Treść opublikowana przez PABLO
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
System operacyjny Android
Jeśli dotyk działa i wyświetlacz jest ok to można samą szybkę wymienić, u mnie w Krakowie chłopaki za 200zł naprawiają. ---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ---------- Za 50zł to zamiennik i nie polecam się bawić w takie rzeczy. Dość się nasłuchałem od chłopaków ode mnie z serwisu, jak to działa i z jakością..
-
System operacyjny Android
Nic mi nie przyszło od Ciebie jeśli do mnie wysyłałeś.. 1390zł.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://a4-klub.pl/malopolskie-85/profesjonalne-przyciemnianie-szyb-klimatyzacja-samochodowa-265748/ Miodzio. Thx http://s28.postimg.org/4la2wrgft/2014_07_16_16_52.jpg Well done! Super! Panowie jest dobra cena jak by ktoś się chciał zapisać na siłkę, w karnecie za 199zł na 3 miesiące wychodzi po 66zł/miesiąc Fitness Platinium
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z Markiem może z 2 razy w życiu rozmawiałem jak byłem na zamkniętej imprezie u niego w Energy, zapytam Huberta (djhubertuse) albo kolegę co się z nim dobrze znają Napisali tam że jest współwłaścicielem a na prawdę to jest jego tylko żona to drugi właściciel ---------- Post dopisany at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ---------- To co mówisz to całkiem co innego i nie ma z tym nic wspólnego, obok energylandii jest dinopark, park miniatur
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota i pomoc przy vagu- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Telefon do 700zł
Dozbieraj jeszcze 100zł i będziesz miał w czym wybierać- Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Ok teraz rozumiem, bo ta kwota 800zł mnie zmyliła Jaki ty masz do tego zasilacz?- Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Gdzie kupisz za 800zł? Ceny zaczynają się od 1249zł do 1500zł Pamiętam jak 3 lata temu dałem ponad tysiaka za GTX 560Ti A nic z niej nie skorzystałem bo miałem rozbudowywać kompa ale się zmieniły plany, tak to bym kupił jakąś za 400zł i by styknęło. Na allegro widzę jedną używkę za 970zł..- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ok:wink:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale już dawno się z jarko nie widziałem i muszę się z nim spotkać bo skończyły się ramki, miałem tylko normalne, srebrnych nie było.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Srebrnych już od wieków nie ma:decayed: - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!