Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chudy13101980

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chudy13101980

  1. chudy13101980 opublikował(a) temat w Inne marki
    Witam.Przedstawiam nowy nabytek jakim jest Seat Leon w wersji FR.2005r silnik 1.9TDi ARL póki co seria.Przelot 195000 [emoji6].Na lato będzie program bankowo.Taki zwykły Seacik już drugi w mojej karierze,wcześniej był TS.Auto nie bite a na tym mi zależało,przypuszczam że długo ze mną zostanie.
  2. Ładna eska,bezawaryjności.
  3. Pięknie Fabiański zburaczył. Edit. To by było na tyle.
  4. Działo się,gdyby Falcao strzelił karnego to kto wie jak by się skończyło.Ja tam również jestem zadowolony.
  5. He he
  6. A dej Pan spokuj
  7. Pięknie
  8. Witam i przedstawiam nowy nabytek.Citroen Berlingo 2.0 HDi,rok 2005.Auto tzw robocze.W sumie nie ma o czym pisać ale każde auto przedstawiam na forum więc i to pokażę.Z wyposażenia to nie ma chyba nic jedynie wspomaganie kierownicy i wypasione radio na CD JVC.Co do modów to rozrząd muszę zmienić i tyle,lać i nabijać km. A zapomniałem jeszcze że kupię bagażnik dachowy coby ewentualnie drabinę na niego zarzucić.
  9. Gwałt zbiorowy na dumie Katalonii.
  10. Wszystko im wychodziło a Barcie nic.
  11. No właśnie,wtedy kibicowałem Włoskim drużynom i mega byłem zawiedziony.
  12. Nie pamiętam ile to bramek ale kiedyś Milan pojechał na Deportivo i mieli sporą zalikę a wtopili.
  13. qr** ale ich leją
  14. Ładnie PSG
  15. chudy13101980 odpowiedział(a) na skrab temat w Inne marki
    No,jeździłem i teraz jest czym pocisnąć.
  16. Z forum BMW,o e60 chodzi.
  17. Nie lubię,wolę Tygrysy Europy na TVP Seriale
  18. I drugą połowę sobie raczej odpuszczę bo słaby ten mecz a teraz po dwóch trafienia ManU to całkiem będzie lipa.
  19. Za chwilę kolejne zmagania
  20. Już myślałem że nie strzelą,już bym ich nie oglądał do końca sezonu.
  21. Mam nowego Jesusa
  22. Liverpool...
  23. Hazard ładnie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.