Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KFX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KFX

  1. :polew: :polew: :polew: Nie wiem co w tym zdaniu jest śmiesznego :gwizdanie: sorko proton anobo żek se zacytował złego posta no... miał być z RedTube'm
  2. dzięki także za support, pewnie coś jeszcze wyjdzie, jak zestawię wszystko w całość, to się odezwę
  3. thx zrobie sobie chyba kompletny wydruk ulepszonej rozpiski. wszystko generalnie się wyjaśniło i poskładało w całość, więc niebawem można zacząć swapa
  4. no tak, sorki sygnal do MCE z lusterka z profilem dla czujnika deszczu i światła wchodzi do kostki[23] pin 2 a na rozpisce to "Zasilanie lewego światła biegu wstecznego [niebiesko/czerwony]". kolor przewodów się zgadza, ale wtedy z MCE nie wychodzi sygnał do lewego światła biegu wstecznego (mostkujemy z prawym światłem na pinie 5 ?), a na pin 2 będzie wejście z czujnika? kostka[32] pin 18 – tam należy podłączyć iluminację z CLH i DRL, a na tym pinie jest na rozpisce "Zasilanie lewego bocznego kierunkowskazu (WY) [czarno/zielony]"
  5. to jak się to podłącza w B7? na które piny? właśnie mi chodzi głównie o podłączenie lusterka i czujnika deszczu
  6. pod naglowkiem "Kodowanie modułu MCE w nadwoziu B6" no ale to co, ze w B7 dwoch przewodow z lusterka foto sie nie podlacza do MCE ? Te co wypisalem powyzej, nie do konca mi pasuja, albo sie jakies mostkuje ze soba...
  7. na czerwono na drugim ujęciu naniosłem miejsca, gdzie są otwory w module, a nie ma pinów, bo może zdjęcie super nie wyszło. tutaj jest dużo mniej "niewykorzystanych x-ów", niż na rozpisce jeszcze jedno mnie zastanawia, podałeś kodowanie modułu w B6 jako 4-bitowe słowo - u mnie na module F (tak jak na screenie z VAGa) kodowanie ma 5 bitów długości
  8. Bartku, przestudiowałem rozpiski pinów w HIGH B6 i HIGH B7. W HIGH w B7 nie ma niestety rozpisanych pinów, które występują w HIGH B6. Tylko iluminacja CLH niby jest, ale tak nie jednoznacznie Mogę prosić o sprawdzenie? - aktywacja CLH [biały] - sygnał z czujnika światła/deszczu [biało/fioletowy] - zasilanie czujnika światła/deszczu i iluminacji włącznika CLH [czarno/niebieski] - aktywacja trybu automatycznych świateł [niebieski] - zasilanie wew lusterka fotochromatycznego [niebiesko/czerwony] - zasilanie testowe włącznika świateł stopu [biało/czerwony] a jak patrze na MCE "L" to jest fizycznie więcej pinów niż "x" na rozpisce.
  9. gierary hirr! patrz jaki k**wa szwagier!
  10. hahaha niebieskie nie pasują, jak co to białe
  11. to weź na spota, ja wezme MCE i wyrezamy na parkingu auto unieruchomimy, do domu mnie ktoś może podrzuci i w nocy go rozkradną
  12. Siemian, przyszedł mi MCE "L" masz już to lustro deszczowe?
  13. Hehe, ale jak cos sie zjara, to jestem bez fury na jakis czas Tylko Ty miales wiecej roboty, ja chce zmienic HIGH na HIGH, wiec niby mam tylko kable do przepiecia niby...
  14. Kurde, az tyle roboty? :/ serio myslicie, ze po przepieciu pinow we tyczkach i podlaczeniu "L" nie wystartuje zamiast "F" ? Najbardziej sie boje tego, ze cos sie moze zjarac :/
  15. mam nadzieję, że po przełożeniu pinów we wtyczkach i podłączeniu do MCE... nie uwali się nic? o co chodzi z tym, że przekaźniki się jakoś różnią? które przekaźniki?
  16. w tym tygodniu spróbujemy podpiąć MCE "L" zamiast "F" w B6. przepniemy piny z kablami we wtyczkach do MCE wg schematu z B7. Bart, na co jeszcze trzeba zwrócić uwagę?
  17. Mam jedną na pewno, a chyba nawet dwie. Oddam za free, bo mi to leży. dziękuję, piter się odezwał też i jade po manetkę jak by co to odezwe się. dzięki proton!
  18. chyba czy na pewno? potrzebuje na wczoraj, bo sobie złamałem dzisiaj smyczą przy wsiadaniu
  19. chopy, potrzebuje pilnie manetke migaczy do A4 B6 ma ktoś na stanie i chce sprzedać, czy z allegro kupić? :>
  20. ale mam w B6 z czujnikiem światła na dniach spróbujemy swapa B6 "F" -> B7 "L" i podłączyć lusterko z B7 z czujnikiem deszczu. jakie są jeszcze różnice, które zauważyłeś ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.