Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Ja też skorzystam bo trzeba usunąć u mnie inspekcję Patrzcie jaki koleś sprytny http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/oszust-allegro-nieprzyjemna-sytuacja-335281/ :facepalm:
  2. I weź tu się opalaj, od 46s.
  3. Witamy na forum
  4. Witamy na forum
  5. Fanti wyżej ten sam link wrzucałem, wiesz jak tam zapierdzielają?? Nieraz widzę jak u mnie na światłach pod Kauflandem stoją ludzie i z góry od Bobrzyńskiego cisną motory, auta, spokojnie z 200km/h tam można pójść, raz koleś jaguarem przeszedł obok ludzi z 150-180km/h przez zebrę to im zawiało.. 2 lata temu wyremontowali tutaj drogi i droga jak stół na 2-3 pasy.
  6. Przykra sprawa, 5 metrów ode mnie.. ---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ---------- Tu jest filmik Kraków. Wypadek na ul. Bobrzyńskiego, zginął motocyklista [ZDJĘCIA, WIDEO] - Gazetakrakowska.pl
  7. A wydawać się mogło że takie akcje tylko w "made in usa" https://www.facebook.com/photo.php?v=595139093937871&fref=nf
  8. Witamy na forum
  9. Witamy na forum
  10. Witamy na forum
  11. Witamy na forum
  12. Witamy na forum
  13. Witamy na forum
  14. Witamy na forum
  15. Panowie mam na sprzedaż 4 dniową białą G2 16GB dystrybucja europejska (austria) stan igła, telefon kupił u mnie wujek ale jednak chce kupić LG G3 u mnie, cena 1200zł do oddania! Folię mu nakleiłem na wyświetlacz i telefon w pokrowcu (klapka pionowa) razem komplet, zdjęć nie mam w tej chwili ale telefon w stanie perfekcyjnym praktycznie nie używany! http://a4-klub.pl/sprzedam-22/lg-g2-d802-16gb-white-lg-g2-mini-d620r-8gb-eu-333865/#post4331770
  16. Panowie mam na sprzedaż 4 dniową białą G2 16GB dystrybucja europejska (austria) stan igła, telefon kupił u mnie wujek ale jednak chce kupić LG G3 u mnie, cena 1200zł do oddania! Folię mu nakleiłem na wyświetlacz i telefon w pokrowcu (klapka pionowa) razem komplet, zdjęć nie mam w tej chwili ale telefon w stanie perfekcyjnym praktycznie nie używany!
  17. w ten pochmurny i deszczowy dzień
  18. boseron jeździj tym parchem teraz bo szkoda sprzedawać albo daj wyższą kwotę by Ci się koszty zwróciły.
  19. Jak bateria to na pewno nie G3
  20. Widać że nie masz pojęcia o telefonach Temat do zamknięcia
  21. Michail przecież już kupiłem na wiosnę merca C klasa 2001/02 roku, w tym miesiącu będę go odbierać bo się maluje. Radekst o czym piszesz?? ---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ---------- Siema bax i reszta towarzystwa
  22. Harry to nie ja jechałem
  23. Ramzes ja też jeśli Cię kiedyś obraziłem. Arturoo nie pij tyle Może wytrzymam kilka miesięcy bez auta Jak coś to będę brał merca jeśli będę potrzebować auto Poleciało za pomocą blutoka z Solarisa nr 178
  24. Mario przywracanie ustawień fabrycznych a wgrywanie nowego softa to całkiem dwie różne rzeczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.