Treść opublikowana przez chudy13101980
-
Piłka nożna
Nie da się ukryć,zryte ma pod beretem. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Włosi wpadli na murawę jak by to finał był.Nie spodziewałem się po nich takiej gry,szacun. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Taką mają mocną ekipę a tak buraczą,kibicuje im. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
I bramka dla Włochów. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
https://gfycat.com/FaroffSeriousGentoopenguin Wysłane z Nexusa 6
-
Skrajna. BMW F11
Zgadza się a c6 do e60. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Zobaczymy co Ukraina pokaże z Niemcami bo tak naprawdę to nasi będą walczyć o awans z Ukrainą. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Są i plusy,po Euro będę nawijał po szwabsku jak rodowity bawarczyk,możecie do mnie mówić Jurgen. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Nie,zwykłe. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
ZDF oraz DAS ERSTE Dają na przemian,dziś na Das ERSTE leci. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Pewnie że lepiej ale ja jestem biedny. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Pokozali. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Pierwszy mecz wpier....,drugi mecz o wszystko,trzeci mech o honor.NIC SIĘ NIE STAŁO,POLACY..... Btw.Lalana już zaprzepaścił ze dwie akcje. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Na NC+ na kanale 245 i 300 leci całe EURO.Gdyby ktoś nie miał lub nie wiedział. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Węgry czarnym koniem będą,ja wygram kupę floty i kupię sobie Audi. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
Hiszpanię oglądali?Coś czuję że te całe mistrzostwa to będą mistrzostwa cudów. Wysłane z Nexusa 6
-
Piłka nożna
To akurat było wiadome że rozkupją lepszych graczy i tyle,klub skasuje flotę i w następnym sezonie spadek. Wysłane z Nexusa 6
-
Audi A6 C7 by 7ups
Piękna,ale mi się podoba a6.
-
Piłka nożna
A ja postawiłem na wygraną madziarów całego turnieju,płacą jak za prezydenta.
-
Piłka nożna
Lepiej by wzięli nas do kadry,zipsqad.
-
Piłka nożna
Ja taki stary już jestem że nie znam nikogo z zespołu Holandii czy to jakieś głębokie rezerwy?
-
Piłka nożna
CR7 lipa w hoooy.
-
Piłka nożna
Możliwe że tak właśnie jest.
-
Piłka nożna
Nie czuję gdzieś tego klimatu finału LM,nie wiem.
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!