Treść opublikowana przez PABLO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.milanos.pl/video.php?cat=2&id=6626 Wariaty :> Dobra panowie ja uciekam w kime bo na rano do pracy. Miłej nocki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co z furą? Blacharka jest zrobiona i malowanie, tylko zawieszenie zostało do roboty, jutro fela bedzie robiona i elektyka od lamp. Ale prawdopodobnie nie bedzie mnie w ogole w niedziele
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://wiadomosci.onet.pl/1686429,12,item.html Dobrze ze nie mieszkam w iranie bo mialbym juz 10 wyrokow smierci :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zgubiłes?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Też tak sądze :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://pl.youtube.com/watch?v=wMKJDL18Y5k&feature=related ładnie boczkiem poszedł :>[br]Dopisany: 05 Luty 2008, 16:39 _________________________________________________Co tak tu pusto
-
[B5 ABC] Wymiana termostatu w 2.6 V6
Chciał bym sie zapytac kolegów mechaników jak się odbywa wymiana termostatu w mojej A4 z tym silnikiem bo słyszałem ze trzeba wczesniej elementy rozrządu wyjmować?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja tez powoli juz uciekam. Miłej nocki i klikania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pozwól ze oglądnę ten film a pozniej Ci powiem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
U nas na spocie to wszyskie A$ podjezdzają i odjedzają k**wa co za czopek z tego Pabla :polew: :polew: Trzenisław co nagle o czopkach zacząłeś zapodawać co hemorojdy Ci do d*py wlazły :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
U nas na spocie to wszyskie A$ podjezdzają i odjedzają
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zrobie z was Krakow Noca.. Zapamietaj Kraków zawsze czuwa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a gdzie ma nakurzyć u Was w hucie ?? Spoko jak cos to dam wam znać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie no dajcie spokój panowie, mowili ze w tym miesiącu ma niezle nakurzyć biołym
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
[br]Dopisany: 05 Luty 2008, 00:03 _________________________________________________ tiaaa i jeszcze flage klubowa za okno wywiesić To by dopiero były jaja No a co, do wisły napewno trzeba zapodać jakąś flage 2X2 najlepiej z fotka grupową i bedzie widac ze krk nadciąga
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie martw sie Trzeniu będą...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Sławek to któredy Ty jeździsz ze nie spotkałeś moze nie zwracasz uwagi :gwizdanie: Grzesiek musimy załozyc magneziki to wtedy napeweno nas zauważy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I wtedy znowu kolejne 10 stron pojedzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:decayed:normalnie aż nie chce myśleć nic się nie bój , uważaj tylko na czarne B5 , to nasz krakowski kamikadze kamikadze ale przezyłem a ty pewnie bys szukał po ulicy nie tylko czesci A4 ale tez swoje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bedziesz sie bał jak na miasto wyjade i tego się obawiam/y Nie musisz sie obawiac bo nie zamierzam twoich smrodów wąchać dlatego wole zawsze byc na froncie I znowu Cie bede jak zawsze oślepiał ledami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Teraz bedzie zasuwac i znowu bedziesz sie bał jak na miasto wyjade
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak tylko na krakowskich jest prawie jak live :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O rzesz w piz*zie! Troche zrobiło sie spamu. Mnie tu nie było...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nom , bardzo smieszne...