Treść opublikowana przez PABLO
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co do miejsca w Bronowicach już wszystko chyba omówione, miejsce spoko ale z gastronomią jest kłopot bo zbyt wcześnie zamykane, niby jest kfc obok przy bp ale gdy będzie więcej osób to lipa z parkingiem. Pytanie czy już zostajemy w plazie czy chcecie spróbować bonarkę ale jeśli ma być tyle osób co wczoraj to nie ma sensu się w to bawić. Tak myślałem że droga powrotna będzie szybka u niektórych Na Lublańskiej zaraz przy statoil tam jest mega śliski asfalt zawsze w tym miejscu tył targa asfalt i DSC świruje
-
Strefa Śmiechu
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szkoda ze nie było tych którzy czynnie brali udział w dyskusji. Dzięki za spota, fajnie było zrobić raz w innym miejscu, zawsze coś nowego tylko ta frekwencja..- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A więc widzimy się na poziomie +1 Galeria Bronowice Jak by ktoś szukał dobry i niedrogi aparacik to mam na sprzedaż http://a4-klub.pl/index.php?/topic/17351-gielda-malopolska/?p=4127688- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nocą.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No właśnie dobrze bo 2 dni wolne- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- [Ankieta] Które z miejsc według Ciebie będzie najlepszą opcją spotów Krakowskich
Spoko najwięcej miałem 30 osób na imprezie więc luz.- [Ankieta] Które z miejsc według Ciebie będzie najlepszą opcją spotów Krakowskich
Lepiej będzie już chyba pod moim blokiem przynajmniej audicami jest miejsce gdzie pojeździć..- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [Ankieta] Które z miejsc według Ciebie będzie najlepszą opcją spotów Krakowskich
To niech doda radekst do listy lub trzeba głosować na miejsca które są wymieniane.- Blacharz Z Krakowa Lub Okolic
Ja wczoraj zawiozłem Mercedesa do P. Wiesława Bochenka, wielki zakład w dobrych warunkach pracy znajduje się w miejscowości Książniczki (Michałowice) oglądałem 3 auta jak jego pracownicy ogarnęli, najnowszą Cytrynę C5, BMW E60 i passata B6, nie było się do czego przyczepić, bete również zawiozę by ogarnęli maskę. http://moto.money.pl/warsztaty/bochenek;wieslaw;blacharstwo;lakiernictwo;pojazdowe,warsztat,25170,0.html Za całe auto 3500zł blacharka też będzie robiona, ale jeszcze będzie do ustalenia czy dach pójdzie do malowania bo jest w dobrym stanie.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zaraz zrobimy spota w Myślenicach u Gabriela i niektórzy zobaczą co to znaczy dojeżdżać na spoty Tak czy siusiak pamiętajcie że we Wtorek robimy spota w galerii Bronowice i sprawdzimy dokładnie miejsce, myślę że za tydzień można sprawdzić Bonarke wówczas i wtedy zdecydujemy ostatecznie gdzie będziemy na zime spotować. Fanta lub ktoś kto ma blisko i często przyjeżdża na bronowice, niech dokładnie opisze w dniu spota którędy wjechać i gdzie parkować auta, nie będzie później do mnie telefonów typu gdzie jesteśmy którędy wjechać albo "kto jest bo nie wiem czy przyjechać"- [Ankieta] Które z miejsc według Ciebie będzie najlepszą opcją spotów Krakowskich
W jednym wyrazie ;P Gdzie głosy pozostałych ludzi którzy systematycznie przyjeżdżają?? Lennox, Grabriel, Transit i reszta?- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!