Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. Fakt to był 1.6 FANTOMAS, z tego co kojarzę po wydechu z tylu można poznać, 1.4 masz zaślepkę z jednej strony a w 1.8 są 2 wydechy.
  2. wszystkim. Hondy mają przewagę w wadze i jeśli jeszcze coś tam jest porobione to dają radę. Ja ledwo dałem rade swoją 2.6V6 150KM Hondzie VIII ''ufo'' 1.4l 140KM choć byłem pewny ze mnie zje bo tam jest ok 8s do 100km/h
  3. Witamy na forum
  4. Witamy na forum
  5. PABLO odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  6. Dzięki za spota, dzisiaj bardzo dobra frekwencja w plazie B8 allroad fajna sztuka.
  7. Nie mam póki co pojęcia, najpierw trzeba sprzedać beme i myślę że na wiosnę coś bym poszukał, myślałem nad passatem CC ale do tego czasu mogą mi się 10 razy myśli zmienić. Co do Mercedesa to niecały tydzień temu zawiozłem i więc jeszcze długo zejdzie.
  8. Powiem w momencie podania kasy na stół że nie sprzedaje A serio to szkoda mi jej :/ Jutro nie wiem czy będę na spocie, jak będziecie w KFC to od jutra rusza promocja TYLKO WE WTORKI dostępna, za 14,95zl, macie 10 kawałków kurczaka (do wyboru) więc najbardziej opłacalna akcja jak do tej pory Fanta poszedł głos
  9. Beta idzie na sprzedaż.. A A4 jak odbiorę Mercedesa.
  10. 22 tys Przegląd zrobiony 2 tygodnie temu, koleś nie miał się do czego przyczepić. Zdjęcia z dzisiaj wstawione na 1 stronie tematu.
  11. Eee zwykły Datsun Nie Szymek
  12. Witamy na forum
  13. Witamy na forum
  14. Witamy na forum
  15. Witamy na forum
  16. Witamy na forum
  17. Witamy na forum
  18. Dawno tyle obsady i radiowozow nie widziałem co 2h temu pod Areną przy plazie, na każdym skrzyżowaniu stali.
  19. No to osprzętem się różni tak jak mówisz, większych zmian już nie zrobili. Na miasto faktycznie już lepiej kupic benzyne.
  20. Michail a kij to wie, najpierw idzie na dniach A4ka na sprzedaż, pójdzie to zastanawiam się czy bete nie wystawie, Mercedesa C klase zostawię, przyjadę nim na spota to obkookasz bo kończą go malować Myślę że następne E60 ale nie mam pojęcia jaki silnik, podoba mi się skovroona Chciałbym również A8 D3 ale jeszcze chyba nie teraz... Dziadek faktycznie 525D ale pojemność 2997cm Czyli to samo co 3.0D Po delikatnej polerce maski, woskowaniu i całość dużo lepiej sie prezentuje Teraz można wystawić w tygodniu E39, pójdzie to pójdzie jak nie to zostanie do wiosny
  21. Witamy na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.