Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy13101980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy13101980

  1. He,he.
  2. Trzeba zobaczyć.
  3. Trudna sprawa bo nie da się tego wyłączyć w ustawieniach,przynajmniej Home+Power.Bez ustawień fabrycznych się chyba nie obejdzie,ale czekaj jeszcze na odpowiedź innych.
  4. A robisz za pomocą Home+Power czy za pomocą przechwytywania inteligentnego?
  5. A niech leci w piz...
  6. Dobre w choooy.
  7. Zgadza się,za nisko siedzi lub te felgi za małe,nie wiem.
  8. W aplikacji,Yanosik Connect odznacz żeby automatycznie łączył. W dwóch miejscach trzeba wyłączyć,w ustawieniach Yanosika i w ustawieniach bluetooth.
  9. Pewnie Yanosik jeśli masz.
  10. Ale lipa.
  11. Wchodzi łagodnie ale wraca jak kamikadze. ( żart z Shreka )
  12. Pany,Zdrowych i Wesołych Świąt dla Was oraz Waszych rodzin od kibica. ( serio )
  13. A skąd wiesz że nie jestem niewyrośniętą gimbą? Ale w sumie masz rację,nie znasz mnie i nie wiesz kiedy żartuję a kiedy piszę poważnie więc w nawiasie po postach będę pisał czy to żart czy powaga.To z Lego to był żart,drugi człon z posta o kamerach również.Będę pamiętała.Taki jestem że lubię pożartować i już.
  14. Siur,siur.
  15. Wszystko się odmieni,ja wierze że Zygmunt mnie wybierze
  16. A skąd,ManC majstra będzie miało.
  17. Niezły fuks.Lukaku dał ciała i kontra.
  18. No i dobrze,jeśli sędzia nie jest pewien to dlaczego nie,ale jestem przeciw w meczach ManC oczywiście na niekorzyść nam
  19. Co za piz*y.
  20. Izby u siebie maluję więc już drugi dzień wyjęty z życia.
  21. Za bardzo my go chwalili,dobrze że choć gwarancja w Polsce bo tak to lipa byłaby.Póki co wolę jednak swojego s7e.
  22. Za 1100zł to jest przecież niemożliwe,on ma takie same wyniki ( o ile nie lepsze ) w benchu jak mój s7 za którego dałem 3200zł.Następny fon również nie patrzę na markę tylko kieruję się wydajnością.Naprawdę fajny fon za jeszcze fajniejsze pieniądze.
  23. A ile ten Mi5 Cię kosztował?U nas kupywałeś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.