Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PABLO

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PABLO

  1. PABLO odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Graty Bartku za nową betę i powrót, jednak sentyment do tej marki jest silny widzę Plany widzę że konkretne, to jest ten sam silnik co w E39? 184KM lub 192M? Ja będę sprzedawać swoją E39 we Wrzesniu lub Październiku to dam znać jak prosiłeś
  2. PABLO odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Siemian graty nowej furmanki, będziesz miał dobry fun teraz po B7 Będziesz w Krk to daj znać, zrobimy rajd do bidy
  3. Witamy na forum
  4. Najlepiej przypomnij Poczekamy do poniedziałku bo będzie zapewne lepsza cena
  5. Sprawdzę Ci jutro jak będę w pracy i Ci wyślę PW.
  6. Witamy na forum
  7. Witamy na forum
  8. Witamy na forum
  9. Witamy na forum
  10. Witamy na forum
  11. Witamy na forum
  12. Dasz radę we Wtorek wpaść? Małe tornado w Krzeszowicach przed paru minut U mnie na 2PL też za chwilę będzie ciekawie.
  13. Jak by się to wszystko potwierdziło to byłby
  14. KERCZI nie przyglądałem mu się z bliska, koles tylko oszalał na drodze Szkoda ze klubowy GT-R nie przyjechał bo miał być dzisiaj Szymek to by im się pewnie nie nudziło. Niebiescy już stoją na prostej z włączonym kogutem
  15. Siema wieczorem Fajnie ryczy czerwony GT-R na Bora, koleś nie ma na razie z kim się ścigać.
  16. Na dniach będzie wiadomo, w serwisie we Wrocławiu jeszcze jest telefon, teraz sprawdzałem.
  17. 1 dzień w robocie po 16 dniach opierdzielania, żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce
  18. Czas by zobaczyć stare mordeczki na spocie
  19. Od jutra wracam po ponad 2-tygodniowym urlopie i będę sprawdzać ceny, dostępność itd
  20. http://www.lublin112.pl/ul-krochmalna-bmw-roztrzaskalo-sie-wiadukcie-zyje-pasazer-zdjecia/ Konkret dzwon.
  21. Nie ma w tej chwili srebrnych ramek.
  22. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Nie-zyje-Robin-Williams,wid,16811285,wiadomosc.html Szkoda gościa..
  23. Ramzes ale mam jeszcze 2 dni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.