Treść opublikowana przez PABLO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kreske to Ty musisz wciągnąć bo chyba na głodzie jesteś Pablo ale masz powód do dumy.... ścigasz się z samochodem o 300kg cięższym, dodatkowo z padniętą pompą a podniecasz się jakbyś zobaczył szkielet dinozaura :polew: To ze moja jest lżejsza to dla mnie in + To weż se wyciagnij wszystkie fotele i opróznij cały bagaznik od tych kosci dinozaurów to bedzie pincet kilo lzejszy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No wiadomo ze na początku odjezdzasz ale daj spokój ze dopiero 400-500 metrach Cie dochodze, zresztą na wiosne bedzie trzeba porobic nowe testy na kreske :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ty się kur.a na playstation pościgaj Ja Trzeniu juz dawno sie nagrałem nie wiem jak ty [br]Dopisany: 04 Luty 2008, 20:49 _________________________________________________ Ty się kur.a na playstation pościgaj w przypadku Pabla, to jednak musze sie zgodzic z Trzeniem Na rybkach nie mozemy bo nie mamy Q - za sliski asfalt na starcie Uwierz ze na suchym spokojnie mozna sie zmierzyć z Q Ślisko, zalezy z której strony startujesz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na lotnisku lub np na parkingu pod realem (geantem) tam z boku na parkingu jest zwsze duzo miejsca i na widoku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Poscigac sie mozna na rybkach bo nie zamierzam prostować felunku po lotnisku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zapraszamy :th: Nie długo jak tak dalej pójdzie to bedzie 20 A4czek na spocie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A co tak tu pusto??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To prawda u mnie po około 3 tygodniach sie przepalały i nie było róznicy czy były to zwykłe ledy czy super wypas. Wszystkie sie zbyt szybko nagrzewały od H7mek bo są za blisko siebie umieszczone.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzień dobry w ten piękny poniedziałek Fotka grupowa wyszła Trueogre zapodaj ten album bo nie miałem tej przyjemności oblookać zdjęc A tymczasem juz zassane fotki od Maxa :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzieki chłopaki za spota, dawno juz nie było tyle A4ek na spociku
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja jednak dam rade podbić na spota bo nasz kolega po mnie podbije Ale będzie to juz ostatni mój spocik bez mojej niuni
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niestety to prawda, jeszcze audiczka nie jest gotowa Ale postaram sie być bo zapowiada się bardzo ciekawy spocik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam panów po cięzkim dniu w pracy Jak cos to miłych ostatków w naszym pieknym miescie Krakowie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobranoc wszystkim i miłego klikania
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
CUBER gratki za bodykita :th: Hehe i jeszcze fotki robione koło mnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Maxiu wszyscy to wszyscy :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ściemniaj tylko wrzucaj fotkę swojej kobitki :th: Widze ze Trzeniu sie ostro wziołes za pilnowanie tego tematu. No własnie panowie na chwile przestancie pierdo*lić i wrzucajcie fotki swojej drugiej połowy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hehe zobacz mega wszyscy sobie wzieli nowy temat naprawde na serio
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No widzisz Max, nowi koledzy kłócą sie o nicka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja tez zaraz mykam w kime, 3majta sie chłopaki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja sie nie odzywam bo jak sie zacznie "ALE CYRK KUR*WA MAC" z Trzenisławem to skonczymy o 4:30 tak jak kiedyś. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobra to moze nie mam dzis dobrego poczucia humoru
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o k**wa.... leże i kwicze :polew: :polew: aleś palnął Paweł :D Hehe a co sie dziwisz Trzeniu moze niektórzy nie będą chcieli pokazac fotek swoich kobiet jesli uwazają ze np nie będzie dalej związku.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie dawać fotki swoich kobiet nawet jesli w związku nie układa sie najlepiej to zapodawajcie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Takie rzeczy zawsze wychodzą