Treść opublikowana przez chudy13101980
-
Piłka nożna
I puchar dla Sevilli,Liverpool w drugiej połowie usiadł.
-
Piłka nożna
Ładny,ładny.
-
Piłka nożna
Z całej stawki Arsenal dał d*py jak zwykle,taka szansa na majstra długo może się im nie trafić.Oba Manchestery lipa,Chelsea to samo,Liverpool również.
-
Piłka nożna
- Piłka nożna
No chyba że ma NC+.- BMW e60 520i chudego.
Nie,nie mam tego.Jak pisałem trzeba czujnik odpowiedni i kodować i to nie wiem czy w biznes się da,mam mały ekran w iDrive a professional ma większy.- BMW e60 520i chudego.
Pokaż zdjęcie jak to wygląda,w opcjach serwisu również mam coś z olejem ale to ile do wymiany.Tutaj bym musiał mieć inny czujnik i zakodować to w iDrive.- BMW e60 520i chudego.
Nie,tylko bagnet.- Piłka nożna
De Bruyne lipa,Kun również, Yaya no comment,o Navasie to lepiej nic nie pisać...- Piłka nożna
Pokozali,zły jestem.Idę w kimę.- Piłka nożna
Również jestem tego zdania,City ich zniszczy.- Piłka nożna
Już nie mogę się doczekać.- Piłka nożna
W pierwszej połowie i w drugiej do chwili strzelenia bramki przez Atletico widać było że chcą awansować,później już zeszło z nich powietrze.W pierwszej połowie Atletico nie istniało i nie postawiłbym grosza na ich awans. BTW w City już się chyba boją że Pep to nie był aż tak dobry wybór.- Piłka nożna
He,he.Frycki out,miodnie.- Piłka nożna
Oliwa nie żywa...- Piłka nożna
Zbierali siły na LM- Piłka nożna
Ja tam widzę inaczej- Piłka nożna
Spalonego chyba nie było.- Piłka nożna
Ooooooooooo,Panie- Piłka nożna
He,Muller pokozoł.- Piłka nożna
Spoko,nagrywam sobie- Piłka nożna
No raczej.- Piłka nożna
Trudny rywal Los Kolczoneros,dobrze że my na niego nie trafili. 500plus również zauważyłem. PS. Bulterier,jak Tommy Lee Jones w Ściganym.- Piłka nożna
No Pany,ale Atletico zaczęło.- Piłka nożna
Idę spać,M jak miłość mogłem obejżeć,większe emocje by były. - Piłka nożna