Treść opublikowana przez PABLO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja też skorzystam bo trzeba usunąć u mnie inspekcję Patrzcie jaki koleś sprytny http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/oszust-allegro-nieprzyjemna-sytuacja-335281/ :facepalm:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I weź tu się opalaj, od 46s.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fanti wyżej ten sam link wrzucałem, wiesz jak tam zapierdzielają?? Nieraz widzę jak u mnie na światłach pod Kauflandem stoją ludzie i z góry od Bobrzyńskiego cisną motory, auta, spokojnie z 200km/h tam można pójść, raz koleś jaguarem przeszedł obok ludzi z 150-180km/h przez zebrę to im zawiało.. 2 lata temu wyremontowali tutaj drogi i droga jak stół na 2-3 pasy.
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
A nie lepiej się opłaca 780??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przykra sprawa, 5 metrów ode mnie.. ---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ---------- Tu jest filmik Kraków. Wypadek na ul. Bobrzyńskiego, zginął motocyklista [ZDJĘCIA, WIDEO] - Gazetakrakowska.pl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A wydawać się mogło że takie akcje tylko w "made in usa" https://www.facebook.com/photo.php?v=595139093937871&fref=nf
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
System operacyjny Android
Panowie mam na sprzedaż 4 dniową białą G2 16GB dystrybucja europejska (austria) stan igła, telefon kupił u mnie wujek ale jednak chce kupić LG G3 u mnie, cena 1200zł do oddania! Folię mu nakleiłem na wyświetlacz i telefon w pokrowcu (klapka pionowa) razem komplet, zdjęć nie mam w tej chwili ale telefon w stanie perfekcyjnym praktycznie nie używany! http://a4-klub.pl/sprzedam-22/lg-g2-d802-16gb-white-lg-g2-mini-d620r-8gb-eu-333865/#post4331770
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie mam na sprzedaż 4 dniową białą G2 16GB dystrybucja europejska (austria) stan igła, telefon kupił u mnie wujek ale jednak chce kupić LG G3 u mnie, cena 1200zł do oddania! Folię mu nakleiłem na wyświetlacz i telefon w pokrowcu (klapka pionowa) razem komplet, zdjęć nie mam w tej chwili ale telefon w stanie perfekcyjnym praktycznie nie używany!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w ten pochmurny i deszczowy dzień
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
boseron jeździj tym parchem teraz bo szkoda sprzedawać albo daj wyższą kwotę by Ci się koszty zwróciły.
-
System operacyjny Android
Jak bateria to na pewno nie G3
-
Iphone 5s czy Samsung Galaxy s5
Widać że nie masz pojęcia o telefonach Temat do zamknięcia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Michail przecież już kupiłem na wiosnę merca C klasa 2001/02 roku, w tym miesiącu będę go odbierać bo się maluje. Radekst o czym piszesz?? ---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ---------- Siema bax i reszta towarzystwa
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Harry to nie ja jechałem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ramzes ja też jeśli Cię kiedyś obraziłem. Arturoo nie pij tyle Może wytrzymam kilka miesięcy bez auta Jak coś to będę brał merca jeśli będę potrzebować auto Poleciało za pomocą blutoka z Solarisa nr 178
-
System operacyjny Android
Mario przywracanie ustawień fabrycznych a wgrywanie nowego softa to całkiem dwie różne rzeczy