Treść opublikowana przez chudy13101980
-
Piłka nożna
Miłego wypoczynku. Wysłane z s8
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Plastikowe są lepsze w 'urabianiu' łatwiej jest wyprowadzać łuki itp. Wysłane z s8
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Również do elewacji.Obojętnie jakie założysz byle były z siatką,mniej będziesz miał roboty. Wysłane z s8
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Aluminiowe z siatką,do elewacji. Wysłane z s8
-
Piłka nożna
Dobrze źe choć jednego strzelili Wysłane z s8
-
Piłka nożna
Zajebiaszczo Wysłane z s8
-
Piłka nożna
I co warte City bo jak jak bęcki dostaną to lipa. Wysłane z s8
-
Piłka nożna
Dobry mecz. Wysłane z s8
-
Piłka nożna
A co tam Szwajcaria robi na tym miejscu to ja nie wiem. Wysłane z s8
-
Piłka nożna
Sezon dopiero się zacznie,nie wiem,sukcesów im nie wróżę. Wysłane z s8
-
Piłka nożna
CR7 na ławie,no masz. Wysłane z s8
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Pewnie że dobra choć jak dla mnie mógł ciut wcześniej się na to zdecydować. Wysłane z s8
-
Piłka nożna
http://transfery.info/102973,oficjalnie-rooney-w-evertonie Wysłane z s8
-
SPRAWDZENIE KODU LAKIERU PO NR VIN - PILNE
Nie pamiętam,jakiś dekoder VIN.Tak wygląda. Wysłane z s8
-
SPRAWDZENIE KODU LAKIERU PO NR VIN - PILNE
Atlas Gray LY7Q Wysłane z s8
-
Piłka nożna
Nie masz TVP 2? Jeśli nie to http://sport.tvp.pl/32936143/pilka-nozna-puchar-konfederacji-final-chile-niemcy Wysłane z s8
-
Piłka nożna
Co on odjebał to głowa boli. Wysłane z s8
-
Piłka nożna
Mecz się zaczął,zszedłem sobie zrobić kolację,przychodzę a tutaj 2-0 więc wyłączyłem i odpaliłem XO. Wysłane z s8
-
Simson S50
Witam i przedstawiam nowy nabytek a jest nim Simson sr50.Rok 1989.Simek posiada dokumenty,zarejestrowany i ubezpieczony.Ładnie utrzymany i generalnie fajnie śmiga. Wysłane z s8
-
Piłka nożna
Brednie wypisują,po tym co Conte zrobił nierealne żeby odszedł no chyba że sam zrezygnuje choć kontrakt pewnie ma dłuższy.CR7 z Realu również odchodzi mam nadzieję że szejki nie pożałują grosza Wysłane z s8
-
Piłka nożna
Dziś w radiu mówili że kolejny mecz o wszystko,ha ha. Wysłane z s8
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
A ja poddasze robię,co prawda nie u siebie ale. Wysłane z s8
-
Dobrzy chiptunerzy
Pany,jakiś warsztat w Częstochowie co ogarnie mojego ARL'a? Wysłane z s8
-
[B6 AVF/AWX] Walka z korekcjami ciąg dalszy...
Masakra jakaś,człowiek daje do naprawy PD a tu taką lipę odstawiają.A powiedz jeśli to nie tajemnica ile kosztowała Cię ta regeneracja PD? Wysłane z s8
-
Piłka nożna
I jak tam,gotowi na granie? Wysłane z s8