Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KFX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KFX

  1. kfc... sieeeeeemiaaaaaaan, balbazaurze!!
  2. i na zdjęciu też widać L na obudowie Yep ...zamykamy dochodzenie a szkoda, bo już myślałem że coś się uda bez swapa
  3. na zdjęciu "dsc1720c.jpg" widać, po rozjaśnieniu niedoświetlonego fragmentu oto rozjaśnienie http://img833.imageshack.us/img833/8501/dsc1720c.jpg co do domykania szyb nie wiem jak to jest z czujnikiem deszczu, ale jutro zapytam na spocie ja sobie wyrzeźbiłem z wykorzystaniem alarmu, że jak zamykam fure z pilota, to wymusza zamknięcie szyb, w razie jak bym nie zauważył że nie zamknąłem (już mi 2x zalało troche fotele bo nie zauwazylem niedomkniętej szyby od pasażera) od A4 B7 zaczął się czujnik deszczu, a chce go wyrzeźbić mojej B6-tce z połowy 2004 żeby sprawdzić działanie czujnika deszczu, wystarczy że ręke przyłożysz do niego przez szybę. wiązka podczerwieni się rozproszy i inaczej odbije od powierzchni szyby, co uruchomi wycieraczki i możesz zobaczyć czy szyby się domkną. jak co, to możesz polać też wodą, albo napluć wydaje mi się, że ta funkcja będzie opcjonalnie do zakodowania/wykodowania w module komfortu, jeśli coś takiego jest
  4. hem... ale na jednym ze zdjęć widać ledwo ledwo - jest to L, a nie F. więc całe spekulacje o "F"-ce w B7 poszły sobie w las
  5. tzn, że ktoś cofał z głową i w ECU tez zatarł ślady i przekupił ASO o zmiane historii auta?
  6. siema a mój się poddał siemianowemu reconowi i dumnie wyświetlił 173 tysie
  7. Bartku, podpieliśmy lustro foto z B7. ściemniało się i rozjaśniało (w 3 sytuacjach: latarka, wsteczny i lampka) dopiero po wypięciu 3 pinu z kostki lusterka - ale to Ci Siemian już napomniał. na 3 pinie leci jakiś sygnał zerujący do lusterka. wpiałem zasilanie i mase z czujnika deszczu na przewody do lusterka na krótko, a sygnał na biało/fioletowy przewód z w lusterku, który idzie na pin 19 w MCE "F". ale wycieraczki nic nie reagowały może wam chłopaki, uda się coś posprawdzać w tej B7, jak to tam leci i gdzie jest podpinany czujnik deszczu
  8. a Ty masz jeszcze czujnik deszczu. szukam szybko rozpiski pinów dla czujnika światła, bo ma 4 przewody, a czujnik deszczu/świata tylko 3
  9. Juz ide do garazu CLH ustawiasz jak chcesz, ja mam na 15 s
  10. no to teraz mi chyba dałeś robote na wieczór, wpiąć na krótko czujnik deszczu/światła zobaczyć czy funga na "F"-ce
  11. WITT33, działa Ci ten czujnik deszczu normalnie? wykrywa krople na czujniku i steruje wycieraczkami?
  12. a widzisz, to w takim razie zanim zaczne rezać "F" -> "L", to podłącze czujnik deszczu zamiast światła. jeszcze się okaże że zadziała i będzie lol ciekawe czy to faktycznie działa, może rzeźbione było coś. miałbyś możliwość sprawdzić faktycznie? jeśli wycieraczki rzeczywiście zareagują na wodę, a mówisz że jest tam F, to w takim razie wystarczy czujnik deszczu założyć i powinno grać!
  13. byłbym wdzięczny, bo zaraz się okaże że moje "F" nie będę musiał wymieniać, skoro na niej w B7 funga czujnik deszczu a wydaje mi się, że lusterko fotochrom występowało tylko z czujnikami deszczu/światła w B7 i światła w B6 :gwizdanie:
  14. mam pytanko, czy ta B7 miała na wyposażeniu czujnik deszczu?
  15. MCE z końcówką "L" i "K" są do B7. w B6 skończyło się na "F" "F" i "L" to na pewno HIGH
  16. w końcu... po 4 wieczorach rzeźbienia, audio w mojej praktycznie gotowe :gwizdanie: które rasowe BOSE, czy inny zestaw chce się zmierzyć?
  17. eeee tam poczekałem spokojnie on zaraz zjeżdżał przy rondzie już byłem za tobą na pewno nie
  18. 1ooooooo LAT Dziadu ! :gwizdanie:
  19. mam już lusterko z czujnikiem deszczu z B7 i MCE "L" z B7 dokupie jeszcze VW-żelik, wtyczki, kilka pinów, przewody i... ze 2 dni wolnego rezanie, rezanie, rezanie, a później i oby nie skończyło się na i

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.