Treść opublikowana przez Sek
-
[B5 AVG] >>>moja a4<<<
tez mam -60 z przodu i nie da sie tym normalnie jezdzic zmieniaj zmieniaj
-
Audi A4 B6 Avant 1.9TDi Quattro
dokladnie szkoda ze nie ma ori xenonow a wuju dobrze mowi w tym prypadku hid-y beda najtanszym i najlepszym rozwiazaniem. czekamy na dalsze mody....oby byla jeszcze ladniejsza
-
[ALL B5] Moja Nowa A4 !!!!
dokladnie, poczekamy zobaczymy a jesli chodzi o tanie mody to proponuje obwodki na tarcze zegarow, a jesli chodzi o xenon to nie wiecej niz 6000K !! bo wyglada to conajmniej smiesznie
-
A4 1.8 Turbo vs Passat V6 2.8 4x4
jesli chodzi o to ktory ladniejszy to zdecydowanie audi a4, passat przed liftem jest okropny (rzecz gustu) oczywiscie ale do Twojej lampy po lifcie i juz sie duzo nowszy wydaje
-
[B5 AEB] Moja a4 :)
zgadzam sie z poprzednikiem jesli chodzi o dolozone hid-y to najwyzej 6000K, ale jak dla mnie i tak najlepsze sa 4300K, a lampy i tak juz sa soczewkowe to pewnie nie bedziesz chcial wymieniac na poliftowe choc powiem szczerze ja bym tak zrobil, ale ogolnie b. ladna sztuka
-
[B5 ADR] Moja ASIA - lekki lift, gleba, 17"
no fajna fajna...felgi daja jednak bardzo duzo uroku. oby jezdzila i sie nie psula :>
-
[B5 AFN] Chyba padla turbina :-(((
uffff..... panowie okazalo sie ze to tylko wiatrak sie polamal i jak sie krecil szybciej to lopatka tarla o chlodnice, obylo sie na b. malym koszcie 50zl wiatrak wymiana bezcenna...
-
[B5 AFN] Chyba padla turbina :-(((
Witam. Jak w temacie mam wielki problem... chyba padla mi turbina niewiem nie jestem pewny ale jezeli to okaze sie prawda to sie zalamie. Stalo sie to tak ruszalem dosyc zwawiej tzn juz jechalem na 1biegu ale bardzo powolutku i pedal w podloge wkrecil sie chyba ponad 3tys i uslyszalem straszny dzwiek to znaczy tak jak sie cos zatarlo jakby cos tarlo. Zatrzymalem sie na chwile ustalo jak ruszylem ok przekroczyl jakies 2tys. z groszami obrotow i ten sam dzwiek jak cos trze. Niewiem co to moze byc jestem po prostu zalamany . Kto mi moze pomoc kto wie co to jest...[br]Dopisany: 04 Czerwiec 2008, 22:23 _________________________________________________a no i dodam ze lapie mi notlaufa i nie mialem funduszy zeby to zrobic to pewnie teraz mnie czeka jeszcze wiekszy wydatek kurrr....
-
[B5 AFN] Moje stare A4
ooo wielkie dzieki za rade, tez mi sie wydawalo ze nie jest to towar 1 jakosci ale jak sie pytalem typa co sprzedaje to na allegro to mowil ze nic niewie na ten temat, a pozniej zobaczylem ze sam ma takie na samochodzie :laghing2:
-
[B5 AFN] Moje stare A4
lampy kupilem b. tanio nowe i dlatego je wybralem a nie te zespolone za ktore mialbym zaplacic ponad 2 razy drozej. a co do xenonow to te zaj... swieca i jak bym mial jeszcze raz kupowac nie kupilbym ani 6000 ani 8000, MorgothV8 ma racje o gustach sie nie rozmawia z tego co sie kiedys go pytalem sam ma 12000K i nie narzeka.
