Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KFX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KFX

  1. hehe pamiętam że wtedy mnie bolały już plecy po poprzednim dniu :gwizdanie:
  2. ależ Cię dawno nie było dziadu
  3. spróbuje coś vcds'em zdziałać, albo w 09 albo w 16 może gdzieś jakiś knif będzie na którymś kanale do przestawienia [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 10:39_________________________________________________ no i sprawdziłem, pozmieniałem w adaptacji czujnika deszczu - ale nic to nie zmieniło, trzeba musnąć manetke, albo zmienić czułość. w 16 [steering wheel] też nie ma nic. brak pomysłu na to Channel 013: Wiper Setup * Standard: 115 * +001 = Speed Reset * +002 = Short to Plus Monitoring * +004 = Rain Sensor active * +008 = Long Post Wiping after Washing (Drop/Tear Wiping) * +016 = Speed dependent Wiper interval active * +032 = Headlight Washer System active * +064 = Reverse Gear Wiping active nic z tego chyba nie odpowiada za szukany problem co do DRL i auto - przejaśniło się troche i działają ale co ciekawe - DRL musi być wyłączony, żeby się zapaliły, inaczej nie świecą się. jest tak jakby odwrotnie a jak świecą się DRL i pomęczę czujnik deszczu przez 10 sekund to zapalą się automatycznie xenony (bo podobno w deszczu nie jeździ się na DRL ) i świecą się one przez następne 5 minut od ostatniej aktywności czujnika deszczu, później spowrotem włącza się DRL[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 12:20_________________________________________________ hehe, wystarczyło ruszyć autkiem i od razu zaczął czujnik ponownie działać - nie trzeba molestować manetki. no to teraz już pewność 100% - elektryka działa tak samo jak w B7 - wszystkie funkcje przeniesione :gwizdanie:
  4. co to się plączesz po naszym parkingu? chodnika nie ma?
  5. będzie tutorial za kilka dni, jak ogarnę całe auto do końca... wszystko opisze dokladnie co trzeba wyrezać główne rzeczy todo to: - przepinka 20-kilku kabli we wtyczkach MCE - przepinka kabli 2 przekaźników (wycieraczki, klakson) - przeróbka bixów (ciągnięcie po 1 kablu do każdej lampy do DRL, no chyba że ktoś nie chce - to może zostawić bixy + H7 na długie) - ciągnięcie 1 kabla do czujnika deszczu - opcjonalna wymiana lusterka, jeśli nie ma ktoś fotochroma - zrobienie drugiego (prawego) światła przeciwmgielnego[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 10:28_________________________________________________ dokładnie, trzeba jednorazowo "aktywować" wycieraczki po włączeniu zapłonu, żeby czujnik deszczu zaczął czuwać (czy manetką, czy pokrętłem czułości) wiem, że tak samo jest w leonach - nie działa od razu. może kwestia jakiejś adaptacji? co ciekawe - mam moduł kierownicy Q z B7, więc nie wiem...
  6. wyrazane wsio błąd "LEFT/RIGHT MAIN BEAM HEADLIGHT" był spowodowany diodowymi DRLami... wpiąłem normalne 21W, zakodowałem BiXenon with DRL i funga - nie ma błędów tylko dziś jest za ciemno i w trybie auto świeci się xenon, więc faktycznie nie mogę sprawdzić jak jest lusterko założyłem jednak spowrotem z B6 i takie chyba zostawie jednak, pomimo że mam drugie czarne pod czujnik deszczu. w tym lepiej siedzi z przodu i nie widać go jak się siedzi w fotelu. musze wyrezać coś z osłony, która jest pomiędzy uchwytem a szybą - naciąć ją - żeby założyć z czujnikiem deszczu tak jak jest teraz :> dodatkowo może przykleje pod lusterko kawałek folii przyciemniającej i wytne dziure na uchwyt i czujnik. narazie wygląda to tak, założony stary żelek jeszcze, ale działa dobrze: [br]Dopisany: 05 Kwiecień 2011, 09:27_________________________________________________jeszcze trzeba dograć czułość - ale to na prawdziwym deszczu i jak założe nowy żelek
  7. No slyszalem od Bartasa pogratulowac zapalu czyli dalo sie a ja sprzedalem wszystkie graty pod czujnik deszczu dało dało, Bart też pomagał jest jeszcze problemik z DRL - jak zakoduje się BiXenon with DRL - to lecą błędy LEFT & RIGHT MAIN BEAM HEADLIGHT (bo w B6 jest D1S a w B7 jest D2S) nie kodowałem DRL i wszystko gra - zrobiłem samemu ledowe dzienne w H7 na 2 przekaźnikach w połączeniu z trybem auto z włącznika świateł - działa praktycznie jak oryginał więc nie ma strat :gwizdanie: :kox: opisze wszystko w wątku niedługo - może uda się oszukać jakoś FIS, żeby bixy widział inaczej - nie chciałem rezać jakiś 5W żarówek równolegle do przetwornic, żeby zwiększyć obciążenie. olałem to narazie może wrócę do tematu, narazie musze dopieścić to wszystko co mam i przy lusterku zrobić do końca, bo kable sterczą
  8. no to oficjalnie już piszę - wyrezałem MCE z B7 do B6 :gwizdanie: zero błędów żarówek, czujnik deszczu działa, wszystko funkcjonuje poprawnie. niedługo osobny wątek jak zrobić swapa MCE B7 -> B6
  9. no, boś (bank) nie jest za fajny :polew:
  10. thx, jakoś to wyszło z pomocą na ten moment - działa całe oświetlenie bez błędów, działa czujnik deszczu, lusterko fotochromatyczne i CLH :gwizdanie: problem pojawia się jak chce odpalic DRL. odłączyłem z przysłony bixów żarówki H7 i wyrezałem do nich nowe przewody do MCE. żarówki do DRL ledowe dookólne. jak zmienię typ reflektorów na BiXenon with DRL - żeby zaczęły świecić DRL - to mam błędy "Left Main Beam" konstrukcja lampy w B7 jest trochę inna niż w B6, więc trzeba przestudiować to i może uda się ominąć ten błąd jakoś... wie ktoś czym się różni elektrycznie bix w B6 od B7 ? generalnie poza DRL (na ten moment ) - mod 100% successful
  11. a dziękuje siemianku za wyciągarkę do pinów dowiezioną jeszcze w prima aprilis podwieź mi ten włącznik świateł w drodze do szkoły, albo pożycz swój - jak odłączysz to lampy i tak Ci się będą palić
  12. :hi: chopy, ktoś z okolicy potrzebny z B7! wyrezałem w nocy MCE z B7 -> B6 !! potrzebuje pożyczyć na chwilę i podłączyć włącznik świateł z funkcją AUTO z B7 (końcówka chyba C) piszcie na PW jak może ktoś podjechać do mnie do Komorowic, w miarę jak najszybciej dzisiaj
  13. :hi: dzisiaj w końcu robię swap MCE z B7 -> B6 :naughty: rezanie weekendowe się rozpocznie :gwizdanie:
  14. thx wszystkim co napisali:gwizdanie: i tym, co ewentualnie jeszcze napiszą
  15. obniżamy do 30, czyli o 70 [br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 16:35_________________________________________________dzięki za spota, w sumie to dzisiaj nawet dobrze kiełbasy nie zdążyłem zjeść... cycek... i pewnie za tydzień też nie zjem? hehe :gwizdanie:
  16. tak, w nałężu. DRL w B5 na module obniżającym napięcie do 30% :gwizdanie:
  17. arturo, to 17:30 - też rezamy dzisiaj
  18. albo fotograf się nie popisał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.