-
Problem z klimatronic w A4 (b5)
u mnie w tym roku miałem ten sam problem. Nabiłem klimę i lipa w warsztacie powiedzieli że nie wiedzą co mgło się stać jednak po wyjeździe z warsztatu po około 20 minutach naduszania na przycisk śnieżynki (tzn próby uruchomienia)klima zadziałała i teraz wszystko jest w porządku. Być może coś się zacieło, przyznaję się że całą zimę nie odpalałem klimy nawet na sekundę. Z tego co wiem powinnio się ją uruchamiać nawet zimą
-
gdzie można się podpiąć w Poznaniu
kolego zapraszamy na zlot w niedziele przy stadionie LECHA godz 17:00 (13.05.07r) może ktoś będzie miał ze sobą VAGA [ Dodano: 11-05-2007, 22:17 ] krzysztoft,
-
Gdzie tankujecie LPG
tankuje z reguły na SHELLU ale zdarzy sie czasem że i na Orlenie zatankuje jak na razie nie miałem żadnych przykrości :biggrin:
-
Ile pali Wam gazu?
u mnie pali 9 litrów trasa przy spokojnej jezdzie do 110km/h ok 12litrów- miasto/100km dodaję że mam automata :biggrin:
-
szarpanie automatem
jaki to jest przypuszczalny koszt?
-
[ALL] Olej w automacie - zmieniać czy nie ?
tylko z 2 na 3 jak przełącza(i to tez nie zawsze) reszta biegów przełacza idealnie także nie wiem jestem zmuszony szukac jakiegoś dobrego mechanika co ma o tym pojecie zobaczymy co wymysli
-
[ALL] Olej w automacie - zmieniać czy nie ?
dodaję że to nie dzieje się przy ruchu dzwigni tylko przy samoczynnym przełączaniu z 2 na 3 reszta biegów przełącza bez zarzutu. Jaki jest koszt wymiany elektrozaworu czy ktos wie?
-
[ALL] Olej w automacie - zmieniać czy nie ?
u mnie też czuć szrpniecie myslę ze to standard- jest tak i koniec Mam inny problemik dzieje sie to nie zawsze ale od niedawna coraz częsciej przy zmianie z 2 na 3 czuć dość mocne szrpnięcie ktoś mi mówił że to może byc jakiś sterownik. Czy ktoś z Was miał podobny problem?
-
[B5 1.8] 20V- instalacja gazowa, zwykła czy sekwencja?
tylo sekwencja ja mam od ponad roku i jest ok :biggrin:
-
szarpanie automatem
może ktos z Was wie co to może być tzn przy przyłączeniu z 2 na 3 czasem czuć mocne szarpnięcie (nie zawsze) natomiast inne biegi wchodzą za każdym razem płynnie
-
[B5 ADR] Jaki gaz zamontować i jakie będzie spalanie ?
Ja również smigam na sekwencji spalanie w przedziale od 9 - 12 litrów (automat) silnik zalany olejem mineralnym shella wszystko jak dotąd jest ok
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeżeli ma być grill :biggrin: to moze lepiej byloby sie spotkac gdzies za miastem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
BYLE TAK DALEJ Mam nadzieje ze na nastepnym spocie bedzie nas jeszcze więcej
-
Pytanie o podniesienie mocy, a nie wymiane na 1.8T!!!!
Ja mam 1,8 bez T i jestem bardzo zadowolny z tej jednostki polecam wszystkim (oczywiscie nie na wyscigi)
-
Brak Grzania w B5 97
a jaka jest temperatura płynu chłodzącego? byc może trzeba bedzie wymienic termostat
tomeko
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta