Treść opublikowana przez PABLO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chłopaki nie dam rady bo jestem bardzo zapracowany
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
Wreszcie pierwsza B8 na forum Bardzo ładnie sie prezentuje i tak jak koledzy wyzej piszą większa fela i bedzie lux. Ja bym preferował inny kolor ale najwazniejsze ze tobie sie podoba :> Ile Ci pali po miescie bo bardzo ciekaw jestem ile ten silniczek potrzebuje na 100Km.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No w sumie juz dawno sie nie grało, to moze jutro sie pozbiera osoby i zrobi wieczorem fighta w medala.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No co jest!!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O rzesz w morde swistaka, MASAKRA [br]Dopisany: 12 Luty 2008, 22:54 _________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=h8GRi4Ne8Bk&NR=1 Do takich wypadków tak własnie dochodzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a może w między czasie coś z trawką się zwolni Pozyjemy zobaczymy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W tygodniu podbije na hale do szkoły u mnie na osiedlu i sie zapytam jakie koszta i terminy, halka moze nie taka duza jak w zielonkach ale spokojnie można pograć. Jest jeszcze hala na dywizjonu 303 zaraz za pasem tam tez chłopaki grają i jest tam większa hala takze dowiem sie i dam znać.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chociaż ta opcja brzmi ciekawiej Jesli chodzi o hale w szkole to mogę sie zapytać była by na Dywizjonu 303 lub u mnie na 2 Pułku Lotniczego.
-
Strefa Śmiechu
Szło sobie wredne prosiątko lasem i spotkało liska. - Cześć, prosiątko! - zawołał przyjaźnie lisek. - sp***dalaj, ryży pojebie - odkrzyknęło prosiątko i poszło dalej. Spotkało wilka. - Witaj, prosiątko. Co słychać? - Wal się na ryj, siwy pierdolcu - krzyknęło prosiątko i pomaszerowało. Spotkało wróżkę. - Czego? - warknęło. Wróżka uśmiechnęła się życzliwie. - Och, jakie ty jesteś niegrzeczne - zachichotała. - Dlatego zamiast trzech spełnię tylko dwa twoje życzenia. Mów. Prosiątko natychmiast odparło: - Jebnij mi tu taki rów, trzy na dwa na pięć metrów, wypełniony po brzegi gównem. - Jak sobie życzysz. - A drugie życzenie? - A teraz to żryj!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tukan jak wyskoczy ze zrobionym furaczem to nie pogadamy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Murzynku nie długo jak dobrze pojdzie to na lato moze będzie S4 2.7 BiTurbo to porezamy :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Teraz napewno noga zejdzie z gazu, bo nie zamierzam znowu wydać 2,5 tys. eeee tam nie rozdrabniaj się.... gaz w deche i jedziem :> A kto tu mówi o rozdrabnianiu Spoko Adi damy rade :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Teraz napewno noga zejdzie z gazu, bo nie zamierzam znowu wydać 2,5 tys.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no widzisz teraz nie będziesz miał rabatu na części tylko zwyżki To zaraz kasuje posta ( joke). W razie potrzeby napewno się dogadamy. masz taki silnik jak ja więc częsci na ciebie będe brał. I rabat będzie . Tak czy siak fajnie , że kolega otwiera sklepik.[br]Dopisany: 08 Luty 2008, 19:41 _________________________________________________Pablo , widze valeo soczewy, wcześniej nie miałeś chyba, duży +. Jeszcze tak jak gadaliśmy na ostatnim spocie , dotrzym słowa i obudowy in pro załóż , będzie miód przy twoim kolorku auta. Tak Marcin bedzie zrobione. Najpierw hidy a pozniej nakładki InPro :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kupiłem te same co ThemOn zapodał czyli Depo ale ładnie wygladają, jeszcze niebawem się dołozy Hidy 6000K i będzie git
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trzeniu zmartwie Cie nie bedzie mnie w Niedziele bo musze byc cały dzien w wieliczce :wallbash:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wystarczy jedna dobę nie lookałem na forum i pincet stron napisane, spamowicze :gwizdanie: A teraz furka Mysle że sie wam spodobało
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszyscy kombinatorzy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja dałem 100 euro
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Murzyn na tą chwile trudno mi powiedziec czy dam rade.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hejaaaaaaaaa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No wkurwiony jestem Spalilem sobie uklad (scalaka) Nie dobrze Max Ale tak zeby Ci sie poprawił humor strzel se filmik http://pl.youtube.com/watch?v=kG7nUOGN0G8 :polew:
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=kG7nUOGN0G8 :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
BIAŁO CZERWONI Kto?! Kto?! POLSKAAAA BIAŁO CZERWONI!!! :oklaski:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry wieczór wszystkim znowu musze czytac po całym dniu tone spamu A teraz :beer1: i meczyk :> POLSKAAAAAAAAAAAAAA!!!