Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KFX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KFX

  1. :hi: siemian, to Twoja audica? :polew:
  2. godzic, no na stałe w obudowie z dodatkową elektroniką zamontowane, a co na 2 dni?
  3. tak, tak samo jak przestawisz joya na środek, to wraca do poprzedniego położenia i nie opada przy wbitym wstecznym a jak wyłączysz wsteczny, to samo się podnosi po 2 sekundach obadasz w środę
  4. zapewne tak - wchodzi zasilanie, sygnał że wbity wsteczny, wybór lusterka, a wyjście podłączone pod joystick tylko zabawa z dopasowaniem - bo w joyu są tylko 2 przewody sterujące i kierunki lusterka zmienia się przez podanie odpowiedniego napięcia (joystick ma w środku oporniki i steruje poziomem napięcia) przynajmniej tak jest w B6 :gwizdanie:
  5. ufff, kurna, akurat teraz mam troche lipę z czasem może zrobimy combo na spocie? bo jak dobrze pójdzie to będziemy u mnie kiere i moduł zakładać w środę zależy czy siemianowi podejdą nowe graty. więc może też wyrzeźbimy u Ciebie od razu równocześnie a tak w ogóle - zrobiłem już ten moduł do sterowania lusterka pasażera przy wbiciu wstecznego funga jak należy :gwizdanie: :gwizdanie:
  6. przetestujemy na spocie i porównamy :naughty: :kox: :decayed:
  7. :hi: siemian, rozumiem że moduł do kiery już spakowałeś na spota?
  8. Siemian, znalazłeś już sobie nową kierę? :gwizdanie:
  9. nie ma problemu i tak jeszcze brakowało dopełnienia z centralnego, bo ostatnio go zjarałem :naughty: :kox:
  10. dzięki za spota Pany :gwizdanie: tu Siemian podczas rezania nowego zderzaka Wood-Line
  11. elo czyli nałęże dziś ?
  12. pisz do kfx;a on na takim sprzęcie się zna [br]Dopisany: 28 Luty 2011, 22:06_________________________________________________Wojtek kolor [br]Dopisany: 28 Luty 2011, 22:07_________________________________________________ja takich zabawek się boję :gwizdanie: -nie mam poukładane pod sufitem zbyt :> by czymś takim się przemieszczać [br]Dopisany: 28 Luty 2011, 22:09_________________________________________________ firma Crunch jak najbardziej za***ista, warto kupić od nich wzmacniacz, ale szczerze to akurat ten szału nie robi :gwizdanie: podstawa - nie jest to monoblok, co w przypadku subwooferów bardzo się przekłada na moc. brakuje mu także Subsonic Filter i pilota do basu teraz skrzynia - objętość za mała, lepszy bass reflex, niż zabudowa ciśnieniowa. magnes mnie nie przekonuje w tym Hertzie. polecam też subwoofer dwucewkowy (2x 2ohm) i to wzmacniacz dwukanałowy 2 ohm na każdą cewkę
  13. podłączony przewód z włącznika świateł na C/27 ? podłączone przewody do świateł z B/10 i B/12 ? żarówki ok? (przy pełnym FISie powinien być błąd)
  14. z włącznika świateł jest wejście sygnału do MCE na pin C/28. wyjścia na oba światła są na pinach B/19 i B/21 :gwizdanie:
  15. haha, nie taki powód :polew: czasowo nie ogarne po prostu
  16. ja nie dam rady dojechać :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.