Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. "Ok niech bedzie 30 tys ale rysuje przy mnie;) jak nie zrobi tego to on płaci 30 tys zapytaj czy mu pasuje"
  2. KERCZI od kiedy paint ma filtry się pyta? Chyba że Ci się pomyliło z paint shop pro "Chyba mu dam fote mojej i kompa tylko. Paint jak to zrobi w 6 mc to mu daje 3 tys zł"
  3. KERCZI ja przecież nic nie mówię, ważne że foto ok wygląda i zawsze to przyciągnie klienta więc nie wyjeżdżaj na mnie miodzio pisałem z kumplem co siedzi akurat w fotografii jak i jego znajomi z tej dziedziny. A pierwszy nie poruszałem tematu o jakości zdjęć tylko o aucie by polecić dalej i pomóc w sprzedaży Info od niego: "Damian to malarz, rysownik i grafik gdzie jego prace raz przypadkiem w bonarce widzialem na plakatach hospicjum" "Potem sie ludzie dziwią Ze tyle rzecY jest na wiocha.pl jak ktos nie ma poczucia smaku"
  4. Ten kumpel się pytał kilka osób co myślą o tym zdjęciu :grin:
  5. Nie to nie ten od białej B8 On jest u nas na forum ale się nie ujawni
  6. KERCZI po co obrabiasz foty na allegro?? Kumpel teraz do mnie pisał na fejsie że nie przyjechał by oglądać tego auta przez takie kombinowanie bo chce widzieć jaki jest stan prawdziwy a nie amatorsko obrobione zdjęcia przez 12 latka, to zdjęcie np.
  7. Dobijaj mnie bardziej:kwasny: Jeszcze powiedźcie kto wygrał to całkiem się dobiję.. ups..
  8. Witamy na forum
  9. Witamy na forum
  10. Witamy na forum
  11. Bez zastanowienia, tylko dokupić najlepiej kartę 8GB i sobie wrzucasz AM, IGO czy TomToma Nawigacja jest odblokowana i w ustawieniach dajemy na ścieżkę nawigacji by czytał i startował mapę z odpowiedniego pliku .exe przez co nic nie ingerujemy w urządzenie i nie tracimy gwarancji. Do tego mamy w nim zestaw głośnomówiący BT, internet przez DUN, czy też transmiter posiada, przy dual core procku i pamięci 128GB DDR2 za takie pieniądze to ---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ---------- W nowych Tomtomach nic nie można wgrać bo są tak zabezpieczone, zostaje jedynie kupić z dożywotnią aktualizacją, mapy na europę ok może mieć lepsze niż AM (choć AM na europę ma tą samą bazę co Garmin, Becker dostawca Navteq) zwłaszcza na wyspach bo mają największą bazę kodów kreskowych i pamiętam że od zawsze tam były numer jeden, natomiast na Polskę nie ma dokładniejszej mapy niż AM nie mówiąc o bazie POI. Dlatego wszyscy taksówkarze jeżdżą na tej mapie Ja na S3 sobie wrzuciłem AM i co 2 miesiące sobie aktualizuję, po największych wioskach jeździłem i zawsze mnie doprowadziła, czego czasem nie poradziło sobie google maps z włączonym transferem.
  12. W tegorocznej wersji MX nie ma już różnicy oba działają szybko więc śmiało można brać z HD. Wszystkim polecam tą nawigację bo w tej kasie nadal nie ma lepszego modelu, kupujemy kartę z mapą lub sami sobie wgrywamy i w drogę Już z 15 osobom ją poleciłem i ani jedna złego zdania nie powiedziała
  13. Ja w robocie Ale dostałem relację z domu że Raikonnen ponoć nieźle wyje^^ł.. Massa ponownie jakiś cyrk z hamowaniem.
  14. Witamy na forum
  15. Witamy na forum
  16. Witamy na forum
  17. Witamy na forum
  18. Witamy na forum
  19. Dlatego nie poszedłem do kina:decayed: Też nie wiem czy pójdę na nowego Transformersa chyba poczekam na HD.
  20. Nie ma problemu, nawet koniecznie
  21. Pojawił się w HD i trzeba oblookać
  22. Ty do mnie wczoraj dzwoniłeś? Tutaj wpłaciłem zaliczkę WŁADYSŁAWOWO STERNIK POKOJE, KWATERY, NOCLEGI, WCZASY, URLOP, WAKACJE, POKOJE GOŚCINNE
  23. PABLO odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Najnudniejszy był to mecz..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.