Treść opublikowana przez PABLO
-
Takie tam 330d
Graty Bartku za nową betę i powrót, jednak sentyment do tej marki jest silny widzę Plany widzę że konkretne, to jest ten sam silnik co w E39? 184KM lub 192M? Ja będę sprzedawać swoją E39 we Wrzesniu lub Październiku to dam znać jak prosiłeś
-
Siemianowy Golfik Gti
Siemian graty nowej furmanki, będziesz miał dobry fun teraz po B7 Będziesz w Krk to daj znać, zrobimy rajd do bidy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- System operacyjny Android
Najlepiej przypomnij Poczekamy do poniedziałku bo będzie zapewne lepsza cena- System operacyjny Android
Sprawdzę Ci jutro jak będę w pracy i Ci wyślę PW.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dasz radę we Wtorek wpaść? Małe tornado w Krzeszowicach przed paru minut U mnie na 2PL też za chwilę będzie ciekawie.- System operacyjny Android
Jak by się to wszystko potwierdziło to byłby- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KERCZI nie przyglądałem mu się z bliska, koles tylko oszalał na drodze Szkoda ze klubowy GT-R nie przyjechał bo miał być dzisiaj Szymek to by im się pewnie nie nudziło. Niebiescy już stoją na prostej z włączonym kogutem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema wieczorem Fajnie ryczy czerwony GT-R na Bora, koleś nie ma na razie z kim się ścigać.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na dniach będzie wiadomo, w serwisie we Wrocławiu jeszcze jest telefon, teraz sprawdzałem.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
1 dzień w robocie po 16 dniach opierdzielania, żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czas by zobaczyć stare mordeczki na spocie- System operacyjny Android
Od jutra wracam po ponad 2-tygodniowym urlopie i będę sprawdzać ceny, dostępność itd- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.lublin112.pl/ul-krochmalna-bmw-roztrzaskalo-sie-wiadukcie-zyje-pasazer-zdjecia/ Konkret dzwon.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie ma w tej chwili srebrnych ramek.- Ciekawe filmy warte obejrzenia
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Nie-zyje-Robin-Williams,wid,16811285,wiadomosc.html Szkoda gościa..- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ramzes ale mam jeszcze 2 dni - Nowicjusz - wątek powitalny