Treść opublikowana przez chudy13101980
-
S7 EDGE a "szkło" , przestroga
Nie ma szkła.
-
S7 EDGE a "szkło" , przestroga
Szkieł nie ma dobrych na s7e,kup folie od 3MK i tyle.Jeśli jest taka potrzeba to niech Ci założą na stoisku.Od 3MK masz na ekran jak i na tył fona więc cały jest oklejony.
-
Piłka nożna
Że przegra to było pewne,natomiast liczyłem że będzie dłużej to trwało.
-
Piłka nożna
40 zeta jak psu w d...,na YT już pewnie dajo
-
Piłka nożna
Ide w kime,słaby dziś dzień.
-
Piłka nożna
Gran Derbi remisowo.
-
Piłka nożna
Zły jestem jak .....,mam nadzieje że choć dzisiaj jeszcze Popek mnie nie zawiedzie i zleje Pudziana
-
Piłka nożna
Pokozali
-
Piłka nożna
Ja pie...
-
Piłka nożna
Jak On tego nie wsadził
-
Piłka nożna
Dzięki za info.
-
Piłka nożna
Zapomniałem a miałem sobie nagrać.Może będzie powtórka jeszcze.Czasy Rivaldo,Figo i Kluiverta.
-
BMW e60 520i chudego.
Zgadza się,w m paku całkiem inne auto.
-
Piłka nożna
Co tam się wyrabia.
-
Piłka nożna
Zlatan drugiego wbił.
-
Piłka nożna
No masz.
-
Piłka nożna
E tam,nie będzie tak źle. He he.
-
BMW e60 520i chudego.
W e60 widziałem że ludziska miały już tak w iDrive,można sobie zrobić tylko tak jak napisałem musi być odpowiedni czujnik oraz zakodować lub dodać do wyposażenia. EDIT: Wymiana oliwy.
-
Piłka nożna
http://m.sport.pl/pilka/1,117873,21008887,transfery-manchester-city-chce-wydac-200-mln-funtow-na-lionela.html
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Skusiłem się jeszcze
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Tekkena sobie wczoraj kupiłem,miałem brać jeszcze Black OPS ale w ponidziałek kupiłem Ghosts i nie będzie kiedy w wszystko grać a jeszcze BF jest.
-
Piłka nożna
Nie jest źle.
- Strefa Śmiechu