Treść opublikowana przez maniek1983
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
witam jestem nowym posiadaczem audi A4 B5 1995 1.9 tdi sprowadzony z niemiec nie mam pojęcia na jakim oleju jezdziła a wiec pytanie moge zalac ja olejem tak jak na początku tego postu MOTUL serii 8100 spelniajace norme 505.00 lub 506.00 jesli nie wiem na jakim wczesniej latała?????
-
[B5 1Z] PILNIE Pomocy kontrolki
nie ma klimy myslalem ze chociaż pomiar temperatury bende mial ale jest ok audi jest super a myslalem ze prócz vectry nie znajde auta dla siebie
-
[B5 1Z] PILNIE Pomocy kontrolki
super moje wyposazenie jeszcze bardziej zrobilo sie ubogie ale dzieki za pomoc POZDRAWIAM
-
[B5 1Z] PILNIE Pomocy kontrolki
:wallbash: a to sorry a to co ja mam takie dwa wąskie male wyswietlacze
-
[B5 1Z] PILNIE Pomocy kontrolki
tzn chyba mam fis tak wyczytalem mam takie dwa wąskie wyswietlacze na srodku deski rozdzielczej :mysli:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 22:43_________________________________________________to moze ja nie mam fis? ?????????????
-
[B5 1Z] PILNIE Pomocy kontrolki
ok wielie DZIEKI jutro poszukam
-
[B5 1Z] PILNIE Pomocy kontrolki
za tydzien jade do czarodzieja to sie podepne i zobaczymy aha mam takie pytanie mam na srodku wyswietlacz fis ale nie wyswietla mi temperatura a wiec moze go tam nie ma i mam pytanie czy jak kupie taki czujnik i go podepne to bedzie dzialac/?? aha a gzie szukac tego czujnika bo w innych postach szukalem ale zdjecia sa nidostepne
-
[B5 1Z] PILNIE Pomocy kontrolki
aha to napewno bedzie ta jak piszesz bo był uderzony w przedni lewy blotnik ale lekko bez ingerencji w koło
-
[B5 1Z] PILNIE Pomocy kontrolki
aha ok dzieki chlopaki jutro jade do elektryka bo musze wyjasnic sprawe tej kontrolki czy czasem nie jest przepalona zarówka to zaraz zagadam o te kierunki bo niewiem czy trzeba zdejmowac kierownice zeby te kierunki zobaczeć?? bo jak tak to nie ruszam bo mam poduszke a nie che zeby mi twarzy pokaleczylo heheheh a i czytalem ze jak trabik nie dziala to tez jakas tasma moz byc uszkodzona to niech tez czarodziej zobaczyjutro napisze co jak ogolnie autko super komfort jazdy o wiele lepszy niz vectra[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 20:20_________________________________________________witam a wiec byłem u elektryka wymienił mi klaksony 2 bo tamte odobno sie spaliły byla tez tasma pzetarta w kierownicy, ta kontrolka co sie nie palila od swiec zarowych tez zrobil zaróweczka sie spalila , kieruki juz odbijaja co do oswietlenia w srodku nie zawracalem mu glowy aha cos wspomial ze nie pala se kontrolki od poduszek hmmm rzeczywiscie tak jest powiedzial ze mam z tym wpasc za tydzien a wy co myslicie ze moglo sie sta ze nie ma tych kontrolek od poduszek????
-
[B5 1Z] PILNIE Pomocy kontrolki
ok dzięki wielkie a co do pierwszej pozycji auto zapala normalnie tzn tak po 2 sekundach z rana ale kontrolka od podgrzewania nawet nie blysnie [br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 18:46_________________________________________________czytałem troche instrukcje audi i tak: na stronie 71 pisze że jesli jest temperatura po wyżej 8 stopniu to lampka sygnalizacyjna nie zapala sie i mozna od razu uruchomić silnik natomiast na stronie 77 pisze ze jezeli jest powyzej 8 stopni to lampka kontrolna powinna sie choc na chwile zapalic hmmmm to znaczy ze to dziala czy njednak nie dziala????[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2010, 18:53_________________________________________________aha mam tez jeszcze pytanie moze to nie ten dział ale np jak włacze kerukowskaz to jak juz wyprostuje koła to kierunek mi nie odbija przy vectrze odbijal zawsze a tu musze wylaczac recznie to ma tak byc w audi??? czy tylko ja mam jakis defect
-
[B5 1Z] PILNIE Pomocy kontrolki
Witam Panowie pomocy zmieniłem vectre na A4 którą KOLEGA mi sprowadził ponoć w dobrym stanie heheh ale tak chyba nie jest. Problemów jest dużo chyba z elektryką: 1. Auto zapala normalnie ale kontrolka od podgrzewania swiec zarowych nawet nie mrugnie 2. jak włącze zapłon to te 3 kontrolki tzn oleju itd. migają jak zapale auto jest ok wszystkie kontrolki znikaja tzn nie migaja - czy tak ma być? 3. Ten waski wyswietlacz na dole od temperatury wogóle nie działa 4. klaksonu brak i oswietlenia w srodku tez PROSZE O POMOC CZY TO POWAZNE PROBLEMY??? dodam ze to 1.9 tdi 1995 rok i silnik chodzi super
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich włascicieli A4 tez zostałem posiadaczem takiego auta przesiadając sie z VECTRY [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]