Treść opublikowana przez chudy13101980
-
Piłka nożna
Na gorąco. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Ale ja wiem,banda pedałów a czarnuch Pogba wiedział kiedy się obudzić. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Ja pier**lę Wysłane z S8
-
Piłka nożna
True Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Sterling dwie setki zmarnował Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Pięknie Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Ja wierze że Zygmunt mnie wybierze Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Ja pier**le,co za piz*y Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Dlaczego oni dają na C+ mecz a na C+S Multi?Nie mogli na tym drugim kanale dać Liv-ManC?To jest chore Wysłane z S8
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
A te monitory posiadają HDR?Nadają się pod konsolę? Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Pasuje zobaczyć Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Szkoda że dwie z EPL,wolałbym Juve. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Messi to jest jednak klasa. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Ja zapomniałem przeca że Liverpool jeszcze przeszedł,czyli dwie drużyny. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
No to po meczu Wysłane z S8 Edit. Wychodzi na to że tylko jedna drużyna będzie dalej reprezentować EPL w LM
-
Piłka nożna
Wreszcie Wysłane z S8
-
Piłka nożna
No nie,co za łosie Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Ano Wysłane z S8
-
System operacyjny Android
Chyba że bateria wy.... to wtedy się zmieści. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
No masz,to idę dalej grać w PUBG'a. Wysłane z S8
-
System operacyjny Android
Prawidłowo,napisz później jakie wrażenia z s9. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Nie ma tego meczu na NC+? Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Co za dałny,szkoda gadać. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Ja prdl... Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Kicha,kicha.Bez Neymara to nie wiem co oni by grali,na ligę Francuską to wystarczy ale wyżej,hm. Wysłane z S8