Treść opublikowana przez PABLO
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
[Ankieta] Które z miejsc według Ciebie będzie najlepszą opcją spotów Krakowskich
Dancio, niech się tu wypowie Wojtek od S6 bo widzę że się ostatnio zarejestrował
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- S5 czy One M8?
Wandej cholera nie zauważyłem tego tematu to bym Ci powiedział co i jak ale pewnie już kupiłeś telefon.. Dodam tylko żeby nie mylić wodoszczelnosci z wodoodpornoscia. S5 nie jest wodoszczelna, jedynie idąc i rozmawiając w wielkim deszczu lub jak wylejesz na niego szklankę wody to nic mu się nie stanie, co innego jak byś chciał w nim nurkować czy po prostu pływać z nim w basenie to już po ptokach, wodoszczelne są Xperie Z, natomiast nie mylcie pojęcia ze można z taką Zką pływać w morzu! Tylko w basenie, czy takim aquaparku lecz nie w słonej wodzie po której po jakimś czasie zeżre sol niektóre podzespoły i gwarancja Sony przepada, dość takich przypadków już miałem w firmie, genialny marketing Sony.. Gdy ktoś będzie miał jakieś pytania czy odnośnie zakupu G3, S5 i telefonów z najwyższej półki niech pisze na PW..- Nowicjusz - wątek powitalny
Wojtku Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- [Małopolska] Widziany, widziana
Godzinę temu trąbiłem na kolegę przed cerfem w czyzynach właśnie w srebrnej B5 w sedanie, z tyłu naklejka A4-klub, ramka chłopaków z BMW ode mnie z serwisu pimauto Jechałem E39- [Ankieta] Które z miejsc według Ciebie będzie najlepszą opcją spotów Krakowskich
Ja chciałbym nadmienić że nadal jestem za Krokusem gdyż odpowiada wszystkim moim wymaganiom, jest duży parking, teren krokusa po prawej od strony stacji BP, w razie załamania pogody od razu możemy wjechać na kryty parking, poziom 0 lub wyżej gdzie jest pusto, wiele razy tam byłem na spotach A6 klubu, jest dobrze znane mi to miejsce i ma wg mnie większy potencjał niż Kazimierz zwłaszcza w okresie letnim. Jedzenie,Kfc,dominium,sphinx,olimp a obok jeszcze McDonalds więc dla każdego coś miłego, dodam że najczęściej chodzimy do kfc na spotach więc pewna pani która była ze mną na ogólnopolskim zlocie w Bukowinie mogłaby w rozpiętej koszulce i krótkiej spódniczce przynieść nam kurczaki po zniżce 25% dla wszystkich, w końcu menager do czegoś zobowiązuje ;-) Odnośnie miejsca, ktoś będzie chciał przetestować program lub się z kimś sprawdzić jest prosta 2km, w dniach prócz czwartku nie ma tam kolegów boserona. W zimie zawsze mamy obok pas startowy i można w moment śmignąć potestować quattro czy co niektórzy RWD Chyba tyle ode mnie, więc oddaje głos na Krokus.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tam powinna się odbywać dyskusja na temat nowej miejscowki, kilka zdań dlaczego akurat to miejsce i na końcu zdania ''głosuje na Plaze'' wówczas Radekst w 1 poście aktualizuje głosy.- [Ankieta] Które z miejsc według Ciebie będzie najlepszą opcją spotów Krakowskich
Dodaj Bronowice.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Już widzę drogę powrotną ze spota ekipy do NH po 22:00- Stano- X5 E53 4.4 V8 Sport Pakiet
Ładna bawarka z konkret silnikiem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KERCZI pogadaj z sąsiadem od Smay'a udostępni nam parking pod posiadłością i dodamy do ankiety, w atrakcji będzie przywitanie się z Gruszką.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki wczoraj za odwiedziny- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spokojnie może zagłosować ponad 50 osób które są z Krk i okolic, przynajmniej tyle mam kontaktów w komie. Dokładnie, powinniśmy się skupić nie na miejscu czy blisko i daleko bo każdy mieszka w różnej części Krk a to nie Zabierzów że 5 minut i jesteś na miejscu, tylko na atrakcjach związanych z miejscem i wygodą przebywania na spocie.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
warjoty Na nowym forum nie widać niestety kto i na co głosował, to byśmy mieli podgląd czy tak jak KERCZI mówi że mógł głosować mietek z nadarzyna. Co do miejsca myślę że plaza będzie również dobrym miejscem zwłaszcza na okres jesienno-zimowy ponieważ zawsze możemy iść do góry na kręgle, bilard itd lub pośmigać na parkingu obok w selgrosie, no i też nie jest to już huta by nie było że wybieramy "pod siebie" W Bonarce z boseronem raz dla zajawki pojechaliśmy oblookać spot bemek to faktycznie cały czas auta obok śmigały i nie ma tam miejsca by posiedzieć w kącie w spokoju. Co do sprawdzenia kto głosował i na co to spróbuje sprawdzić- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- System operacyjny Android
http://www.memoryc.com/flashmemorycards/microsd/64gbsandiskmicrosdxccl10mobileultraandroid.html Taką kartę sobie kupiłem ponad 2 lata temu do S3, do dzisiaj śmiga bardzo dobrze, w samym folderze z wakacji gdzie jest 1400 zdjęć to momentalnie otwiera galerie i tutaj się sprawdza prędkość odczytu jak i też przesyłu danych dochodzących do 30mb/s Najlepiej sprawdzać w teście w aplikacji na telefonie jak się kupi kartę na parametry czy przypadkiem nie jest jakaś podróbka, kumpel się chwalił że kupił 10 class kinston'a kartę 32GB za 45zł to wyszło mu w teście 4mb/s- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Roboty w ciul po urlopie a jeszcze załatwiałem sprawy odnośnie odszkodowania po złamanym obojczyku to mnie nawet na forum nie ma We Wtorek mam wolne to jestem obowiązkowo- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fiu fiu ile stron naspamowane Ciekawe jak się zakończy ankieta- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale że co? Już oblookałem ankietę Haha KERCZI sprawdziłbys mi tą mate pod maskę do insigni, pisalem maila 3 tygodnie temu i zero odzewu. Pamiętajcie ze pod krokusem w kfc załatwiam wszystkim 25% zniżki- System operacyjny Android
To go z aktualizuj P.S - Locki masz tylko w orange.- Strefa Śmiechu
U nas skala powinna jeszcze lepiej wyglądać z S4 i RS4 - S5 czy One M8?