Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. http://www.milanos.pl/video.php?cat=2&id=6626 Wariaty :> Dobra panowie ja uciekam w kime bo na rano do pracy. Miłej nocki
  2. co z furą? Blacharka jest zrobiona i malowanie, tylko zawieszenie zostało do roboty, jutro fela bedzie robiona i elektyka od lamp. Ale prawdopodobnie nie bedzie mnie w ogole w niedziele
  3. http://wiadomosci.onet.pl/1686429,12,item.html Dobrze ze nie mieszkam w iranie bo mialbym juz 10 wyrokow smierci :polew: :polew:
  4. Też tak sądze :gwizdanie:
  5. http://pl.youtube.com/watch?v=wMKJDL18Y5k&feature=related ładnie boczkiem poszedł :>[br]Dopisany: 05 Luty 2008, 16:39 _________________________________________________Co tak tu pusto
  6. Chciał bym sie zapytac kolegów mechaników jak się odbywa wymiana termostatu w mojej A4 z tym silnikiem bo słyszałem ze trzeba wczesniej elementy rozrządu wyjmować?
  7. Ja tez powoli juz uciekam. Miłej nocki i klikania
  8. Pozwól ze oglądnę ten film a pozniej Ci powiem
  9. U nas na spocie to wszyskie A$ podjezdzają i odjedzają k**wa co za czopek z tego Pabla :polew: :polew: Trzenisław co nagle o czopkach zacząłeś zapodawać co hemorojdy Ci do d*py wlazły :polew:
  10. U nas na spocie to wszyskie A$ podjezdzają i odjedzają
  11. Zrobie z was Krakow Noca.. Zapamietaj Kraków zawsze czuwa
  12. a gdzie ma nakurzyć u Was w hucie ?? Spoko jak cos to dam wam znać
  13. Nie no dajcie spokój panowie, mowili ze w tym miesiącu ma niezle nakurzyć biołym
  14. [br]Dopisany: 05 Luty 2008, 00:03 _________________________________________________ tiaaa i jeszcze flage klubowa za okno wywiesić To by dopiero były jaja No a co, do wisły napewno trzeba zapodać jakąś flage 2X2 najlepiej z fotka grupową i bedzie widac ze krk nadciąga
  15. Nie martw sie Trzeniu będą...
  16. Sławek to któredy Ty jeździsz ze nie spotkałeś moze nie zwracasz uwagi :gwizdanie: Grzesiek musimy załozyc magneziki to wtedy napeweno nas zauważy
  17. I wtedy znowu kolejne 10 stron pojedzie
  18. :decayed:normalnie aż nie chce myśleć nic się nie bój , uważaj tylko na czarne B5 , to nasz krakowski kamikadze kamikadze ale przezyłem a ty pewnie bys szukał po ulicy nie tylko czesci A4 ale tez swoje
  19. bedziesz sie bał jak na miasto wyjade i tego się obawiam/y Nie musisz sie obawiac bo nie zamierzam twoich smrodów wąchać dlatego wole zawsze byc na froncie I znowu Cie bede jak zawsze oślepiał ledami
  20. Teraz bedzie zasuwac i znowu bedziesz sie bał jak na miasto wyjade
  21. Tak tylko na krakowskich jest prawie jak live :polew:
  22. O rzesz w piz*zie! Troche zrobiło sie spamu. Mnie tu nie było...
  23. nom , bardzo smieszne...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.