opowiadasz najlepiej sie pisze w czasie madejki napisz coś a nie podglądaj tylko
  15. No to jak to masz usprawiedliwienie Chyba ze jakaś wymówka
  16. Nawet klubowiczowi to sie zdarzy
  17. Trochę taka nie proporcjonalna Ale w sumie niezle wyrezana ktos miał pomysły, heh.
  18. Co to jest :?: Jarko co nie widziałeś takich? Ta jest niezle wyrezana
  19. Fotki tej zajebiaszczej furki powinny trafić do OPT dla Tedego to by umieścili we fragmencie->wiejski tuning
  20. Musze przyznać że niezle Ci to wyszło Wiadomo ze Ori to Ori ale takie tanie rozwiązanie tez jest dobre. Teraz sam zastanawiam się nad tym
  21. Robert jak zapodasz ksenony na wsteczny to będziemy rezać na spocie Juz nie długo braknie miejsca na ksenony
  22. Panowie nasz kolega jest zadowolony z zakupu Tylko wystawił po prostu za takie pieniądze, jesli sprzeda to dołozy jak on to mówi "do nowej budy" I będzie B6
  23. Dlatego ze jaki widzi tyle B6tek na spocie to go cholera bierze Myśli poważnie nad B6stką ykk ciekawy masz przelicznik wiadomości
  24. Zapomniałeś jeszcze dodać czarne okulary przeciw słoneczne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.