Treść opublikowana przez chudy13101980
-
Piłka nożna
City kanał,nie oglądałem.Atletico również bicie.
-
Skrajna. BMW F11
BMW MPower.
-
System operacyjny Android
Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Niech grajo bez kiboli. Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
No masz,ten Prijovic to jak Zlatan Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
U la la Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Czekam właśnie,oglądam skróty Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Idzie na lepsze,mam nadzieję. Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
No baaa,nie chciałem się dekoncentrować ale jak Barca strzeliła pierwszego to już miałem inny scenariusz przed oczyma.Udało się,dobrze zagrali i dziś będę fajnie spał.Wysłane z s7 Edge
-
System operacyjny Android
Bo takowych nie ma.Dla Nas dobrze że chinole tak wchodzą mocno na rynek i w tak niskich cenach oferują wydajne maszyny,może czołowi producenci (Samsung,LG itp. ) będą zmuszeni obniżyć ceny za swoje produkty. Wysłane z s7 Edge
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Dziś wieczór z BF4. Wysłane z s7 Edge
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja również na XO. Wysłane z s7 Edge
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Venom X wleciał. Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Kto by się spodziewał po niebieskich. Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Chelsea również z wysokiego C zaczęła. Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Ech. Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Szkoda gadać,nie dożyję chyba takich czasów żeby być w pełni zadowolony z ManC. Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Pokozoł Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Zaczęli,Barca to ma najlepszy atak na świecie,ciężko będzie. Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Sporo płacą za wygraną Legii. Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Dokładnie,w 30' Liverpool doszedł do jakiegoś tam głosu. Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Liczyłem ma coś więcej ze strony Liverpoolu.ManU może ich ograć. Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Więc czekamy do jutra,sam jestem ciekaw tej konfrontacji.City dało ciała. Wysłane z s7 Edge
-
Piłka nożna
Niezły fuks. Wysłane z s7 Edge