Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Witamy na forum
  2. Witamy na forum
  3. Co do miejsca w Bronowicach już wszystko chyba omówione, miejsce spoko ale z gastronomią jest kłopot bo zbyt wcześnie zamykane, niby jest kfc obok przy bp ale gdy będzie więcej osób to lipa z parkingiem. Pytanie czy już zostajemy w plazie czy chcecie spróbować bonarkę ale jeśli ma być tyle osób co wczoraj to nie ma sensu się w to bawić. Tak myślałem że droga powrotna będzie szybka u niektórych Na Lublańskiej zaraz przy statoil tam jest mega śliski asfalt zawsze w tym miejscu tył targa asfalt i DSC świruje
  4. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  5. Szkoda ze nie było tych którzy czynnie brali udział w dyskusji. Dzięki za spota, fajnie było zrobić raz w innym miejscu, zawsze coś nowego tylko ta frekwencja..
  6. A więc widzimy się na poziomie +1 Galeria Bronowice Jak by ktoś szukał dobry i niedrogi aparacik to mam na sprzedaż http://a4-klub.pl/index.php?/topic/17351-gielda-malopolska/?p=4127688
  7. Witamy na forum
  8. Witamy na forum
  9. No właśnie dobrze bo 2 dni wolne
  10. Witamy na forum
  11. Witamy na forum
  12. Witamy na forum
  13. Witamy na forum
  14. Witamy na forum
  15. Witamy na forum
  16. Witamy na forum
  17. Spoko najwięcej miałem 30 osób na imprezie więc luz.
  18. Lepiej będzie już chyba pod moim blokiem przynajmniej audicami jest miejsce gdzie pojeździć..
  19. To niech doda radekst do listy lub trzeba głosować na miejsca które są wymieniane.
  20. Ja wczoraj zawiozłem Mercedesa do P. Wiesława Bochenka, wielki zakład w dobrych warunkach pracy znajduje się w miejscowości Książniczki (Michałowice) oglądałem 3 auta jak jego pracownicy ogarnęli, najnowszą Cytrynę C5, BMW E60 i passata B6, nie było się do czego przyczepić, bete również zawiozę by ogarnęli maskę. http://moto.money.pl/warsztaty/bochenek;wieslaw;blacharstwo;lakiernictwo;pojazdowe,warsztat,25170,0.html Za całe auto 3500zł blacharka też będzie robiona, ale jeszcze będzie do ustalenia czy dach pójdzie do malowania bo jest w dobrym stanie.
  21. Zaraz zrobimy spota w Myślenicach u Gabriela i niektórzy zobaczą co to znaczy dojeżdżać na spoty Tak czy siusiak pamiętajcie że we Wtorek robimy spota w galerii Bronowice i sprawdzimy dokładnie miejsce, myślę że za tydzień można sprawdzić Bonarke wówczas i wtedy zdecydujemy ostatecznie gdzie będziemy na zime spotować. Fanta lub ktoś kto ma blisko i często przyjeżdża na bronowice, niech dokładnie opisze w dniu spota którędy wjechać i gdzie parkować auta, nie będzie później do mnie telefonów typu gdzie jesteśmy którędy wjechać albo "kto jest bo nie wiem czy przyjechać"
  22. W jednym wyrazie ;P Gdzie głosy pozostałych ludzi którzy systematycznie przyjeżdżają?? Lennox, Grabriel, Transit i reszta?
  23. Witamy na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.