Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Sławek wpadnij tą zebrą w któryś wtorek na spota w Krakowie oblookamy to cudo in live
  2. Witamy na forum
  3. Witamy na forum
  4. Onlyblack daj znać jak będziecie robić takiego spontana na Bora Jakiś czas temu widziałem to białe maserati jak robiła kilka rund w tym miejscu.
  5. Coś przespales temat bo tydzień temu odebrał
  6. Ja się dzisiaj nie wyrobilem na spota bo mnie wiercili u FANTOMASA:decayed:
  7. Jesteś Bogiem na forum odnośnie koloru samochodów
  8. O Z3 jeszcze nic nie słychać co tak daleko sięgasz w przyszłość?? Jak wyjdzie to będzie kosztować z 2799zł Jeśli jesteś od jakiegoś czasu użytkownikiem iPhone to pamiętaj żeby się nie wystraszyc dużego na pierwszy rzut oka ekranu, kwestia tygodnia i się przyzwyczaisz ) Tak jak kolega wyżej pisał, G3 to jeden z najlepszych smartfonow tego roku i warto wziąć go pod uwagę, tak samo HTC ONE M8, Galaxy S5, Z2 to są najlepsze telefony z tego roku ale też G2 dużo nie odbiega od nich a ma najlepszy stosunek ceny do jakości, dziewczynie go kupiłem jak wielu osobom poleciłem i są zadowoleni. Najlepiej idz do euro AGD, media Markt czy Saturna, pobaw się włączonymi telefonami i porównaj bo sam musisz zdecydować po oblookaniu, będziesz już miał któryś model na oku to się zgłoś do mnie, postaram się w dobrej cenie załatwić
  9. Prędzej ją sprzedam niz zacznę rezać
  10. PABLO odpowiedział(a) na _M_W_ temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Ale z gorszymi materiałami na rynek USA chyba że nie tyczy się tego S4 która jest Gratuluję!
  11. Witamy na forum
  12. Witamy na forum
  13. Witamy na forum
  14. Witamy na forum
  15. L90 nie mam w tym tygodniu w ofercie. Xperia M2 mam na stanie w sklepie czarną i białą odpowiednio - 770zł i 780zł
  16. No u mnie wchodzi 7,5L jeśli dobrze pamiętam, po 40zł za 1L mają w serwisie BMW gdzie mi auto ogarniają PiM Auto Serwis | Serwis BMW oraz MINI
  17. Witamy na forum
  18. Witamy na forum
  19. Bardziej trzeba porównać L90 do M2 bo są to bardzo do siebie zbliżone telefony choć minimalnie większy ma ekran M2 ale już gabarytowo dużo większa niż L90, wykonanie lepsze w Xperii, taka sama praktycznie jak pierwsza Zka, technicznie lepszą ma baterię L90 i nowszego andka ale M2 też ma aktualizację do KK. Ja bym wolał L90.
  20. Kamil pogadaj z Karolem (Sqizzy) bo ma nowego S3 LTE z PL dystrybucji, u mnie w temacie teraz pisał http://a4-klub.pl/sprzedam-22/lg-g2-d802-16gb-white-lg-g2-mini-d620r-8gb-eu-333865/#post4331770
  21. Jak ta baza wygląda? Raczej nie ale możesz pokazać. Coś zdjęcia uciekły na 1 stronie, zaraz dodam. Zrobione. Teraz jest nalatane 237,800km i będę w lipcu lub w sierpniu zmieniać olej i filtry, ponownie Motul 5W30. 13 tys nalatane od maja tamtego roku jak kupiłem to dużo w porównaniu z A4ką którą zrobiłem 50tys za 7 lat ---------- Post dopisany at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany at 16:41 ---------- Dziadek tak samo, pielęgnuję i jeżdżę nie ma tu co modzić, M pakiet jedynie by się przydał i podgrzewane stołki, nie wiem kto to auto konfigurował ale nie mogę tego przeboleć że taka skóra jest a nie dodał grzania d*py tylko dodał czujnik przechyłu i ruchu w aucie który jest zainstalowany na suficie, przeglądałem teraz E39 na allegro to mało które to mają, modzić to będę E60 bo prawdopodobnie następna taka będzie, miałem w tym roku sprzedawać ale jeszcze rok pojeżdżę. ---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:57 ---------- Ty mnie objedziesz, zależy ile Twój touring waży, mój 1670KG 162KM 350Nm a Twój 177KM 400Nm 8,9s vs 8,1s, jeśli masz automat to wtedy osiągi mogą być porównywalne, nie wiem ile waży Twoje E60. Nie wiedziałem że były jeszcze u Ciebie w 525D wersje 197KM i 400Nm 7,6s Nic tylko robić pogram

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.