Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Kreske to Ty musisz wciągnąć bo chyba na głodzie jesteś Pablo ale masz powód do dumy.... ścigasz się z samochodem o 300kg cięższym, dodatkowo z padniętą pompą a podniecasz się jakbyś zobaczył szkielet dinozaura :polew: To ze moja jest lżejsza to dla mnie in + To weż se wyciagnij wszystkie fotele i opróznij cały bagaznik od tych kosci dinozaurów to bedzie pincet kilo lzejszy
  2. No wiadomo ze na początku odjezdzasz ale daj spokój ze dopiero 400-500 metrach Cie dochodze, zresztą na wiosne bedzie trzeba porobic nowe testy na kreske :>
  3. Ty się kur.a na playstation pościgaj Ja Trzeniu juz dawno sie nagrałem nie wiem jak ty [br]Dopisany: 04 Luty 2008, 20:49 _________________________________________________ Ty się kur.a na playstation pościgaj w przypadku Pabla, to jednak musze sie zgodzic z Trzeniem Na rybkach nie mozemy bo nie mamy Q - za sliski asfalt na starcie Uwierz ze na suchym spokojnie mozna sie zmierzyć z Q Ślisko, zalezy z której strony startujesz
  4. Na lotnisku lub np na parkingu pod realem (geantem) tam z boku na parkingu jest zwsze duzo miejsca i na widoku
  5. Poscigac sie mozna na rybkach bo nie zamierzam prostować felunku po lotnisku
  6. Zapraszamy :th: Nie długo jak tak dalej pójdzie to bedzie 20 A4czek na spocie
  7. A co tak tu pusto??
  8. To prawda u mnie po około 3 tygodniach sie przepalały i nie było róznicy czy były to zwykłe ledy czy super wypas. Wszystkie sie zbyt szybko nagrzewały od H7mek bo są za blisko siebie umieszczone.
  9. Dzień dobry w ten piękny poniedziałek Fotka grupowa wyszła Trueogre zapodaj ten album bo nie miałem tej przyjemności oblookać zdjęc A tymczasem juz zassane fotki od Maxa :th:
  10. Dzieki chłopaki za spota, dawno juz nie było tyle A4ek na spociku
  11. Ja jednak dam rade podbić na spota bo nasz kolega po mnie podbije Ale będzie to juz ostatni mój spocik bez mojej niuni
  12. Niestety to prawda, jeszcze audiczka nie jest gotowa Ale postaram sie być bo zapowiada się bardzo ciekawy spocik
  13. Witam panów po cięzkim dniu w pracy Jak cos to miłych ostatków w naszym pieknym miescie Krakowie.
  14. Dobranoc wszystkim i miłego klikania
  15. CUBER gratki za bodykita :th: Hehe i jeszcze fotki robione koło mnie
  16. Maxiu wszyscy to wszyscy :>
  17. nie ściemniaj tylko wrzucaj fotkę swojej kobitki :th: Widze ze Trzeniu sie ostro wziołes za pilnowanie tego tematu. No własnie panowie na chwile przestancie pierdo*lić i wrzucajcie fotki swojej drugiej połowy
  18. Hehe zobacz mega wszyscy sobie wzieli nowy temat naprawde na serio
  19. No widzisz Max, nowi koledzy kłócą sie o nicka
  20. Ja tez zaraz mykam w kime, 3majta sie chłopaki
  21. Ja sie nie odzywam bo jak sie zacznie "ALE CYRK KUR*WA MAC" z Trzenisławem to skonczymy o 4:30 tak jak kiedyś. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  22. Dobra to moze nie mam dzis dobrego poczucia humoru
  23. o k**wa.... leże i kwicze :polew: :polew: aleś palnął Paweł :D Hehe a co sie dziwisz Trzeniu moze niektórzy nie będą chcieli pokazac fotek swoich kobiet jesli uwazają ze np nie będzie dalej związku.
  24. Panowie dawać fotki swoich kobiet nawet jesli w związku nie układa sie najlepiej to zapodawajcie...
  25. Takie rzeczy zawsze wychodzą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.