Treść opublikowana przez chudy13101980
-
Piłka nożna
Grają że aż głową boli.CR7 bez formy w hoooy. Wysłane z Nexusa 6
-
System operacyjny Android
Dziwne bo kuzynki s6 edge z Orange dawno już ma MM. Edit Choć teraz sobie myślę że to z wolnej dystrybucji,nie pamiętam już,faktem jest że ma 6. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Od naszych niech się uczą Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Ni hu hu,szwaby wygrajo. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Obrona Belgii,żal. Półfinał miał być Polska vs Belgia a jest Portugalia vs Walia. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Tego samego farta mieliśmy ze Szwajcarami,z Portugalią niestety już zabrakło. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Wina Tuska. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Lipa,ale daleko zaszli.Na mundial będą gotowi. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Milik nie trafi. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Będziemy Ci pisać na bieżąco,nie bój nic. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Grosicki dobry piłkarz,co on odwala.CR7 machnął się okrutnie.Gramy dalej,motorycznie lepiej się prezentują jak ze Szwajcarami Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Hajcie ruła zmiękła. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Coś mi się widzi że ich Portugalia zleje. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
U la la,ładny gol. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Ze dwa do jaja im dołożo,bez dwóch zdań. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Szwajcarię zlejo nasi. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Ano,gwiazdy,milionowe kontrakty. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Ładnie grali,jak dla mnie to najlepsza ekipa. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Nie jest źle. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Zlejo Ukraińców. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Więc w sumie nie musimy się martwić o wyjście z grupy. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Co jest z tą Ukrainą?Z Niemcami gryźli glebę a tu baty już dostają. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Kahn na ZDF'ie.Wyładniał. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Ku..... 50 zeta mi Portugalia jest winna. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Nieźle jadą po typie. Wysłane z Nexusa 6