Treść opublikowana przez PABLO
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie musisz mi mówić rzeczy o których dobrze wiem. Od kilku lat brat Marka zarządza Przytkowicami co nie znaczy że nie ma z tego dochodów bo zgarnia wielką kasę z dwóch klubów ;-)- F1, Rajdy i Motorsport
Giermaziak znów wygrywa | Magazyn Rajdowy WRC Za moment F1 i GP Austrii, powrót toru po 11 latach- Strefa Śmiechu
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- System operacyjny Android
Mario, fanboy "japka" odpowiedział by Ci: "z Nota 2 możesz sobie zrobić tacke do krojenia chleba" A serio to kup na allegro transmiter za 15zł i po problemie- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
W Krakowie czeka na odbiór W poniedziałek lub wtorek obudzi się godzilla- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KERCZI już nie pitol bo się wymądrzasz, na szybkiego z nim rozmawiałem i źle go zrozumiałem, napisałem Ci wyżej wyprostowanie że chodziło o liczbę osób ("klientów" przyp. żebyś wiedział) ile musi przyjść miesięcznie by wyszedł na zero, nic mi natomiast nie wiadomo ile osób tam będzie pracować. Bilety od 49zł ale niech np. taka rodzinka coś kupi w środku do jedzenia, jakieś inne pierdoły zabawki i już robi się inna kwota.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Weź sklej Napisałem pod koniec dokładnie jak to wygląda i takie są fakty.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KERCZI bo jednocześnie obsługiwałem klientów- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KERCZI przedzwoniłem do niego.. sorry 13 tys ludzi tam musi przyjść miesięcznie czyli 1170 000zł, (1,2mln zł miesięcznie) Będzie otwarte od kwietnia do pazdziernika mniej więcej.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ściągnął kogo?? Zdajesz sobie sprawę jakie to wielkie przedsięwzięcie?? Mam takie info od osoby która go bardzo dobrze zna i wiem ile na energy zarabia od 20 lat więc nie musisz w to wierzyć..- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KERCZI weź pomyśl dokładnie o czym pisze, musiałby 13 tys zarobić za miesiac by opłacić pracowników i wszystkie pozostałe koszty utrzymania itd itp teraz rozumiesz??? Tak to wygląda. Fakt może słowo "na czysto" Cię zmyliło- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!