Treść opublikowana przez PABLO
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pany jak ktoś coś gdzieś kogoś to http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285690-lg-g3-16gb-d855-titan-black/
-
System operacyjny Android
Tak jak Krzychu napisał, dokładnie takim sposobem zrób Panowie mam 2 sztuki LG G3 Titanium Black 16GB europejskie z czystym softem za 1650zł!
-
System operacyjny Android
Dev Samsung G900F Galaxy S5 16GB Black 1840 Samsung G900F Galaxy S5 16GB Blue 1840 Samsung G900F Galaxy S5 16GB Gold 1840 Samsung G900F Galaxy S5 16GB White 1840 Frimuś LG D802 G2 16GB Black 1190 LG D802 G2 16GB Red 1190 LG D802 G2 16GB White 1195 Są to europejskie dystrybucje z czystym softem producenta. Jak byście chcieli to piszcie smsa do mnie 727 654 667 bo dzisiaj nie siedzę w robocie dopiero będę w środę a na forum mnie nie będzie bo mam dzisiaj trochę załatwień. Zamówienie są przyjmowane w hurtowni do jutra do godz. 12:00 Następna oferta za tydzień.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ładne zabaweczki S8 D4 FL i RS6 C7
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Zaraz sprawdzę ostatni w pełni nagrany film z Paulem.
-
System operacyjny Android
Pamiętam
-
System operacyjny Android
http://android.com.pl/news/29838-xiaomi-oglasza-miui-v6-oprogramowanie-na-bazie-androida-4-4-kitkat-z-lzejszym-interfejsem/ Masakra http://www.gsmarena.com/blackberry_passport-6457.php Ciekawy BB wkrótce nadejdzie. W następnych flagowcach będzie procek jak wiecie snapdragon 801 i tak właśnie wygląda, w sumie to już nie procesor " W 805 będzie wyższy model cpu, z wiekszym taktowaniem, nowsza gpu, lepsze LTE, BT 4.1, wsparcie dla HEVC, wsparcie dla aparatów do 55 MPX ale niestety dalej w technologi 28nm.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Takie tam 330d
W E46 odpowiednik można powiedzieć B6, jest więcej miejsca, kiedyś sprawdzaliśmy 2 sedany i becie było przestronniej.
-
Zmiana telefonu
Porównanie Avili do S3 to jak porównać starą beczkę do najnowszej S klasy, niby ta sama marka a różnica w kosmos Dlatego w ten sposób nie rozumiem ludzi którzy się źle nastawiają po jakimś niższowym modelu do danej marki i nie chcą więcej sprawdzić, przetestować model który sprzedał się w 60mln sztuk na świecie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Kolego tutaj się tylko witamy. Odpowiedź znajdziesz w odpowiednim dziale.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na spocie A6 klubu taka B8 na 20"
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum