Treść opublikowana przez PABLO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
"Ok niech bedzie 30 tys ale rysuje przy mnie;) jak nie zrobi tego to on płaci 30 tys zapytaj czy mu pasuje"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KERCZI od kiedy paint ma filtry się pyta? Chyba że Ci się pomyliło z paint shop pro "Chyba mu dam fote mojej i kompa tylko. Paint jak to zrobi w 6 mc to mu daje 3 tys zł"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KERCZI ja przecież nic nie mówię, ważne że foto ok wygląda i zawsze to przyciągnie klienta więc nie wyjeżdżaj na mnie miodzio pisałem z kumplem co siedzi akurat w fotografii jak i jego znajomi z tej dziedziny. A pierwszy nie poruszałem tematu o jakości zdjęć tylko o aucie by polecić dalej i pomóc w sprzedaży Info od niego: "Damian to malarz, rysownik i grafik gdzie jego prace raz przypadkiem w bonarce widzialem na plakatach hospicjum" "Potem sie ludzie dziwią Ze tyle rzecY jest na wiocha.pl jak ktos nie ma poczucia smaku"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ten kumpel się pytał kilka osób co myślą o tym zdjęciu :grin:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie to nie ten od białej B8 On jest u nas na forum ale się nie ujawni
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KERCZI po co obrabiasz foty na allegro?? Kumpel teraz do mnie pisał na fejsie że nie przyjechał by oglądać tego auta przez takie kombinowanie bo chce widzieć jaki jest stan prawdziwy a nie amatorsko obrobione zdjęcia przez 12 latka, to zdjęcie np.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Dobijaj mnie bardziej:kwasny: Jeszcze powiedźcie kto wygrał to całkiem się dobiję.. ups..
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nawigacja do max 400zl.
Bez zastanowienia, tylko dokupić najlepiej kartę 8GB i sobie wrzucasz AM, IGO czy TomToma Nawigacja jest odblokowana i w ustawieniach dajemy na ścieżkę nawigacji by czytał i startował mapę z odpowiedniego pliku .exe przez co nic nie ingerujemy w urządzenie i nie tracimy gwarancji. Do tego mamy w nim zestaw głośnomówiący BT, internet przez DUN, czy też transmiter posiada, przy dual core procku i pamięci 128GB DDR2 za takie pieniądze to ---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ---------- W nowych Tomtomach nic nie można wgrać bo są tak zabezpieczone, zostaje jedynie kupić z dożywotnią aktualizacją, mapy na europę ok może mieć lepsze niż AM (choć AM na europę ma tą samą bazę co Garmin, Becker dostawca Navteq) zwłaszcza na wyspach bo mają największą bazę kodów kreskowych i pamiętam że od zawsze tam były numer jeden, natomiast na Polskę nie ma dokładniejszej mapy niż AM nie mówiąc o bazie POI. Dlatego wszyscy taksówkarze jeżdżą na tej mapie Ja na S3 sobie wrzuciłem AM i co 2 miesiące sobie aktualizuję, po największych wioskach jeździłem i zawsze mnie doprowadziła, czego czasem nie poradziło sobie google maps z włączonym transferem.
-
Nawigacja do max 400zl.
W tegorocznej wersji MX nie ma już różnicy oba działają szybko więc śmiało można brać z HD. Wszystkim polecam tą nawigację bo w tej kasie nadal nie ma lepszego modelu, kupujemy kartę z mapą lub sami sobie wgrywamy i w drogę Już z 15 osobom ją poleciłem i ani jedna złego zdania nie powiedziała
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ja w robocie Ale dostałem relację z domu że Raikonnen ponoć nieźle wyje^^ł.. Massa ponownie jakiś cyrk z hamowaniem.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Dlatego nie poszedłem do kina:decayed: Też nie wiem czy pójdę na nowego Transformersa chyba poczekam na HD.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Wakacje wladyslawowo
Nie ma problemu, nawet koniecznie- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Pojawił się w HD i trzeba oblookać- Wakacje wladyslawowo
Ty do mnie wczoraj dzwoniłeś? Tutaj wpłaciłem zaliczkę WŁADYSŁAWOWO STERNIK POKOJE, KWATERY, NOCLEGI, WCZASY, URLOP, WAKACJE, POKOJE GOŚCINNE- Piłka nożna
Najnudniejszy był to mecz.. - Wakacje wladyslawowo