Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KFX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KFX

  1. nic się nie tliło, może przesadziłem z tym przydymieniem, ale mam wrażenie od zewnątrz że klosze nie są ze zwykłego tworzywa, tylko jakby troszeczkę przyciemnianego niestety mam tam troche syfu i zacieków po wyschnięciu, bo reflektory wcześniej parowały. chce się tego pozbyć jakoś, żeby a nie będę przecież rozklejał całych lamp ;(
  2. Bixenon Valeo, lekko przydymiane szkło
  3. witajcie, był tutaj mały zapisek o czyszczeniu reflektora - chciałem to zrobić u siebie. spróbuję wsadzić rękę przez otwór po soczewce, ale mam wrażenie że nie dotrę wszędzie... jakieś pomysły macie jak ładnie umyć to? jak dotrzeć we wszystkie narożniki reflektora i nie poniszczyć nic? czym najbezpieczniej umyć reflektor? woda z mydłem? mr muscle? mam widoczne zacieki z wody, która wcześniej odparowywała i przyklejony pył...
  4. nałęże, nie ma zimno :gwizdanie: :gwizdanie:
  5. dzięki za spota a właśnie że ciepło było
  6. damy rade, jakoś rozchajcujemy :gwizdanie: :gwizdanie: a nie cieknie komuś olej ?
  7. siemianku ziemianku, nie ma czasem lakierów do włosów na promocji?
  8. siemian, może niedowidzisz liter? :gwizdanie: jak ja bym niedowidział, to pewnie bym odczytał ściemian albo ziemian :kox:
  9. yhy, 15 to może będzie 1m od grilla w Nałężu
  10. coś czułem, jak zobaczyłem "łojapierdole" i szybko , że się zacznie ciekawie
  11. siema 3 słowa do ojca prowadzącego...
  12. oo widzisz nie widzialem Cie slawku niestety ... No na aucie już praktycznie nie widać oryginalnego koloru, tylko sam syf z drogi, więc ciężko mnie poznać, bo się zlewam z tłem taki kamuflaż, co..?
  13. co to marioloni? Twoja sprawka?
  14. może i podejdzie ale nikt tego jeszcze nie rezał ;( no może w końcu już niedlugo spróbuję to wyrezać zamiast "F"... bo dobre 2 m-ce się zabieram za to, a mało czasu MCE "L", czujnik deszczu, wtyczki i piny leżą na półce i czekają na rzeźbę :gwizdanie:
  15. zgadzam się, 1204 dobrze grają i są za przystępną cenę - miałem poprzednio wersję 1204T. zależy ile chcesz kasy wydać i jaki efekt uzyskać... niedawno przesiadłem się na dwucewkowego Rockford Fosgate Punch

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.