Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy13101980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy13101980

  1. Ogólnie ciężko się ten mecz ogląda,Kun jakiś taki wolny,nie wiem. Wysłane z Nexusa 6
  2. Wysłane z Nexusa 6
  3. Wyciszenie spoko,powyżej 3,5 tys RPM coś tam dochodzi do wewnątrz,komfort dobry w końcu jest to seria 5.Dynamika hm,jak pisałem już do przemieszczania się bardzo dobre auto co nie znaczy że to jakiś muł,można przycisnąć i ładnie idzie tylko wiadomo że jest bez suszarki i trzeba wyżej go kręcić.Kultura r6 zadowalająca.Skrzynia 6-cio biegowa.Dynamiki nie odczułem ponieważ wcześniej miałem Leona TDi 150ps i to była rakieta a następnie miałem Volvo v50 2.0D i ta jednostka również była bardzo zrywna. Wysłane z Nexusa 6
  4. Piękni,dobre mecze będą a będzie tak.Real,Bayern,Barca oraz ManC,następnie Real z Barcą a Bayern z ManC,finał Barca ManC i wiadomo kto wygra. Wysłane z Nexusa 6
  5. Pokozali. Wysłane z Nexusa 6
  6. Dobry mecz,szybki,sporo się dzieje. Wysłane z Nexusa 6
  7. Po meczu. Wysłane z Nexusa 6
  8. No masz,ale lipa, ale można było się tego spodziewać po tak cofniętym Juve. Wysłane z Nexusa 6
  9. Znając Niemców pewnie coś tam strzelą ale mam nadzieję że Juve przejdzie dalej. Wysłane z Nexusa 6
  10. Ładnie. Wysłane z Nexusa 6
  11. Silny na propsie,ryje banie ten film. Wysłane z Nexusa 6
  12. A byłem przekonany że ostatniego Torres nie strzeli Wysłane z Nexusa 6
  13. Sprawuje się dobrze jak na bete,kilka problemów jeszcze jest ale pewnie kwestia czasu.Przez ten testowy okres fon mi się nie zawieszał itp.Wprowadzono kilka usprawnień, zmieniona trochę szata w ustawieniach,bardziej czytelne menu ustawień.Generalnie OK ale wróciłem jeszcze do 6.0.1 i poczekam jeszcze na lepsze usprawnienie systemu. Wysłane z Nexusa 6
  14. Wysłane z Nexusa 6
  15. Pokozali. Wysłane z Nexusa 6
  16. By było na tyle. Wysłane z Nexusa 6
  17. Dobry,szybki mecz.Niestety zostało mi na fonie oglądać,eh. Wysłane z Nexusa 6
  18. Ło Jezu,przepraszam nie zerknąłem że to o lapka chodzi. Wysłane z Nexusa 6
  19. No raczej. Wysłane z Nexusa 6
  20. Wyjmij baterię biosu na kilka minut. Wysłane z Nexusa 6
  21. Dla kogo byłoby ciekawie dla tego byłoby,dla mnie nic w tym ciekawego nie byłoby. Wysłane z Nexusa 6 Ale mi się rymło. Wysłane z Nexusa 6
  22. Wysłane z Nexusa 6
  23. PCI-E jest wstecz kompatybilne więc będzie śmigać. Wysłane z Nexusa 6
  24. Wysłane z Nexusa 6
  25. Wolfsburg za wcześnie świętował.Drugie trafienie dla Realu to nie wiem co ten obrońca sobie myślał. Wysłane z Nexusa 6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.