Treść opublikowana przez PABLO
-
[B7 BLB] A4 B7 2.0 TDI S-line
szogun555 w fotosiku jak klikniesz na zdjecie to masz na dole "Pobierz pozostałe kody" i tam właśnie masz wszystkie linki ktore Cię interesują, kopiujesz pozniej linka i problem z głowy A co do twojej B7mki to sliczny S-line, szybki przyciemnij tak jak mówisz, mały spojlerek, większa fela , mały virusik i będzie jeszcze większy :kox:
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
poco ? i tak będzie kijowo.......................... No właśnie po co robić sobie nadzieje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a to ten twój kolega ?? to też prawda :polew:a tak poza tym witam Tak to był on. A nie widziałeś go na spocie Co prawda czesto nie jezdzi na spoty ale juz był kilka razy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To był pewnie Adamevo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co tu dużo mówić, przykra sprawa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Po prostu szkoda gościa (wysiłku i pieniędzy) W sumie nie jest to najlepszy pomysł dawać fotki takiej furki na NK bo zawsze znajdą się jacyś zazdrośni skurw* ;(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja tam wolę nie wiedzieć kto mu to zrobił... Lipa jak fiks _________________________________________________ Pablo, graty decyzji fajnie że jedziesz na zlot
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chcesz bilet? :naughty: Ja z balkonu posłucham i zobacze to pier* wydawać 150 zł na bileta :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No w sumie jak juz tyle włozyłeś do A4ki to musisz sie powaznie zastanowić nad sprzedażą, chyba ze tak jak mowiłem dają zadowalającą kaske
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wysoko mierzysz Dajesz B8 Nie ważne czy golasa czy wypasa wazne ze będzie B8 Najwyzej pozniej się wyreza brakujące rzeczy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Waski S4 dajesz :evil:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak dobrą daje kasę i chcesz sprzedać to nie zastanawiaj się
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie wczoraj pytałem sie czy jest ktos chętny wybrać się http://www.allegropower.pl/go.live.php/PL-H4/atrakcje.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ee opowiadasz najlepiej sie pisze w czasie madejki napisz coś a nie podglądaj tylko
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to jak to masz usprawiedliwienie Chyba ze jakaś wymówka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nawet klubowiczowi to sie zdarzy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trochę taka nie proporcjonalna Ale w sumie niezle wyrezana ktos miał pomysły, heh.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co to jest :?: Jarko co nie widziałeś takich? Ta jest niezle wyrezana
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fotki tej zajebiaszczej furki powinny trafić do OPT dla Tedego to by umieścili we fragmencie->wiejski tuning
-
[B5 ALL] Chromowane obramówki szyb - sedan - (już wykonane...)
Musze przyznać że niezle Ci to wyszło Wiadomo ze Ori to Ori ale takie tanie rozwiązanie tez jest dobre. Teraz sam zastanawiam się nad tym
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robert jak zapodasz ksenony na wsteczny to będziemy rezać na spocie Juz nie długo braknie miejsca na ksenony
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie nasz kolega jest zadowolony z zakupu Tylko wystawił po prostu za takie pieniądze, jesli sprzeda to dołozy jak on to mówi "do nowej budy" I będzie B6
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dlatego ze jaki widzi tyle B6tek na spocie to go cholera bierze Myśli poważnie nad B6stką ykk ciekawy masz przelicznik wiadomości
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zapomniałeś jeszcze dodać czarne okulary przeciw słoneczne