Treść opublikowana przez Sek
-
[B5 AJM] Nasze A4
przesliczna, piekny kolor, do tego felgi 17" gleba i (xenon) i bedzie przepiekna
-
[ALL] Ceny olejów i ich orginalność
jezeli ktos mieszka niedaleko warszawy to pewnie wie gdzie jest hurtownia olejow w Zielonce - tam jest taniej choc ja kupywalem u siebie w pracy i kupilem castrola mniej wiecej w cenie lotosa
-
[ALL] Zamarzanie ropy - jaka temperatura ?
to jak nie jestes nastawiony to nie lej a nie tu jakies smuty piszesz co twoj kolega mial jak oddal do ASO mogl nie kupywac francuskiego badziewia (bez obrazy ale taka prawda)
-
[ALL] Zamarzanie ropy - jaka temperatura ?
StoRk jezeli mi nie wierzysz to zapytaj sie jakiegos mechanika, bo ja akurat pracuje w ASO (nie Audi) ale tez niemieckie, i mechanicy raczej by wblad ludzi nie wprowadzali. Nie napisalem ze caly czas lac mixol tylko raz na jakis czas.
-
[B5 AFN] Problem z wyborem sprężyn.
no dokladnie tez tak myslalem ze 4cm to i tak bedzie duzo, dzieki za odpowiedzi rozwialy mi wszelkie watpliwosci i teraz juz wiem o ile obnizyc samochod.
-
[ALL] Zamarzanie ropy - jaka temperatura ?
zadna nafta zaden dynks to tylko szkodzi, to kiedys bylo dobre jak nie bylo zadnych dodatkow do paliw, ktorych teraz jest pelno w sklepach, stacjach itp. Mixol w lato raz na jakis czas wlac nawet sie powinno przeczysci nam wtryski. Na zime tylko dodatek do ON wystarczy tylko zadnych Ceramizerów.
-
[B5 AFN] Problem z wyborem sprężyn.
Witam. Poruszam ten temat na forum bo sam nie moge sobie z nim poradzic. Chce kupic sprezyny obnizajace tylko niewiem jakie bo moje b. wysoko stoi. Zastanawiam sie nad obnizeniem przod 60mm, tyl 40mm. Albo p.40mm i t.40mm. Niewiem ktore wybrac. Pomocy!!!
-
[ALL] Zamarzanie ropy - jaka temperatura ?
ja slyszalem zeby na dno (prawie pusty bak) wlac ok. litra denaturatu i utrzymywac paliwo jak najblizej pelnego wtedy zima dla naszych traktorow nie bedzie straszna
-
[B5 AFN] Zdjecia Mojej A4
widze ze koledzy mnie wyprzedzili... fakt co za duzo to nie zdrowo wokol szyb i lusterka zostaw a reszte badziewia zdejmii i kolpaki wyrzuc moze lekko szyby sciemnic gleba lampy przod i tyl i na zime wystarczy a w lato felgi i jest piekna Twoja
-
[B5 AFN] wymiana paska rozrządu
ja kupilem caly komplet SKF-a, po firmowych zniżkach, czekam na wymiane do poniedzialku w ASO chcieli mnie skasowac na 800zl. jak mowil tomash77 150zl az mi sie niechce wierzyc ze tak malo bo naprawde jest tam od groma roboty i jedna srubka od zderzaka (jak ktos to rozbieral to wie o co chodzi) nad ktora trzeba sie naprawde nameczyc. cena wymiany u mechanika ok 300-350zl.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no wlasnie glodny glodnemu zawsze wygarnie. a co do spotow to byl to moj dziewiczy, ale wiem ze napewno bede sie na nich zjawial, choc mam troche daleko. Pozdro dla wszystkich posiadaczy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam pytanie odnosnie ostatniego spotu, szczytywaliscie mi bledy vagiem powodem byl tryb awaryjny. stawialiscie na ktorys z przewodow. moglbym sie dowiedziec jaki dokladnie to byl blad pelna nazwe bo w serwisie powiedzieli ze jezeli to czujnik cisnienia w kolektorze ssacym to ta czesc trzeba wymienic koszt 100zl +wymiana (oczywiscie poza ASO) bo pol wyplaty zostawie
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
a jakbyscie mi powiedzieli jak zrobic te logi to bym byl wdzieczny. Mowicie tez zebym wyczyscil kierownice turbo jak to zrobic (mozna samemu czy raczej nie) jezeli w okolicy warszawy moglby mi to ktos z klubowiczow zrobic to by git bylo oczywiscie odwdziecze sie
-
[B5 AFN] Tryb awaryjny
Powiedzcie mi koledzy bo nie moglem znalezc, jaki jest powod wlaczania sie trybu awaryjnego w samochodzie. Co jest nie tak ze on sie wlacza. Czy to moze byc ktorys z przewodow cisnieniowych albo dolotu??? kolego prosze uzywac szukaczki bo po to ona jest.i o tym jak sie robi logi i jak czyscic kierownice w turbawce
-
4 zimowe do wyboru
Podłączs się do tematu. A co myślicie o Nokian Hakkapeliitta NRW, nie sa nowe ale maja jeszcze 8mm. I niewiem czy zainteresowac sie nimi czy olac sprawe
-
[B5 ABC] Lampy + przetwornice Kłopot!!!
O takie odpowiedzi mi wlasnie chodzi!!! :th:
-
[B5 ABC] Lampy + przetwornice Kłopot!!!
Ok, sory za te znaki ale to tylko z powodu mojego lenistwa. Tak mam na h7 ori xenony sa za drogie nie stac mnie na nie. A jak to jest z tymi firmami produkujacymi te lampy, ktore lepsze Depo czy Valeo bo sa jeszcze chyba jakie Ykk czy jakos tak
-
[B5 ABC] Lampy + przetwornice Kłopot!!!
Koledzy pomozcie bo mam klopot chcialbym zarzucic do mojej xenony taki zestaw z allegro ale mam stary typ lamp oczywiscie chce je zmienic i napewno nie beda to zadne angel eyes, chrom czy black chce normalne po lifcie ale czy do tych lamp moge zalozyc bez problemu te przetwornice i wcisnac w nie te zarniki czy musze specjalne lampy do xenonow kupic on sa troche drogie
-
[B5 AFN] Co to za olej???
dzieki poczytam sobie ale to i tak nie da mi spokoju jak sie nie dowiem co to za olej i czy go wymienic
-
[B5 1Z] Dylemat z wyborem lamp tylnich
moim zdaniem jesli masz z przodu orginalne po lifcie to i z tylu powiniennes zalozyc tez po lifcie orginal jest zawsze najlepszy!!! apropo nie ma ktos do sprzedania przednich lamp po lifcie???
-
[B5 AFN] Co to za olej???
pomozcie mi !!! mam zalany olej 10w40 mobil super s pol syntetyk mam 170tys. przebiegu(podobno) i napewno nie bede zmienial na syntetyk kupilem mobil formula s 10w40 pol syntetyk z tym ze nie jest napisane ze to tylko do diesli, powiedzieli mi ze to i do benzyniakow i do diesli. mam metlik w glowie i boje sie go zalac do silnika co o tym sadzicie zalezy mi na szybkiej odp.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich na tym forum, jestem tu nowy i jeszcze nie mam swojej a4 ale wiem napewo ze bedzie 1,9tdi AFN, jakby ktos mial jakas do sprzedania chetnie zobacze najlepiej z okolic warszawy.