-
[B5 AFN] Moje stare A4
Witam. Nareszcie znalazlem chwile na to zeby zrobic zdjecia mojej A4. Mam ja juz prawie 6 miesiecy i zmienilem niewiele bo tylko: lampy przod+xenony 10000K, boczne kierunki, sprezyny i radio. Jak bede mial troche hajsu chce dokupic fele 17'', blende na tylna szybe , nakladki na lusterka , ciemne szyby ale to juz wielki koszt. No i napewno jakis czips i glosniki na przod bo standardowe marnie graja, z tylu mam juz zmienione a do bagaznika trafi jakis rockfordzik i pozadny piec !!! Wyposazenie wystarczajace: 2elek. szyby, elek. szyber, 2podlokietniki, klimatronic dla mnie to wystarzcy jak na 1 moj samochod to moze byc tylko ten rok, moglby byc mlodszy
-
[B5 ADP] Moja Czerwona Perła ;)
to tak jak bmw 316 z naklejka M-Power i mlody zbik za kierownica ostatnio za taka jechalem nie dalo rady zeby zjechal ciagnal do konca na lewym a za nim niebieska chmura. Tak samo jest z ta widzisz w lusterku wstecznym zjezdzasz widzisz jak cie wyprzedza jakis potwor a pozniej tylko . Sory ale takie moje zdanie za duzo plastiku
-
[B5 AFN] Nie zapamietuje stacji radiowych i ustawien.
no i o taka odp. mi chodzilo wielkie dzieki... ide grzebac
-
[B5 AFN] Nie zapamietuje stacji radiowych i ustawien.
Witam. Jak w temacie moje radio (nie fabryczne) nie zapamietuje stacji radiowych i wszystkich ustawien. Wiem ze trzeba przelozyc przewody ze stalego plusa z zasilaniem po stacyjce (poprawcie jesli sie pomylilem) ale niewiem ktore to sa przewody. Bede wdzieczny jak ktos napisze ktore i jak.
-
[B5 AFB] 2,5 TDI
to ty mi ukradles felgi... :> zartuje zarttuje ladna jest (masz takie felgi co ja) tak jak recor wczesniej napisal TDI rzadzi przylaczam sie
-
[B5 ADR] AUDI JAK MARZENIE
tuningowac ??? lampy przod po lifcie, obnizyc bo stoi jak koza, wtedy i felgi beda ci sie podobac, spoliler z klapy do smieci i bedzie fajniejsza a co do koloru to zdania beda podzielone
-
[B5 AJM] Opadająca temperatura silnika
moj kumpel ma passata b5 110ps i tez mu kiedys mowilem, ze mi sie nie nagrzewa silnik na postoju ale on powiedzial ze tez tak ma i, ze to jest chyba normalne. nie narzekajmy bo diesle w oplu to po prostu tragicznie sie nagrzewaja z 10km trzeba przejechac zeby wskazowka pokazywala 75-80stopni, co nie mowic o 90 bo one i w upalne dni ledwo dochodza do takich temp.
-
[B5 AEB] malenstwo
gleba, gleba i jeszcze raz lampy, to podstawa i bedzie miodzio :th:
-
[B5 AFB] przykazania diesel ?
no 2 razy juz bylo napisane
-
[B5 ABC] Audi Concert ???
hmm... to ja juz sam niewiem, czy zainteresowac sie tym radiem czy nie. chialbym w przyszlosci dokupic wzmacniacz i naprawde porzadny sub (rockford fosgate punch he2) ci co znaja ten glosnik to wiedza co on potrafi. i zastanawiam sie czy ja go tym radiem wysteruje i czy te radio nie ma za malo mocy zeby 6 glosnikow (przod i tyl) dobrze napedzic zeby ladnie i czysto graly. niech napisze kto kto ma takie radio jakie ma wrazenia na jego temat
-
[B5 ABC] Audi Concert ???
Czy moze mi ktos powiedziec bo niestety nie znalazlem nigdzie tego czy owe radio ma wyjscie na wzmacniacz i jaka ma moc, bo ostatnio zaczalem sie interesowac audio w mojej i pomyslalem ze ono b.pasuje do tych modeli.
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
ma swoj styl ladna lampy zmien i bedzie jeszcze lepsza
-
[B5 AFN] Problem z wyborem sprężyn.
no zobaczymy jak sie bedzie jezdzic, juz mam kupione tylko jeszcze ich nie zalozylem. jestem narazie w trakcie upiekszania swojej zmienilem juz sporo ale to nie koniec plan zaklada, ze bedzie piekna...
-
[B5 ARG 1,8]nowe zdjecia moze komus sie spodoba :D nowe zdjecia lamp przod
kur... wyje.... co tu duzo gadac - wzor (ide w Twoim kierunku to ma byc zwykle ladne b5 !!!!) p.s. duzo jest roboty z tymi ramkami na zegarach. jakbys mogl to napisz na pw czy trudno jest je zalozyc
-
[B5 ADP] moja a4
taka zwykla, ale ladny kolor. jezeli ma byc piekna to troche pieniedzy w nia wlozysz (kierunki, lampy p+t, obnizenie, felgi itp. itd.