Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kachnazgierz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kachnazgierz

  1. frugodh - lubisz wydziargane laski ??????????
  2. nie kuś :bicz3: :bicz3: :bicz3: :D :> :> :> :decayed:
  3. z tą śliwowicą to był żarcik, ostatnia sztuka została do Samociążka (by tradycji stało się zadość... )
  4. masz szczęście że jesteś od Seby :polew: :polew: [br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 20:59_________________________________________________ prawie jak Mario w Bazylu :laghing2: cholerka to ja nie wiedziałam, że misiek taki wygimnastykowany
  5. ale jak ty do mnie powiedziałeś "Ty ...ju " :mysli:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 20:58_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:
  6. cholerka tylko żeby nie było ................... jak Staszek :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew:
  7. :good: :> :> :>[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 20:48_________________________________________________ przy obiadku ... śliwowica.... a później to już tylko z górki
  8. żeby w knajpie zacząć to musiałby mieć człowiek worek pieniędzy, my tam zaczynamy kulturalnie po obiadku :kox:
  9. ale że niby co standardowo ? bartek pije z nami
  10. żadnych podwózek, pijemy i jedziemy taxi :evil: [br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 20:21_________________________________________________nooooo chyba, że ktoś jest chętny :gwizdanie: na kierowcę
  11. a będzie Ci się chciało ???
  12. B4rt4sy i te inne diabły, do Was też mówię :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 20:11_________________________________________________ możesz się zdzwonić z anką, będą jechać koło 15-16
  13. bartuś1605, tak jak ci mówiłam w niedzielę: albo popołudniu przyjeżdżasz do nas, albo wpadasz do karczmy, my postaramy się ok 20:30 tam być Czy jest ktoś jeszcze chętny :mysli: [br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 20:08_________________________________________________ Kimi ... ...
  14. jak to w niedzielę ?????????? nie zajrzysz w sobotę ??????????????
  15. pasuje
  16. :bicz3: nie czytałeś banerka ???????
  17. i co ? nie ma chętnych ???
  18. ja już na spoty nie jeżdżę, po ostatnim miałam 400 zł mniej w portfelu ;( ale Misiu z Adasiem już w drodze [br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 17:34_________________________________________________niestety, ja zaraz do pracuni , powrót dopiero jutro po 16-stej
  19. panton jak zwykle zadowolony, całe życie w pracy i nie narzeka
  20. [br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 19:31_________________________________________________ i dowidzenia[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 19:32_________________________________________________ już
  21. dzięki za mile spędzone chwile bandziorki miśki mówią dobranoc paaaaaaaaaa
  22. byliśmy na Zgierskiej w karczmie we młynie
  23. matrix odebrany, w końcu pora na DESPERADOSA
  24. jeżeli za herbatę się płaci 90 zł rachunek ... :kox:
  25. Witajcie BANDZIORKI :tongue4: Ja już po urlopiku :beach: :beach: :beach: :beach: :beach: i znowu 12 miesięcy ciężkiej pracy Mam nadzieję, że jutro się spotkamy , no chyba, że impreza się przedłuży :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.