Treść opublikowana przez chudy13101980
-
Piłka nożna
Lubię Totki i aż tak bym się nie zdenerwował gdyby poszło coś nie tak,jednak jest OK.Eriksen się obudził. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Kiedyś może i przerwą ale nie dzisiaj he he Wysłane z S8
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
CoD WWII z BF1 na przemian. CoD BF1 Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Kuna niech wpuszcza bo Jesus słabo coś w ataku. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Ja pier**le co za cioty Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Nie ma w moim słowniku słów tj.zadyszka i kryzys Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Oglądałem Real,drugi garnitur.Pierwszy gajer w szafie odpoczywa na niedzielę. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Wreszcie Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Mam nadzieję że z ManU będzie otwarty mecz i więcej miejsca będzie z przodu. Wysłane z S8
-
System operacyjny Android
Teraz jest mi obojętne gdzie jest,kwestia przyzwyczajenia i mimo że jest obok aparatu trafiam w niego bezbłędnie. Wysłane z S8
-
System operacyjny Android
Popieram. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Jak ten Arsenal nie włożył nawet jednej to ja nie wiem.Takie kotły pod bramką a tu nic. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Szykuje się większy szpadel z Arsenalem,ManU dziś w gazie. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
I jak po losowaniu?Naszym się pofarciło czy nie?Same takie egzotyczne kraje. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Szkoda. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
10 się wyjaśni. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
No ba.Dwa ostatnie mecze fuksem przeszły ale punkty dodane,oby tak dalej.Majstra w tym sezonie mus mieć. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Nie ma opcji. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Jaki tam kryzys tam,ciężko się gra z drużyną która całą 11 broni się na swojej połowie. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Griezmann Wysłane z S8
-
Strefa Śmiechu
No,dobry gość. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Zgodnie z planem. Wysłane z S8
-
Piłka nożna
Ale mam frajdę w tym sezonie to pała mięknie. Wysłane z S8 Edit. Pysznie
-
Piłka nożna
Myślałem że Totki ich zjedzą a tu masz. Wysłane z S8