Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mike_G_A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mike_G_A4

  1. Crisu jak bym miał KLI w ramkach to bym coś takiego wkleił :evil: :evil: :tongue4: :tongue4:
  2. Ryba jeszcze nie obiecuję bo nie wiem czy będę do niedzieli jeszcze daleko, ale jakby co to klaczek wie jak je zrobić :>
  3. A właśnie dla mnie wiocha jak same listwy są w innyn kolorze, miałem robić w foli ale nie dało się zalakierować bezbarwnym i zostawiłem temat ale do tego mialy być lusterka i lotka. [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 16:52_________________________________________________No nie bo pomalował i i obił więc maluje jeszcze raz. Do spota lotka będzie.
  4. dixon dla siebie jestem w stanie zaakceptować efekt własnej pracy ale dla kogoś obcego może to być mało satysfakcjonujące :> tak się sam pochwalę na temat własnej pracy wpadnij na zlota sam zobaczysz. Zdjęcie listw na drzwiach (szczerze nie polecam tych zamienników 400 z malowaniem i efektu nie ma) przy okazji zobacz na szyby tył nie jest sciemniony
  5. LOKO właśnie go biorę, ryba i siara co wy tacy słabi, a cena to wstepnie pisze przeciez
  6. Jakbyś potrzebował to wal śmiało wstępnie cena to 3 zł/km
  7. No wiesz Zdzichu plany były ale współnik mnie pohamował :> :> Ale program jak się uda to obowiązkowo bo ona tylko 105 Km ma wiec troszkę mało
  8. Kolego z wawy a co ty nam tu rzygasz na forum ??
  9. Uploaded with ImageShack.us Obyście nie potrzebowali, ale jak już coś to polecam się B6 jechało z wrocławia spokojnie wiec każde inne bedzie dobrze siedziało.[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 12:36_________________________________________________To dziś czuję malą frekwencje.
  10. Ryba to jak nie dziś to sie umówimy za 2 tygodnie i zrobimy zgłębie temat bo w A3 napewno bede chciał zrobić
  11. Crisu musisz wiecej takich się udzielać
  12. Ale jaja prowadzę w zestawieniu Ryba blisko jesteś :>
  13. Ja przywioze lapka nie ma problemu
  14. Co wy tam wiecie JEST JEST ZABAWA
  15. No właśnie w Łapczycy wyjezdzał z drogi koło tego zakladu wulkanizacyjnego powiem Ci że full tuning :>
  16. Dziś o 7 rano koło ronda w brzesku pod galerie skręcało srebrne b5 sedan KBR na ramkach klubowych. Songo a w lewym dolnym rogu klaczek był takim B6.[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 18:46_________________________________________________A dziś wracając z krakowa srebrne b5 KBC z naklejką klubową na klapie.
  17. Siara masz masz tak jak i ja AHF w A3 i też 6 biegów !! P.S ile dałeś za tą gałe ? chyba się już pytałem ale zapomniałem
  18. szybkie auto szybki odjazd :polew: :polew:
  19. Przemo no wlaśnie wiem , k..... mać ale spoko coś sie wymyśli najwyżej w krakowie w navi serwis kupie sobie swój P.S ciesz się Crisu ciesz.
  20. Tomasz do przyszłej soboty musisz sie wstrzymać bo do czwartku jestem w krakowie a w piątek montaż

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.